Reprezentace v Pardubicích – A tým

Sobota 27. února 1965, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – ŠVÝCARSKO 12:1 (3:0, 3:0, 6:1).
Branky Československa: Prýl 4, Nedomanský 3, F. Ševčík 3, Jaroslav Holík, Meixner.
Československo: Dzurilla (Nadrchal) – Potsch, F. Tikal, Čapla, J. Suchý, Meixner – Prýl, Nedomanský, Josef Černý – F. Ševčík, Kepák, Jiřík – J. Klapáč, Jaroslav Holík, Jiří Holík – Golonka.

Středa 12. března 1969, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ 6:1 (3:0, 1:0, 2:1).
Branky Československa: V. Martinec 2, Mařík 2, B. Šťastný, Jiří Novák. Rozhodčí: Keller (Švýc.), Ehrenberger (NSR). Vyloučení: 1:4. Diváci: 6000.
Československo: Holeček (Crha) – B. Čermák, Vohralík, J. Vinš, Zelenický, Kohout – Ebermann, Mařík, Vorlíček – V. Martinec, Jiří Novák, B. Šťastný – Pártl, Brdička, Paleček – Vladimír Müller.

Středa 16. prosince 1970, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).
Branky Československa: Nedomanský, Josef Černý, Paleček, Jiří Holík, J. Suchý. Rozhodčí: Dahlberg (Švéd.), Wycisk (Pol.). Diváci: 11 500 (vyprodáno).
Československo: Holeček – J. Suchý, F. Pospíšil, Machač, V. Bednář, Horešovský, Panchártek – Paleček, Nedomanský, Jiří Holík – E. Novák, Farda, Josef Černý – V. Martinec, I. Hlinka, B. Šťastný.

Středa 12. prosince 1973, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – NĚMECKÁ DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA 12:4 (3:1, 6:2, 3:1).
Branky Československa: Jiří Holík 3, V. Martinec 2, B. Šťastný 2, I. Hlinka, Kochta, E. Novák, Nedomanský, J. Suchý. Diváci: 8000.
Československo: Holeček – J. Suchý, Miroslav Dvořák, Horešovský, Šíma, Machač, Faith – Veith, Nedomanský, Jiří Holík – V. Martinec, Kochta, B. Šťastný – E. Novák, I. Hlinka, Ruml.

Sobota 24. ledna 1976, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – NĚMECKÁ DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA 5:1 (1:1, 3:0, 1:0).
Branky Československa: 3. a 29. Ebermann 2, 23. Milan Nový, 32. J. Augusta, 53. Jiří Novák. Rozhodčí: Baťa – Koval, Němec. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 6500.
Československo: Crha – Machač, F. Pospíšil, Bubla, Kajkl, Chalupa, Miroslav Dvořák – E. Novák, Milan Nový, J. Augusta – Ebermann, I. Hlinka, Jiří Holík – V. Martinec, Jiří Novák, B. Šťastný.

Úterý 30. března 1976, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – FINSKO 5:1 (2:1, 3:0, 0:0).
Branky Československa: Jiří Novák, P. Šťastný, V. Martinec, I. Hlinka, Kajkl. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 9300.
Československo: Holeček – F. Kaberle, Miroslav Dvořák, Bubla, Kajkl, Chalupa, Šándrik – V. Martinec, Jiří Novák, Pouzar – Holý, I. Hlinka, Jiří Holík – M. Šťastný, P. Šťastný, Černík.

Čtvrtek 21. září 1978, Pohár Rudého Práva:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 4:5 (1:2, 0:2, 3:1).
Branky Československa: Ebermann 3, Zajíček. Rozhodčí: Sepponen (Fin.) – Westreicher (Rak.), Schell (Maď.). Vyloučení: 8:8, navíc Zajíček 5 minut, Ďuriš 10 minut osobní trest – Lebeděv 5 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 6000.
Československo: Crha – Ďuriš, Miroslav Dvořák, F. Kaberle, Neliba, Figala, Zajíček – V. Martinec, Jiří Novák, Ebermann – V. Lukáč, Milan Nový, Černík – M. Šťastný, Havlíček, A. Šťastný – P. Richter, Fryčer.

Neděle 18. února 1979, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – NĚMECKÁ DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA 6:3 (1:0, 3:2, 2:1).
Branky Československa: Holý 2, Pouzar 2, P. Šťastný, Milan Nový. Rozhodčí: Gradin (Švéd.) – Exner, Sládeček (oba ČSSR). Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 4000.
Československo: Králík – Bubla, Kajkl, Chalupa, Ďuriš, Figala, Kužela, F. Kaberle, Miroslav Dvořák – Fryčer, I. Hlinka, Pouzar – M. Šťastný, P. Šťastný, A. Šťastný – Holý, Havlíček, Černík – V. Martinec, Milan Nový, Ebermann.

