Reprezentace v Pardubicích – Carlson Hockey Games 2018

Carlson Hockey Games 2018

Národní tým se téměř po pěti letech vrátí do Pardubic. A rovnou s mimořádnou akcí. V rámci Carlson Hockey Games 2018 se totiž na ledě Tipsport areny odehraje rovnou pět mezinárodních utkání.

Do tří zasáhne tým Josefa Jandače. Turnaj se hraje v termínu 19. až 22. dubna 2018, vstupenky jsou již v prodeji. Turnaj je zároveň součástí seriálu Euro Hockey Tour, jenž bude zakončen o čtyři dny později Švédskými hokejovými hrami.

Poslední pardubické klání, v němž nastoupila česká reprezentace, bylo sehráno 1. září 2013. O domácí výhru 2:1 nad Ruskem se svými góly postarali Roman Červenka s Jakubem Petružálkem.

„Jsem mimořádně potěšen, že budou Pardubice hostit poslední domácí utkání před začátkem mistrovství světa v ledním hokeji. Pro město i celý region je pořádání Carlson Hockey Games velmi prestižní, všichni se těšíme na nádherné sportovní zážitky v multifunkční aréně. Věříme, že se k nám přijede podívat řada fanoušků odjinud a poznají naše krásné město, do kterého se budou rádi vracet. Přeji si, abychom měli vyprodané všechny zápasy. Já na nich určitě nebudu chybět,“ řekl primátor statutárního města Pardubice Martin Charvát.

Divácký zájem o hokej je určitě charakteristikou, která pro Pardubice a Polabí sedí. „Český hokejový svátek se vrátí do ryze hokejového kraje. Věříme, že hráči plně využijí potenciálu stadionu a díky hlasité podpoře z hlediště nechají na ledě poslední zbytky sil. Pokud chtějí fanoušci vidět finální ladění sestavy na mistrovství světa, Carlson Hockey Games jsou skvělou příležitostí. Budeme se na vás v Pardubicích těšit a spoléhat na vaši fantastickou podporu!“ říká generální ředitelka pořádající společnosti BPA sport marketing Jana Obermajerová. Její slova potvrzuje také prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král: „Pardubice jsou hokejovým městem a patří k tradičním hokejovým baštám.“

Národní mužstvo se poprvé v Pardubicích představilo již v roce 1965 a zatím naposledy na přelomu srpna a září 2013. „Vždycky se setkalo se skvělým přijetím, odpovídajícím zázemím i výbornou organizací. Dubnové Carlson Hockey Games určitě nebudou výjimkou, zvlášť, když se fanoušci mohou vzhledem k blížícímu se termínu světového šampionátu těšit na kvalitní výkony a zajímavé sestavy všech účastníků,“ dívá se Tomáš Král dopředu.

„Máme obrovskou radost, že se česká hokejová reprezentace vrací k nám do Pardubic, hokejový klub vyvinul obrovské úsilí, aby se to povedlo. Chci poděkovat za vstřícnost statutárnímu městu Pardubice, které naši snahu podpořilo. Tuto akci vnímáme jako prestižní i pro náš klub, Dynamo bude maximálně nápomocno k tomu, aby se turnaj povedl a všichni si z něj odnesli hezké vzpomínky. Věřím, že naši příznivci přijdou fandit na všechna utkání a vytvoří národnímu týmu i dalším zápasům vynikající atmosféru,“ říká generální manažer HC Dynamo Pardubice Dušan Salfický.

Rozpis utkání Carlson Hockey Games 2018 hraných v Pardubicích

Čtvrtek 19. dubna 2018

  • Finsko – Česká republika, začátek v 19.00 hodin

Sobota 21. dubna 2018

  • Česká republika – Švédsko, začátek ve 14.20 hodin
  • Rusko – Finsko, začátek v 18.15 hodin

Neděle 22. dubna 2018

  • Česká republika – Rusko, začátek ve 14.20 hodin
  • Švédsko – Finsko, začátek v 18.15 hodin

Předprodej vstupenek

Prodej vstupenek online na webu www.hokejkaticket.cz.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři