Partneři klubu

2oom

2oom creative shop vznikl jako grafické studio v Pardubicích v roce 2009. Hlavním těžištěm naší práce bylo od začátku vytváření vizuální identity. S přibývajícími projekty se rozšiřovala i nabídka služeb, které souvisí s propagací činnosti našich klientů.
» www.2oom.cz

AG Novachem

Váš partner v ochraně rostlin.
» www.agnovachem.cz

Agro družstvo Sebranice

Agro družstvo Sebranice vzniklo již v roce 1992, původně však jako ZD Sebranice. Družstvo je velmi významným zemědělským subjektem, regionálně ležící na hranicích Pardubického kraje a Vysočiny. Sídlo družstva je v Sebranicích u Litomyšle. Agro družstvo Sebranice má v okolí dvě dceřiné společnosti - Zemědělské družstvo Radiměř a Zemědělské družstvo Květná. Po mnoha potravinových aférách, které značně nahlodaly důvěru českého spotřebitele na trhu, se stále více nakupujících rozhlíží po tuzemské, nejlépe regionální produkci. A Agro družstvo Sebranice Vám má co nabídnout – kvalitní, chutné, čerstvé a hygienicky nezávadné produkty. Vždyť jde nejen o konkurenceschopnost, ale i budování dobrého jména našeho družstva a našich produktů. Naším hlavním cílem je nabídnout spotřebiteli kvalitní produkty s jasným původem, které splňují veškeré nároky všech spotřebitelů. Výrobní zaměření našeho družstva odpovídá klimatickým a půdním podmínkám naší oblasti. Jedná se především o tradiční zemědělskou výrobu. Tj. pěstování obilí,řepky, kukuřice a objemného krmiva pro skot. Nabízíme sadbové a konzumní brambory, produkujeme kvalitní české mléko, specializujeme se na chov skotu a prasat, provádíme sklizeň kukuřice, objemných krmiv, obilí a řepky. Zaměřujeme se také na mačkání a šrotování zrna. K dispozici máme řezačku, lis i sklízecí mlátičku. Nabízíme také opravu strojů a motorových vozidel, sklizňové práce a také nákladní a traktorovou dopravu.
» www.agrosebranice.cz

Agrometall

V obchodní činnosti se zabývá prodejem a servisem zemědělské, komunální a zahradní techniky. Zde mají dominantní postavení výrobky firmy John Deere a Kverneland. Ve firemní prodejně zákazníci najdou nejen náhradní díly pro zemědělskou a komunální oblast, ale i drobnou zahradní techniku a nářadí, zařízení a díly pro stlačený vzduch a pro malé návštěvníky jeden z největších sortimentů hraček firmy Bruder a Rolly Toys.
» www.agrometall.cz

Agropodnik Humburky

Agropodnik Humburky: rostlinná výroba, živočišná výroba a těžba písku.

Agrostav Pardubice

Agrostav Pardubice a. s. realizuje a zajišťuje generální dodávky staveb (občanských, průmyslových, zemědělských i ekologických), výstavbu inženýrských sítí (kanalizace, vodovody, plynofikace i ostatní produktovody), zemní práce (meliorace, rekultivace, úpravy toků a nádrží), prodej stavebnin, výrobu betonového zboží a betonových směsí, nákladní autodopravu, opravárenskou, obchodní a poradenskou činnost. A to vše navíc v souladu s normami ISO 9001 (kvalita), ISO 14001 (péče o životní prostředí) a OHSAS 18001 (bezpečnost práce). Své zákazníky může Agrostav Pardubice a. s. přivítat ve svém areálu v Hostovické ulici v Černé za Bory (východní předměstí Pardubic), kde sídlí vedení společnosti i stavební středisko, dále pak stavebniny, autodoprava, mechanizace a dílny. Ostatní služby zajišťujeme ve svých pobočkách v Časech (betonové zboží) a Holicích (betonové směsi). Kontaktovat nás můžete zde: Tel.: 466 736 111, 466 736 128, e-mail: agrostav@agrostav-pce.cz.
» www.agrostav-pce.cz

Akvaristika Macenauer

Firma byla založena v roce 1990 pod obchodním názvem Jaroslav Macenauer, Ing. – AKVARIUM. Od svého prvopočátku se zabývala celou širokou oblastí akvaristiky s filozofií nabízet na českém i zahraničním trhu produkty, které by byly jednak zajímavé v obchodní síti, jednak se vyznačovaly kvalitou a s tím svázanou spokojeností zákazníků. V současné době zastupujeme na českém a slovenském trhu 25 nejprestižnějších zahraničních značek v oboru akvaristiky, teraristiky a chovatelství a neustále náš sortiment rozšiřujeme. Nabízíme jejich zboží do maloobchodních sítí a řetězců v rámci ČR a SR. I nadále se zabýváme též pravidelným importem a exportem akvarijních ryb do celého světa (USA, Kanada, Japonsko, Německo, Francie, Velká Británie, Belgie, Itálie, Řecko, Rakousko, Izrael, Libanon, Singapur, Vietnam, Čína, Peru, Kolumbie, aj.) a v neposlední řadě zařizováním exkluzivních akvárií do interiérů hotelů, bank, restaurací a státních institucí.
» www.macenauer.eu

ALPA

Podporuje zdravý životní styl a aktivní způsob života. Široká nabídka tradičních masážních přípravků a kosmetických produktů.
» www.alpa.cz

APAG

Dodáváme elektroniku pro zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových oborech. Navrhujeme design výrobku, vyvíjíme a vyrábíme produkty podle individuálních návrhů a specifikací. Společně s Vámi uvádíme kreativní nápady v život.
» www.apag.cz

aPPelia

Společnost aPPelia je dynamicky rostoucí společností poskytující služby v oblasti telekomunikací. Jsme certifkovaným partnerem společnosti Vodafone, ale především jsme tým silných osobností a o naše klienty se staráme s náležitou péčí.

AR Credit

AR CREDIT s.r.o. je nezávislá poradenská společnost poskytující služby v oblasti pojišťovnictví. Komplexní a systémový přístup k řízení problematiky pojištění, realizovaný naší společností, je jasnou a přímou cestou k dosažení požadované úrovně pojistné ochrany pro všechny naše klienty. Preferujeme individuální přístup a individuální řešení. Nabídka našich služeb pokrývá všechny oblasti pojistné ochrany od pojištění občanů, tj. životní i majetkové pojištění, dále pojištění podnikatelských a průmyslových rizik a v neposlední řadě pojištění zemědělství.
» www.arcredit.cz

ARGOS ELEKTRO

Společnost ARGOS ELEKTRO vznikla 23. 12. 1997 jako obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu. Tato společnost kontinuálně navázala na činnost sdružení "Pavel Balhar – sdružení podnikatelů", které vyvíjelo velkoobchodní činnost v tomto oboru již od roku 1992.
» www.argos.cz

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY poskytuje vysoce kvalitní řešení pro otevírání dveří a neustále vyvíjí inovativní řešení, která zlepšují každodenní život napříč všemi segmenty trhu. Tato řešení pro otevírání dveří nabízí větší bezpečnost i pohodlí.
» www.assaabloy.cz

Autocentrum BARTH

Autorizovaný prodej a servis vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. V nabídce najdete také prodej referenčních a ojetých vozů. Servis s kapacitou až 100 zakázek denně je vybaven nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádíme výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozujeme také dvě vlastní lakovny a klempírny, kde likvidujeme škodní a pojistné události. Havarované vozy odvážíme vlastními vozy odtahové služby. Prodáváme originální díly a příslušenství na vozy Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. Naše pobočky naleznete v Pardubicích na Dubině, v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a na ulici Brněnská.
» www.autocentrum.cz

Auto ESA

Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 19 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 120 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu v Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem. Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do sedmi dnů bez udání důvodu. Auto ESA provozuje čtyři prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum levných vozů ve Štěrboholech a rozšířené centrum vozů Škoda a užitkových vozů v Praze na Černém Mostě, a nově také pobočku v Pardubicích na Pražské ulici nedaleko dostihového závodiště. Jako první autobazar v ČR získala společnost prestižní certifikát kvality německé společnosti TÜV. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky.
» www.autoesa.cz

Barth

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH a reklamní agentura společnost BARTH – media. V roce 2014 se mezi aktivity skupiny BARTH přidal tým BARTH Racing a v roce 2015 to pak bylo spuštění půjčovny obytných vozů BARTH Caravan, otevření prodeje a půjčovny motocyklů značky Yamaha a také spuštění projektu půjčovny vozů BARTH Rent.
» www.barth.cz

Barth media

Naše společnost disponuje vlastní sítí několika set billboardových ploch formátu 5,1×2,4 m (š×v). Billboardové plochy – katalog. Billboardy jsou rozmístěny po celém území Pardubického a Královéhradeckého kraje a jsou umístěny převážně kolmo nebo šikmo ke komunikacím. U některých reklamních ploch je zabezpečeno osvětlení.
» www.barth-media.cz

Bonté class

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující „dobré“. Přijďte se přesvědčit, že o dobré se snažíme vším. Vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi. Téměř žádná významná návštěva pardubického kraje ze sféry politiky, obchodu či sportu nevynechá možnost vyzkoušet naše služby. Vyzkoušejte nás i vy.
» www.bonte.cz

BPA

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.
» www.bpa.cz

CEE Logistics

CEE je mladou, dynamickou společností. Opíráme se o bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru doprava a spedice. Naší specializací je vnitrostátní i mezinárodní doprava naším vozovým parkem. Naším cílem je však nabídnout komplexní služby v oblasti dopravy, letecké a námořní přepravy, šité zákazníkům na míru, včetně spedice a zajištění komplexní logistiky. Není pro nás problémem zajistit jak celovozové přepravy tak i kusové zásilky kamkoliv, a to nejen v Evropě. Vždy preferujeme individuální přístup k zákazníkům s velkým důrazem na úroveň komunikace a informovanosti. Vaše kusová zásilka či velkoobjemová souprava bude pod neustálou kontrolou dispečinku a pod dohledem moderních monitorovacích systémů. Náš tým je připraven Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb.
» www.ceelogistics.cz

CEMEX

Firma CEMEX je lídrem v oblasti stavebních materiálů, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám se kterými spolupracuje. Cílem společnosti je sloužit potřebám svých zákazníků a vytvářet hodnoty pro akcionáře tím, že se stává vysoce efektivní a inovativní společností na trhu stavebních materiálů.
» www.cemex.cz

Cerea

Cerea je díky dlouhodobé tradici v obchodu s obilovinami a olejninami významným partnerem zemědělců na agrárním trhu v České republice. Společnost provádí nákup, posklizňovou úpravu, následné skladování a prodej zemědělských, rostlinných komodit. Ve vlastních skladech disponuje kapacitou 450 000 tun.
» www.cerea.cz

CLIMASTYL

CLIMASTYL je regionálním partnerem firmy SERVIS CLIMAX, což je největší výrobce stínicí techniky u nás. Zároveň CLIMASTYL montuje a prodává stínicí techniku jakou jsou žaluzie, rolety či markýzy.
» www.climastyl.cz

CLIMPROFI

Firma CLIMPROFI Pardubice, byla založena v roce 2001. Na trhu působí již od roku 2001 a za dobu svého působení si kvalitní prací získala řadu významných zákazníků. Její hlavní činností jsou montáže a dodávky klimatizačního zařízení značek MITSUBISHI ELECTRIC a PANASONIC Nabídka společnosti se týká klimatizace a vzduchotechniky celých budov nebo jednotlivých kanceláří, místností v rodinných domcích nebo bytech. Naší snahou je maximálně uspokojit požadavky zákazníků.
» www.climprofi.cz

COLAS CZ

Předmětem činnosti společnosti COLAS CZ jsou standardní práce silničního stavitelství – výstavba, rekonstrukce, opravy a ostatní práce na pozemních komunikacích a mostech. Také se zabýváme výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí a kolejových staveb. Naší další činností jsou těžba kamene a výroba drceného kameniva, výroba modifikovaných asfaltů a především asfaltových směsí.
» www.colas.cz

Czechoslovak Group (CSG)

Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2016 tržby v hodnotě 15,4 mld. Kč, pracovalo více než 6000 zaměstnanců.

Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční a letecký průmysl. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá. Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.
» www.czechoslovakgroup.cz

Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
» www.cpp.cz

Českomoravská stavební spořitelna

Nabídku Českomoravské stavební spořitelny tvoří ucelená, provázaná nabídka produktů, které přinášejí klientům možnosti komplexního řešení jejich potřeb. Zahrnuje výhodné spoření i úvěry na bydlení včetně pojištění úvěru, zajištění na stáří penzijním připojištěním, investice do podílových fondů, spotřebitelské úvěry a postžiro. Více informací naleznete na www.cmss.cz. Českomoravská stavební spořitelna si již tradičně zakládá na tom, že zkušení finanční poradci jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy se snaží hledat řešení na míru klientových přání a potřeb. Kontakty na obchodní zástupce naleznete na www.cmss-oz.cz.
» www.cmss.cz | » www.cmss-oz.cz

ČPP servis

ČPP servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group, která je součástí přední evropské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Na pojistném trhu v České republice působíme již devátým rokem a přinášíme svým klientům mnohaleté zkušenosti, vysokou profesionalitu a poradenství v oboru pojišťovnictví. Při poskytování služeb a produktů se orientujeme na klienta, jeho skutečné potřeby a požadavky. Cílem je nalezení vždy toho nejlepšího řešení přesně na míru.
» www.cppservis.cz

CZECH INSURANCE AGENCY

Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. vznikla v roce 2000 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném rozsahu, který dnešní pojistný trh nabízí. Abychom našim klientům byli schopni vytvořit optimální portfolio, spolupracuje naše společnost s renomovanými pojišťovnami, které působí na českém trhu.
» www.czechinsurance.cz

Danotix plus

Společnost působí na trhu již více než 5 let a za tuto dobu úspěšně realizovala zakázky v hodnotě více než 100 000 000 korun. Působnost společnosti se zaměřuje převážně na zakázky v Německu a v České republice v poměru 75 % – 25 %.
» www.danotixplus.cz

David Klement

Realizace litých a průmyslových podlah, profi malby, nátěry (poradenství), rekonstrukce a návrhy exteriérů a interiérů, práce zednické, sádrokartony, pokladka podlah a revitalizace budov.
» www.klemon.eu

DAYS MENU

Společnost DAYS MENU s.r.o. zahájila výrobu v lednu 1998. Díky vysoké kvalitě a příznivé ceně svých výrobků si brzy vybudovala pevnou pozici mezi konkurencí a v současné době se řadí mezi špičky v oboru. Důkazem toho je i neustále se zvyšující počet spokojených zákazníků a pravidelných odběratelů. V dubnu 2012 společnost získala certifikát HACCP. Tento certifikát, vydaný společností TÜV SÜD Czech s.r.o. je zárukou kvality výrobků a poskytovaných služeb a zároveň také výsledkem dlouhodobých investic do výrobních prostor, které jdou ruku v ruce s trendy moderní gastronomie a splňují přísné požadavky legislativy ČR a EU. V březnu 2015 společnost plynule nahradila certifikát HACCP certifikátem ISO 9001, který je kromě systému HACCP zaměřen také na systém managementu kvality a bezpečnosti potravin ve společnosti. Sortimentní nabídka je velice pestrá, pravidelně se obměňuje a obohacuje o oblíbené novinky. Součástí základní nabídky je i stále častěji žádaná zdravá kuchyně. Vyrábět poctivá, zdravá jídla bez použití přídatných látek a zachovat tak tradice české kuchyně je hlavní myšlenkou vedení společnosti. Bramborovou kaši či hotové omáčky a polévky v prášku, barviva, konzervanty, stabilizátory apod. v produktech firmy DM opravdu nenajdete. O maximální spokojenost zákazníků a perfektní servis se stará tým profesionálních a zkušených pracovníků a to počínaje příjmem objednávky, přes samotný výrobní proces až po předání finálního výrobku spotřebiteli.
» www.days.cz

DEEP VISION

Společnost DEEP VISION s.r.o. je mladou a dynamickou společností, která si uvědomuje váhu rozvoje mobilních telefonů v dnešní době. Naší hlavní činností je realizace IT projektů, které mají zjednodušit a zpříjemnit komunikaci mezi našimi partnery a jejich zákazníky. Tyto projekty dodáváme dle požadavků na klíč, společně s kompletní marketingovou podporou. Díky širokým možnostem, které mobilní telefony v současnosti nabízejí a stále budou nabízet chceme otevřeně konkurovat tištěným programům, letákům, pohlednicím či průvodcům, které zbytečně zatěžují životní prostředí a jejichž tisk je také finančně nákladný. Náš tým je složený z odborníků z odvětví systémového inženýrství, marketingu a tvůrců IT projektů. Externě spolupracujeme s proaktivně myslícími studenty vysokých škol, kteří se nebojí inovací a přímému pohledu do budoucna. „Naší prací je měnit v realitu vize o moderní komunikaci zítřka již dnes.“
» www.deepvision.cz

DELIKOMAT

Společnost DELIKOMAT byla založena v roce 1992 a orientuje se výhradně na trh s nápojovými a prodejními automaty. Za dobu svého působení jsme na trh uvedli do provozu více jak 14 000 automatů na území celé České republiky. Těžištěm podnikání je vlastní umisťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a rovněž potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod. a veškeré služby související s touto činností jako například servis. Z automatu, provozovaného společností DELIKOMAT, si mimo jiné můžete pochutnat i na naší vlastní kávě s názvem café+co.
» www.delikomat.cz