Neděle 17. dubna 1983, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – KANADA 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).
Branky Československa: V. Růžička, Pašek, P. Richter, J. Benák. Rozhodčí: Olsson (Švéd.) – Exner, Tatíček (oba ČSSR). Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 9600 (vyprodáno).
Československo: Hašek – A. Kadlec, F. Musil, Kolda, Plánovský, Setikovský, J. Benák, I. Černý, Bakoš – Rosol, V. Růžička, P. Richter – Jiří Hrdina, Pašek, F. Černý – Válek, O. Weissmann, P. Klíma – Dudáček, Holý, Korbela.

Úterý 6. září 1983, Pohár Rudého Práva:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 3:5 (0:2, 3:2, 0:1).
Branky Československa: Svozil, V. Lukáč, V. Růžička. Rozhodčí: Kaislä (Fin.) – Brunclík, Tatíček (oba ČSSR). Vyloučení: 3:3, navíc Koževnikov (SSSR) 5 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 6000.
Československo: Hašek (Králík) – R. Svoboda, F. Musil, Chalupa, J. Benák, A. Kadlec, Hořava, Božík, E. Bokroš – V. Lukáč, Rusnák, Liba – Korbela, V. Růžička, P. Richter – Lála, Svozil, Černík – Šejba, Pašek, Caldr.

Úterý 11. prosince 1984, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 2:6 (1:1, 0:3, 1:2).
Branky Československa: Rosol, Caldr. Rozhodčí: Eriksson (Švéd.) – Kluge (NDR), Tatíček (ČSSR). Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Diváci: 8200 (vyprodáno).
Československo: Jaromír Šindel – R. Svoboda, J. Benák, A. Kadlec, E. Bokroš, Stavjaňa, F. Musil, Slanina, Bakoš – V. Lukáč, Vodila, Liba – Lála, Svozil, Caldr – Rosol, Rusnák, P. Klíma – Válek, Pašek, P. Richter.

Sobota 6. dubna 1985, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – ŠVÉDSKO 2:4 (0:0, 1:0, 1:4).
Branky Československa: V. Růžička, Uvíra. Rozhodčí: Järvi (Fin.) – Tatíček, Lipina (oba ČSSR). Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváci: 7500.
Československo: Hašek – R. Svoboda, Uvíra, J. Benák, Hořava, Stavjaňa, F. Musil, Božík, E. Bokroš, Suchánek – V. Lukáč, Rusnák, Liba – Rosol, V. Růžička, P. Richter – Lála, Pašek, Šejba – Caldr, Vodila, Pivoňka.

Sobota 14. září 1985, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 3:3 (0:3, 1:0, 2:0).
Branky Československa: 31. Šejba, 43. Pivoňka, 57. Janecký. Rozhodčí: Kompalla (NSR) – Tatíček, Brunclík (oba ČSSR). Vyloučení: 8:8, navíc Liba 5 minut a 10 minut osobní trest, Uvíra 5 minut – Kasatonov 5 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5000.
Československo: Hašek – Suchánek, A. Kadlec, Božík, E. Bokroš, Stavjaňa, Uvíra, Setikovský – Rosol, V. Růžička, Jiří Hrdina – Válek, Pašek, Caldr – V. Jeřábek, Vodila, Liba – Janecký, Pivoňka, Šejba – Dudáček.

Pondělí 31. října 1988, přátelské utkání:
ČESKOSLOVENSKO – SOVĚTSKÝ SVAZ 1:3 (1:1, 0:2, 0:0).
Branka Československa: 4. V. Růžička. Rozhodčí: Lind – Ekhagen, Lundström (všichni Švéd.). Vyloučení: 7:7. Bez využití. Diváci: 9400.
Československo: Hašek – Stavjaňa, Ščerban, Slanina, Bača, Čajka, F. Kučera, Jiří Látal, F. Procházka – Svitek, V. Růžička, P. Vlk – Janecký, Kron, Šejba – Božek, Vodila, R. Vlach – Jelínek, O. Haščák, J. Doležal.

