Liberec potrestal naše chyby, hodnotil Rostislav Marosz

30.12.2017 | Jan Hrabal

LIBEREC — S prázdnou se ze zasněženého Liberce vrátili hokejisté Pardubic v posledním extraligovém utkání kalendářního roku 2017. Dynamo od začátku prohrávalo, ve druhé třetině ale bylo lepší a po předchozí Wishartově trefě jej poslal do vedení Rostislav Marosz přesilovkovou trefou. Ta byla ale bohužel v červenobílém podání poslední.

„Začátek nám nevyšel, dá se říci, že tam nám ujel vlak. Udělali jsme pár chyb, oni je potrestali. Po libereckém obratu na 3:2 jsme stále věřili, přece jen to bylo o gól. Určitě nás to srazilo a jim dalo vítr do plachet. Nakonec jsme vyrovnat na 3:3 nedokázali,“ řekl po skončení utkání útočník Rostislav Marosz.

Dynamo po prohře pod Ještědem opustilo pozici v elitní desítce. „Pro nás byl tento zápas velice důležitý, hrálo se o šest bodů. My jsme zde chtěli bodovat, bohužel se nám to nepodařilo,“ doplnil pro klubový YouTube kanál.