Deník

Deník jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní postavení ve svých regionech, charakteristická je vysoká čtenost. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, z okresu, kraje, republiky i ze světa. Cíleně lze regionálně oslovit více než 10 % obyvatelstva až do úrovně jednotlivých okresů a to nejen ve velkých městech, ale i v nejmenších obcích. Průměrný denní náklad všech titulů VLP, cca 225 tisíc výtisků, si denně přečte 913 tisíc čtenářů, což představuje 38 % trhu se zpravodajskými deníky.
» www.denik.cz

Dopravní podnik města Pardubic

Dopravní podnik města Pardubic a. s. svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.
» www.dpmp.cz

Družstevní závody Dražice

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky téměř do dvaceti zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů. Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.
» www.dzd.cz

European Contract Logistics – Czech Republic

Náplní naší činnosti je poskytování komplexních služeb v mezinárodní silniční, letecké i námořní přepravě kusových, částečných i celovozových zásilek. Zastoupení v České republice máme  na šesti místech (Praha, Rudná, Hradec Králové, Pardubice, Brno a Ostrava). Důležitou součástí naší činnosti je také skladování, které provozujeme v moderním terminálu o rozloze 5000 m2 v Rudné u Prahy, a s tím spojené logistické služby. Rovněž provádíme celní odbavování zásilek.
» www.transped-soc.cz

EDERA Group

Edera to je internet a televize naplno. V Pardubicích, Hlinsku, Hořicích a 200 obcích v okolí. Zakládáme si na rychlém servisu a podpoře až do 21.00 hodin i instalaci do 3 dnů. Využijte internet naplno – i 1000 mega na optickém připojení a 30 mega na bezdrátu. 30 dnů na vyzkoušení zdarma a bez závazků.
» www.edera.cz

Elberry

Snažíme se, aby se pro Vás nakupování přes internet stalo příjemným zážitkem. Ke každému výrobku Vám poskytneme maximální možné množství informací. K nabízeným výrobkům Vám budeme doporučovat nejen doplňkové příslušenství, ale také další pečlivě vybírané produkty, se kterými je vhodné kombinovat Vámi vybraný produkt a tak Vám přinést ještě větší užitek z nakupování v našich obchodech. To vše za velmi zajímavé ceny. Naším cílem je usnadnit zákazníkovi orientaci při nákupu. Poskytnout mu odborné rady při výběru z široké škály nabízeného zboží. A především uspořit zákazníkovi čas vybudováním profesionálního nákupního prostředí a kvalifikovaného poradenství.
» www.eberry.cz

Energeticko-vodárenský inovační klastr

Klastr EWIC (Energeticko - vodárenský inovační klastr) je zájmovým spolkem se sídlem v Kolíně, sdružuje fyzické a právnické osoby se zájmem o progresivní inovace pro spolupráci, vědu a výzkum v regionu Středočeského kraje s působností po celé České republice.
» www.ewic.eu

Emado

Sortiment nabízených produktů zahrnuje veškeré kancelářské a školní potřeby, xerografický papír, pořadače, rychlovazače, odkládací mapy, bloky, sešity, kuličková pera, sešívačky, kancelářské sponky, spotřební materiál, tonery, cartridge, datová média, CD, DVD, razítka a reklamní předměty.
» www.emado.cz

Emporio exclusive

Emporio exclusive s. r. o. – demolice a demontáže, likvidace a recyklace odpadů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, zateplení a jiné stavební práce. To jsou nejčastěji prováděné či požadované práce naší společností. Již od roku 2009 poskytujeme kompletní servis a zázemí pro každého zákazníka. S námi je demolice či rekonstrukce naprostou hračkou. Sídlíme v Pardubicích a jsme hrdým partnerem HC Dynamo Pardubice!
» www.emporio-exclusive.cz

eSports

Sportovním klubům, organizacím a profesionálním sportovcům nabízí tvorbu a každodenní aktualizaci internetových stránek. Dodává také sportovní obsah v podobě textových on line přenosů, psaného zpravodajství i audiovizálních klipů pro přední česká a slovenská média. Pro sportovní kluby a organizace nabízí PR a mediální služby, e-marketing nebo zajištění provozu tiskového střediska pro sportovní turnaje.
» www.esports.cz

Eurovia CS

Společnost EUROVIA CS, dříve Stavby silnic a železnic, patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Máme vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky. EUROVIA CS nabízí své služby zákazníkům již více než 60 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost Eurovia, která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI.
» www.eurovia.cz

Evropské vydavatelství

Evropské vydavatelství vydává novinové tituly Evropské noviny, Krajské noviny a Bulvár.
» www.evropskevydavatelstvi.cz

EVT Stavby

Stavební firma EVT Stavby byla založena na podzim roku 1996 v období masivního nástupu výstavby telekomunikačních sítí. V průběhu vývoje společnosti došlo k rozšíření aktivit na celé spektrum stavebních činností. S tímto rozvojem jsou spjaty organizační a personální změny v oblasti řízení a výroby za účelem získávání kvalifikovaných odborníků a aplikování nejnovějších technologií. Na tomto základě pokračuje dynamický rozvoj společnosti. Předností společnosti EVT Stavby je realizace a dokončení staveb s precizním provedením všech detailů stavebních objektů, použití kvalitních materiálů, poskytování vysokých garancí na provedené dílo, individuální přístup k zákazníkovi, stabilní partnerství, kreativita a charakterní jednání.
» www.evt.cz

Explosia

Explosia a.s. je výrobní a obchodní společností působící především v oblasti výroby výbušnin a služeb spojených s aplikací energetických materiálů pro civilní i vojenské použití.
» www.explosia.cz

Farmet

Společnost Farmet je dynamicky se rozvíjející českou společností zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí a technologií na zpracování olejnin, rostlinných olejů a výrobu krmiv.
» www.farmet.cz