Čtvrtek 4. dubna 1996, přátelské utkání:
ČESKÁ REPUBLIKA – NĚMECKO 5:2 (1:0, 2:1, 2:1).
Branky České republiky: 40. a 56. Patera, 14. Ujčík, 37. Heš, 60. R. Reichel. Rozhodčí: Korentschnig (Rak.) – Bláha, Český. Vyloučení: 3:5, navíc Hölscher (Něm.) 10 minut osobní trest. Bez využití. Diváci: 3882.
Česká republika: R. Turek – Stavjaňa, J. Veber, F. Kaberle ml., M. Štěpánek, Vykoukal, Zábranský, Kowalczyk, Heš – Kysela, Reichel, Vlasák – Vejvoda ml., Patera, Martin Procházka – V. Ujčík, Štrba, Meluzín – Vůjtek, Bělohlav, Výborný.

Pátek 12. prosince 1997, přátelské utkání:
ČESKÁ REPUBLIKA – KANADA 4:4 (1:2, 1:1, 2:1).
Branky České republiky: 6. a 55. Vlasák, 34. Ujčík, 41. Moravec. Rozhodčí: Andersson (Švéd.) – Blümel, Barvíř (oba ČR). Vyloučení: 6:13. Využití: 2:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 6300.
Česká republika: Prusek – Štěpánek, Škuta, Nedoma, Kántor, Kadlec, Veber, Vykoukal, Benýšek – Ton, Šimíček, Krayzel – Alinč, Moravec, Vlasák – Kratěna, Ujčík, Prorok – Zelenka, Hlaváč, Hejduk.

Čtvrtek 6. února 2001, Švédské hokejové hry:
ČESKÁ REPUBLIKA – RUSKO 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branka a nahrávka České republiky: 48. Čajánek (Hübl). Rozhodčí: T. Andersson (Švéd.) – Blümel, Pouzar (oba ČR). Vyloučení: 5:5, navíc Vlasák (ČR) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 8105.
Česká republika: Salfický – Tesařík, Štěpánek, Marušák, Zábranský, Kadlec, Nikolov, Pilař, Srdínko – Paroulek, Dopita, Moravec – Vostřák, Čajánek, Hübl – Kratěna, Piroš, Vlasák – Kotalík, Burger, Brabenec.

Úterý 23. dubna 2002, přátelské utkání:
ČESKÁ REPUBLIKA – RAKOUSKO 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).
Branky a nahrávky České republiky: 12. Kubina (Moravec), 18. Sedlák (Výborný), 29. Moravec (M. Procházka), 40. Hrdina (Jágr), 45. Kuba (Moravec), 52. Kuba (Hrdina). Rozhodčí: Karas (Pol.) – Kostka, Český (oba ČR). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Diváci: 9220.
Česká republika: Hnilička – Kubina, Špaček, M. Sýkora, F. Kaberle, Kuba, Klesla – Jágr, Hrdina, J. Hlinka – Moravec, Patera, M. Procházka – Ujčík, Čajánek, Vlasák – Výborný, Broš, Sedlák.

Čtvrtek 7. listopadu 2002, Karjala Cup:
ČESKÁ REPUBLIKA – ŠVÉDSKO 5:2 (1:0, 1:2, 3:0).
Branky a nahrávky České republiky: 6. Duda (Beránek), 24. J. Hlinka (P. Sýkora), 49. Pletka (M. Sýkora), 51. P. Sýkora (Hudler), 52. Kolařík (Tenkrát). Rozhodčí: Kaislehto (Fin.) – Barvíř, Blümel (oba ČR). Vyloučení: 9:5, navíc Židlický – Tolsa oba 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 8426.
Česká republika: A. Svoboda – L. Procházka, Richter, Židlický, M. Sýkora, P. Kadlec, Kučera, Kolařík – P. Sýkora, Broš, J. Hlinka – Tenkrát, R. Král, Pletka – Duda, Kucharčík (35. Vorel), Beránek – Čaloun, Marha, Hudler.

Čtvrtek 4. září 2003, Česká pojišťovna Cup:
ČESKÁ REPUBLIKA – RUSKO 2:1 po sam. náj. (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0 – 1:0).
Branky a nahrávka České republiky: 8. Moravec (Beránek), rozhodující samostatný nájezd Blažek. Rozhodčí: Rönnmark (Švéd.) – Pešek, Pouzar (oba ČR). Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 5190.
Česká republika: Málek – M. Sýkora, Benýšek, J. Novák, Hejda, Dobroň, M. Čech, Tesařík – P. Sýkora, Patera, Martin Procházka – Beránek, Moravec, Vlasák – Balaštík, T. Blažek, Marha – Koukal, Kolář, Průcha – Marek.