Feedyou

Naši šikovní chatboti automatizují opakující se činnost v HR.
» www.feedyou.agency

Feratt

Naše společnost se specializuje na maloobchodní prodej pánské a dámské luxusní konfekce včetně módních doplňků. FERATT je společnost se 100% českým kapitalém. Řadíme se mezi firmy, které díky své jednoduché struktuře dokáži pružně reagovat na potřeby trhu. Zboží, které je na našich prodejnách nabízeno sami vyrábíme nebo jsme výhradními zástupci pro Českou republiku. Při výrobě spolupracujeme s módními návrháři tak, aby naše nabídka odpovídala současným trendům. Zaručujeme vysokou kvalitu a originalitu nabízeného sortimentu. Přijďte si vybrat i Vy.
» www.feratt.cz

Fontana watercoolers

Výrobce kvalitní přírodní pramenité vody a její distributor v devatenáctilitrových barelech formou nápojového systému watercooler. Disponuje sítí vlastních poboček na území celé ČR a na Slovensku. Tým, který je tvořen především lidmi s nízkým věkovým průměrem, dovedl firmu na vedoucí pozici na trhu. V roce 2007 rozvezl zákazníkům více jak 700 000 barelů vody.
» www.ifontana.cz

Gaetano Danelli

Tradice kávy a značky Gaetano Daneli sahá do roku 1884, kdy italský obchodník s kávou pan Gaetano, žijící poblíž města kávy – přístavu Terst, spojil své obchodní aktivity s panem Josefem Sýkorou, původem z Heřmanova Městce. Svou recepturu složení a pražení po generace střežili a předávali do dnešních dnů. Za první republiky provozovali svůj obchod s koloniálním zbožím, kávou a pražírnou v Pardubicích v ul. Mezi Mosty čp. 48. Po válce pokračoval v pražení v Pardubicích Vilém Damián Sýkora, který předal receptury svému synovi Jiřímu. Ten od roku 1988 s končící totalitou navázal se svým synem na rodinné tradice značky Gaetano Daneli. Pan Jiří Sýkora – majitel značky i firmy v duchu tradice pečlivě střeží rodinné receptury složení a pražení kávy. Pravidelně navštěvuje plantáže se zelenou kávou, kde si kontroluje sklizně, zpracování a uskladnění. Pan Sýkora je vyhledávaným a uznávaným degustátorem, a to i na mezinárodní úrovni – např. na soutěžích Mistr kávy. Velmi často ho můžete slyšet v rádiu v pořadech o kávě. Sídlo firmy je jak jinak než v Pardubicích. Nedílnou součástí prodeje jsou i kávovary, servisní střediska na kávovary, kompletní kávový servis od šálku počínaje… malým, rodinným muzeam kávy konče.
» www.gaetano.cz

GAMET elektro

Společnost GAMET elektro vznikla v roce 2000 přejmenováním firmy GAMET, jejiž počátek působení na trhu sahá až do roku 1992. Firma během své činnosti rozšířila nabídku služeb na komplexní dodávky moderních elektroinstalací.
» www.gametelektro.cz

GASCO

Společnost GASCO spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Hlavními činnostmi jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení. Od roku 2000 firma začala stavět i vodovody, kanalizace a další inženýrské sítě. V současné době se řadí mezi středně velké firmy.
» www.gasco.cz

GASTRO NECHANICKÝ

go4games

Společnost ENDL + K, a. s., provozovatel značky go4games, je přední českou firmou působící v oblasti zábavního a herního průmyslu. Od roku 1995 svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. S více než 50 provozovnami se řadí k nejvýznamnějším loterijním společnostem na tuzemském trhu. Společnost vytváří kvalitní zázemí pro klienty, kteří hledají silný zážitek ze hry, znají své limity a jsou schopni vyhodnotit míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. Současně si je společnost vědoma závažnosti rizik vzniku závislosti a vnímá jako svou společenskou povinnost těmto rizikům předcházet. Z toho důvodu spustila společnost vlastní program prevence závislosti a eliminace jejích negativních důsledků. Více o programu zde. Společnost si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost. Z toho důvodu podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu.
www.go4games.cz

HAK velkoobchod

Společnost nabízí komplexní systémy pro vodovody a kanalizace. Neprodáváme jen výrobky, ale i řešení. Firma HAK vznikla v lednu 1993 jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská se zaměřením na velkoobchod s vodárenským materiálem. V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na HAK Pardubice a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu z polypropylénu. V polovině roku 2005 došlo k rozdělení společnosti na dvě části. Ryze česká společnost HAK velkoobchod se specializuje na dodávky materiálu pro vodovody a kanalizace a na jejich výstavbu, rekonstrukci i opravy. Společnost dodává materiál stavebním firmám ale i konečným odběratelům. Pro běžné odběry jsou stálým zákazníkum poskytovány různé druhy slev dle kupních smluv. Na akce většího rozsahu jsou zpracovávané specifické cenové nabídky.
» www.hakvelkoobchod.cz

Hitrádio Černá Hora

Hitrádio Černá Hora je členem sítě Hitrádií, nejúspěšnějších regionálních stanic v rámci celé České republiky. Svým posluchačům hraje nejžádanější světové i české hity současnosti. Ve vysílání se zaměřuje na mladé rodiny s dětmi a především východočeský region. Aktivně se podílí na kulturním a společenském rozvoji měst Pardubického a Královéhradeckého kraje. Mnohé akce samo produkuje a mediálně podporuje. Hitrádio Černá hora je dlouhodobě lídrem východočeského rozhlasového trhu a je jedním z nejposlouchanějších rádií působícími na východě Čech.
» www.hitradiocernahora.cz

Hašpl, a. s.