Sobota 6. září 2003, Česká pojišťovna Cup:
ČESKÁ REPUBLIKA – FINSKO 1:3 (0:2, 0:0, 1:1).
Branka a nahrávky České republiky: 58. Průcha (Kolář, Koukal). Rozhodčí: Rönnmark (Švéd.) – Bláha, Pouzar (oba ČR). Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Diváci: 4700.
Česká republika: Málek – M. Sýkora, Benýšek, J. Novák, Hejda, Dobroň, Kántor, Tesařík – P. Sýkora, Patera, M. Procházka – Beránek, Marek, Moravec – Vlasák, T. Blažek, Marha – Průcha, Kolář, Koukal – Balaštík.

Neděle 7. září 2003, Česká pojišťovna Cup:
ČESKÁ REPUBLIKA – ŠVÉDSKO 1:2 po sam. náj. (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0 – 0:1).
Branky a nahrávky České republiky: 32. Průcha (Kolář, Koukal). Rozhodčí: Rönn (Fin.) – Barvíř, Blümel (oba ČR). Vyloučení: 3:7. Bez využití. Diváci: 5820.
Česká republika: A. Svoboda (65. Málek) – M. Sýkora, Benýšek, J. Novák, Hejda, Tesařík, Kántor, M. Čech – P. Sýkora, T. Blažek, Lubina – Beránek, Marek, Balaštík – Moravec, Patera, Martin Procházka – Koukal, Kolář, Průcha.

Úterý 16. prosince 2003, přátelské utkání:
ČESKÁ REPUBLIKA – KANADA 1:5 (0:1, 0:2, 1:2).
Branka a nahrávka České republika: 44. Mikeska (Malinský). Rozhodčí: Kurmann (Švýc.) – Barvíř, Pouzar (oba ČR). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5564.
Česká republika: A. Svoboda – Čáslava, Mudroch, Malinský, Hejda, Blaťák, Kolařík – Kudrna, Mikeska, Blažek – Hruška (41. Kolář), Beránek, Sup – Trávníček, Divíšek, Marek – Jaroš, Kopecký, Dlouhý.

Čtvrtek 29. srpna 2013, České hokejové hry:
ČESKÁ REPUBLIKA – FINSKO 1:3 (0:1, 0:2, 1:0).
Branky a nahrávky: 52:29 Irgl (Červenka, Zámorský) – 17:09 Lehterä (Lepistö), 25:51 Jormakka (Kousa, Ramstedt), 29:18 Lehterä. Rozhodčí: Bulanov, Olenin (oba Rus.) – Blümel, Lhotský (oba ČR). Vyloučení: 3:7, navíc Krajíček – Osala oba 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4360. Střely na branku: 42:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3. Nejlepší hráči: Jakub Petružálek – Atte Engren.
Česká republika: Salák – Krajíček (35. Zámorský), Barinka, Němec, Čáslava, Nakládal, F. Novák – Irgl, Jan Kovář, Červenka – Petružálek, Vrána, Rolinek – Kašpar, Novotný, Hubáček – I. Rachůnek, Koukal, Vondrka – od 44. navíc Holík.

Sobota 31. srpna 2013, České hokejové hry:
ČESKÁ REPUBLIKA – ŠVÉDSKO 0:3 (0:2, 0:0, 0:1).
Branky a nahrávky: 10:37 Aslund (Hjalmarsson), 16:26 Aslund (Hjalmarsson), 58:17 Persson. Rozhodčí: Bulanov, Olenin (oba Rus.) – Gebauer, Lederer (oba ČR). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. Diváci: 4518. Střely na branku: 41:25. Průběh utkání: 0:3.
Česká republika: Jakub Kovář – Krajíček, Barinka, Zámorský, Čáslava, Nakládal (21. Němec), F. Novák – Červenka, Jan Kovář, Vondrka – Petružálek, Vrána, Rolinek – Kašpar, Novotný, Birner – Holík, Koukal, I. Rachůnek.

Neděle 1. září 2013, České hokejové hry:
ČESKÁ REPUBLIKA – RUSKO 2:1 (0:0, 1:1, 1:0).
Branky a nahrávky: 23:35 Červenka (Vondrka), 53:15 Petružálek – 39:45 Averin (Varnakov). Rozhodčí: Johansson, Sjöqvist (Švéd.) – Blümel, Tošenovjan (oba ČR). Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 7315. Střely na branku: 31:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Česká republika: Jakub Kovář – Krajíček, Barinka, Zámorský, Čáslava, Němec, F. Novák, Nakládal – Červenka, Jan Kovář, Vondrka – Petružálek, Vrána, Rolinek – Kašpar, Novotný, Birner – Holík, Koukal, I. Rachůnek.