Společnost Hašpl a. s. je jedním z předních evropských specialistů na spojovací materiál v oblasti stavebnictví. Přes 20 let je spolehlivým partnerem výrobců dřevěných palet, velkoobchodů, maloobchodů, ale i drobných živnostníků. Dodáváme spojovací materiál ze standardního výrobního programu, ale vyrobíme i produkty šité přímo na míru požadavkům zákazníka. Dále nabízíme i široký sortiment vrutů a tesařského kování.
» www.haspl.cz

Holoubek Protect

Společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. působí na trhu jako obchodní organizace s prioritním zaměřením na velkoobchodní činnost v několika produktových segmentech: ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek, plastů, stavení chemie, nátěrových hmot, plochého skla a zrcadla, pryže a řemeslnických potřeb, potřeb pro čalouníky, nářadí a drogerie. Svou činností navazuje na více jak padesátiletou tradici velkoobchodu ŘEMPO.
» www.holoubekprotect.cz

Hostálek Werbung

Hradecká pekárna

Hradecká pekárna byla založena 1. listopadu 1994. Její hlavní činností je výroba a prodej pekárenských a cukrárenských výrobků. 380 zaměstnanců zabezpečuje kvalitu a bohatý sortiment za příznivé ceny. Zárukou kvality je především vysoká úroveň hygieny, laboratorní kontrola a v neposlední řadě pečlivý výběr surovin. Hradecká pekárna nyní provozuje 31 vlastních prodejen v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Konkrétně v Pardubicích je to pět prodejen oblíbené značky „Mňam mňam“ na třídě Míru, Karlovině, ulici Josefa Palacha, na Dubině a v Polabinách.
» www.hradeckapekarna.cz

Charvát

V současné době se firma Charvát a.s. řadí mezi největší české výrobce a exportéry klasických asfaltovaných lepenek nepískovaných a pískovaných, dále pak natavitelných pásů z oxidovaného a modifikovaného asfaltu SBS a asfaltových střešních šindelů. Doplňkovým sortimentem výroby jsou parafinované balící papíry. Podíl exportu převyšuje 70 % celkové produkce asfaltového programu. Mezi naše nejvýznamnější prodejní teritoria patří kromě České republiky zejména Německo, Rakousko, Maďarsko a Rumunsko, dále pak Dánsko, Holandsko, Polsko, Slovensko, Řecko, Litva, Lotyšsko a Estonsko. Naše výrobky jsou certifikovány TZÚS dle platných evropských norem. Cílem společnosti Charvát a.s. je nadále posilovat pozice na domácích i zahraničních trzích, rozšiřovat řady produktů a zlepšovat služby svým partnerům. Úspěšnost firmy Charvát a.s. na náročných zahraničních trzích je důkazem stabilní kvality výrobků, maximální spolehlivosti, jasným místem původu, neustálou kontrolou laboratoří a zkušeben a trvalé péče o naše zákazníky. Všechny produkty jsou vyrobeny ve výrobním závodě Charvát a.s. v České republice.
» www.charvat.cz

Chládek a Tintěra

Společnost Chládek a Tintěra, Pardubice jsme založili v dubnu roku 1994 jako dceřinou společnost litoměřické „matky“ stejného jména. V roce 1997 jsme firmu transformovali na akciovou společnost a zcela osamostatnili, takže v současné době se jedná o suverénní podnik s jasně vymezenou vlastnickou strukturou i dalšími perspektivami rozvoje. Další milník v historii společnosti přišel v roce 2008, kdy jsme se stali součástí českého holdingu enteria.
» www.cht-pce.cz

Interklima

Interklima poskytuje své služby soukromníkům a firmám v projektové, poradenské a dodavatelské činnosti v oblasti technického zařízení budov.
» www.interklima.cz

Intimboard

Intimboard – zakladatel a provozovatel reklamních panelů, které najdete v prestižních a hojně navštěvovaných gastronomických zařízeních na dámských a pánských toaletách v různých regionech ČR, nyní nově i v Tipsport areně a v aquacentrech. Agentura vznikla na sklonku roku 2000 a již dvanáct let zajišťuje pro své klienty komplexní reklamní full servis – reklamní kampaně na Intimboardech, v médiích, tisku. Naše grafické grafické studio pro Vás zpracuje grafické návrhy, logotipy, tisk, atd. Intimboard – reklama, kterou nepřehlédnete, u níž se Vám uleví, jež Vás osloví.
» www.intimboard.cz

IP stav

Předmětem činnosti naší společnosti je především výstavba bytových domů v Pardubicích. Každý rok pro vás budujeme desítky bytů v atraktivních, pečlivě vybraných lokalitách, a to ve velikostech od 1+kk až po luxusní mezonetové byty s bazénem. Buďte nároční a hledejte útulné moderní bydlení u společnosti IP stav s. r. o.
» www.ipstav.cz

ISOOL

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod, maloobchod technických a stavebních izolací. Technické izolace Armaflex, Tubex, Rockwool, Isover pro chlazení, klimatizace a TZB. Stavební izolace Knauf Insulation pro zateplení budov.
» e-shop: www.izolace-zatepleni.eu web: www.isool.cz

J4

Společnost J4 s.r.o. byla založena v roce 1994 odborníky s téměř 30letou zkušeností v oboru vývoje a výroby pekařských pásových pecí. Firma začínala výrobou jednotlivých pekařských pecí a postupně se vypracovala až k dodávkám celých pekařských a cukrářských linek, které splňují veškeré požadavky řemeslné a průmyslové výroby.
» http://www.j4.cz

JF logistics

JF Logistics poskytuje komplexní přepravní a logistické služby ve vysoké kvalitě. Při dopravě nákladu vždy bereme ohled na jeho povahu a maximálně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. Vozový park pravidelně rozšiřujeme v souladu s nejnovějšími trendy dopravních technologií. Samozřejmostí našich automobilů je satelitní systém GPS, který umožňuje přehled o poloze a přibližném termínu dodání zásilek zákazníkům. Klademe velký důraz na profesionalitu a bezpečnost.
» http://www.jflogistics.cz

JHV engineering

Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší poměr kvalita/cena.
» www.jhv.cz

Jiří Sklenář s.r.o.

Společnost se od roku 2007 zabývá přepravou různých materiálů pomocí návěsů Walking Floor v rámci celé Evropy. Vzhledem k navýšení počtu vlastních i spedičních vozidel a tedy i několikanásobnému navýšení uskutečněných přeprav byla v roce 2014 založena společnost Jiří Sklenář s.r.o., pod jejíž hlavičkou nyní vystupuje. Specializuje se na přepravu sypkých materiálů po České republice, Německu, Rakousku, Slovensku, Itálii a často se soupravy podívají i na Skandinávský poloostrov. Za sedm let působení se společnost rozrůstá až o několik souprav ročně. Profesionálním přístupem, spolehlivostí i příznivými cenami si vybudovala široké spektrum stálých zákazníků využívajících jejich služeb. Pro tyto zákazníky zajišťuje přepravu jak vlastními vozidly, tak i využívá služeb vlastních smluvních partnerů, kteří využívají spedičních služeb v plné míře. O tom, že jsou se službami společnosti v oblasti spedice spokojeni, svědčí hlavně to, že i svůj rozrůstající se vozový park vytěžují převážně přes společnost Autodoprava Jiří Sklenář. V oblasti spedice nabízí částečnou spolupráci, ale stále více zákazníků využívá plné vytížení vozidla. V tomto případě vytěžuje vozidlo v rámci celých týdnů a vlastníkovi vozidla odpadá nutnost zajišťovat pro soupravu vytížení.
» www.autodopravasklenar.cz

JS – TRANS

Pronájem vozidel pro přepravu zboží s řidičem. Pomocné a doplňkové dopravní služby; provozování cestovních agentur.

JTEKT

Společnost JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů. Našimi zákazníky jsou světoví výrobci automobilů. Společnost JTEKT se vždy snaží dodávat spolehlivé produkty té nejlepší kvality, které vyrábí s využitím nejnovějších technologií a dovednosti našich perfektně vyškolených zaměstnanců.
» www.jtekt-pa.com

K Mont

K Mont Choceň je tradiční rodinnou firmou založenou nejen na bohatých zkušenostech svých zakladatelů, ale především na kvalitní práci svých profesionálních montérů a techniků, kteří jsou dodnes součástí našeho pevného pracovního týmu. Mnohaleté zkušenosti uplatňovala naše společnost zpočátku zejména při realizaci rodinných výstaveb a objektů občanské vybavenosti. Další praxe přinášela stále více příležitostí zabývat se technickým vybavením i v průmyslových objektech.
» www.kmont.cz

K2 machine

Společnost K2 Machine s. r. o. se věnuje problematice vývoje, konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a výrobních zařízení z nejrůznějších technických oborů. Společnost si zakládá na několikaleté zkušenosti našich zaměstnanců s návrhem, vývojem a vlastní realizací výroby strojů a výrobních zařízení. Veškeré konstrukční práce jsou prováděny pomocí 3D softwaru.
» www.k2machine.cz

KAS

Historie společnosti KaS, s.r.o. sahá do roku 1991. Od té doby jsme prošli prudkým vývojem. Z malé soukromé firmy, úzce specializované na distribuci komponentů pro čpavková průmyslová chladicí zařízení se během několika let stala rychle se rozvíjející distribuční společnost s důležitým postavením na trhu s chladicí technikou v České republice.
» www.kas.cz

KASI

Společnost KASI byla založena v říjnu 1992. Zabývá se vývojem, výrobou a prodejem prvků pro kanalizace, strojní výrobou a CNC obráběním.
» www.kasi.cz

KAVE Bau

Společnost vznikla sjednocením prosperujících firem, které mají dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. Zaručuje kvalitní a materiální zázemí, které napomáhá k vykonání nejnáročnějších zakázek. Klíčovou oblastí působení jsou vodohospodářské, dopravní a jiné inženýrské stavby jako jsou demolice nebo zemní práce. Převážnou součástí naší práce jsou subdodávky či komplexní dodávky stavebních zakázek.
» www.kavebau.cz

Kávoviny Pardubice

Jsme firma uplatňující nové technologie a zachovávající původní receptury. Snažíme se pružně přizpůsobit požadavkům zákazníka a pečlivě hlídáme vysoký standard naší produkce. Tradice naší firmy sahá až do roku 1896. Kávoviny Pardubice, kávaVyrábíme a distribuujeme kávové náhražky, pražené a mleté obiloviny, pufovanou rýži, piškoty, sušenky, přípravky na pečení, směsi k přípravě těst, instantní kakao. Distribuujeme kakao a kakaové směsi, rýži a luštěniny, hořčici. Nabízíme ucelenou nabídku pro ten okruh našich zákazníků, který se zabývá cateringem, tzn. stravovacími zařízeními škol, školek, nemocnic, sanatorií, domovů, ubytoven apod.
» www.kavoviny.cz

Kominictví Kabele

Komínové centrum – vložkování komínů, frézování komínů, stavby komínů, prodej komínových systémů a příslušenství.
» www.kabele-kominictvi.cz

KOMI SYSTEM

Výrazně Vám snížíme náklady na tisk až o padesát procent. Provedeme analýzu Vašeho stávajícího tiskového vybavení a navrhaneme optimální řešení. Otimální rozmístění multifukčních zařízení, jejich využití a kontrolu nad tiskem. Zajistíme bezproblémový dlouhodobý provoz Vašich multifunkčních strojů, tiskáren a faxů včetně dodávky spotřebního materiálů a papírů naší dopravou. Provádíme instalace, konfigurace a zaškolení. Zajistíme pronájem strojů bez nutnosti investování velkých částek na pořízení. Pronájem poskytujeme na 36 až 60 měsíců. Společně se servisní a materiálovou smlouvou ziskáte přehled o nákladech po celou dobu pronájmu, zamezíte neočekávaným výdajům a zajistíte bezstarostný provoz.
» www.komisystem.cz

Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group

Partner mládežnického hokeje.
Kooperativa je soukromou pojišťovnou, která po revoluci 1989 začala působit na českém trhu. Nyní je velkou, stabilní a prosperující institucí, která zaujímá pozici druhé nejsilnější pojišťovny v České republice a je součástí vedoucího pojišťovacího koncernu ve střední a východní Evropě – Vienna Insurance Group. Kooperativa je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy. V oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik je jedničkou na českém trhu.
» www.koop.cz

Kristensson

Vážení zákazníci, pro Vás a pro planetu Zemi, používáme ty nejmodernější a nejekologičtější užitková vozidla, která jsou dnes k dispozici. Volvo, je značka , která přináší lidstvu stále nové technologie a vynakládá na bezpečnost, ekologii a pohodlí řidiče nejvíce finančních prostředků ze všech automobilek světa. Volvo je vždy na vrcholu inovace, je nejbezpečnější, nejkvalitnější, nejlepší, nejekologičtější a nakonec i nejkrásnější užitkové vozidlo. Proto se Volvu říká „Dáma mezi kamiony." S Volvem chce jezdit podle světového průzkumu 75% řidičů. Při nákupu nového vozidla máme všechny tyto aspekty na mysli a cena je pro nás druhořadá. Vždy jde o ekologii, bezpečnost našich zaměstnanců a kvalitu poskytovaných služeb. My a naši řidiči jsme na své automobily pyšní. Náš zákazník má jistotu, že jeho zásilku poveze mimořádně spolehlivý a čistý nákladní automobil s inteligentním řidičem za volantem.
» www.kristensson.cz

KYB Manufacturing Czech s. r. o.

KYB je celosvětově jedním z největších výrobců tlumičů pro automobily. Každý druhý automobil zakoupený v Japonsku a každý pátý zakoupený v ostatních zemích světa je vybaven tlumiči od společnosti KYB. Historie společnosti KYB započala 1919 v Japonsku. Máme 22 poboček ve 21 zemích a 20 výrobních továren v Asii, USA a Evropě. V samotném Japonsku pak 13 výrobních závodů. V rámci KYB pracuje po celém světě 15 000 zaměstnanců. Naše společnost KYB Manufacturing Czech s. r. o. sídlí v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích. Společnost byla založena v srpnu 2003 a výroba tlumičů byla zahájena v prosinci roku 2006. V současné době u nás pracuje okolo 400 zaměstnanců a naše výrobky dodáváme do automobilek po celé Evropě.
» www.kmcz.cz

Labská

LABSKÁ, strojní a stavební společnost s. r. o. Pardubice provádí generální dodávky vodohospodářských a pozemních staveb. Dále provádí výrobu ocelových konstrukcí pro tuzemský i zahraniční trh. Provozuje lodní dopravu, nákladní dopravu, servis nákladních automobilů. Středisko mechanizace je vybaveno pro veškeré zemní práce. Středisko truhláři provádí montáž sádrokartonů a vyrábí práce na zakázku. Firma zaměstnává více jak 200 pracovníků.
» www.labska.cz

LM Asistent

Společnost LM Asistent byla založena v roce 2005. Naše hlavní obchodní činnost zahrnuje především: mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek, vedení účetnictví a vedení daňové evidence.
» www.lmasistent.cz

Louda Reality

Společnost LOUDA REALITY nabízí byty, provedené ve vysoké kvalitě a standardu, v oblíbené lokalitě u promenády lázeňského města Poděbrady a nově chystá výstavbu v Nymburce a Pardubicích, kde nabízí zájemcům možnost realizace bytů ve formě „shell and core“ za velmi přijatelné ceny.
» reality.louda.cz

Lumius

Společnost Lumius, spol. s r. o. vznikla dne 17. dubna 2002. Jsme ryze českou společností, držitelem licencí na obchod s elektřinou a plynem. Působíme v rámci celé České republiky, a prostřednictvím dceřinné společnosti také na Slovensku. Díky aktivní účasti na významných obchodních místech svou působnost rozšiřujeme do celého regionu střední Evropy. Stali jsme se prvním dodavatelem obou komodit, elektřiny i plynu, na českém trhu. Primárně se zaměřujeme na dodávky středním a velkým odběratelům. Mezi naše zákazníky patří společnosti z oblasti průmyslu, obchodu, dopravy i veřejného sektoru. Své produkty a služby neposkytujeme domácnostem a maloodběratelům. Našim cílem je spokojenost zákazníka a dlouhodobé budování vztahů založené na vzájemné důvěře. Jsme flexibilní a nabízíme širokou škálu produktů. Potřeby každého odběratele řešíme individuálně a nabídky vytváříme přímo na míru.
» www.lumius.cz

Markmed

Markmed je moderní společnost, která se věnuje prodeji nejen zdravotnických prostředků pro aktivní lidi, sportovce a širokou veřejnost. Snažíme se vyhledávat moderní a inovativní produkty. Prodej realizujeme nejen v České republice, ale zaměřujeme se také na aktivity v zahraničí – zejména v Německu a na Slovensku. Rádi bychom, aby nákup u nás byl pro každého jednoduchý a pohodlný a zákazníci se k nám rádi vraceli. Vedle prodeje se věnujeme také pořádání marketingových a team-buildingových akcí.
» www.markmed.cz

MARO s.r.o., obchod a projekce

Jsme jedni z nevýznamnějších specializovaných velkoobchodů pro obor topení - voda - plyn již od roku 1992. V 11 prodejnách a 8 koupelnových studiích pomáháme realizovat představy a požadavky našich zákazníků. Široký záběr sortimentu výrobků, propracovaný systém prodeje a kvalitní odborné poradenství jsou pro naše zákazníky zárukou spokojeného nákupu. Moderně zbudované logistické centrum v Pardubicích svým umístěním na okraji města a v blízkosti rychlostní silnice, umožňuje bezproblémovou dostupnost a obslužnost. Těšíme se na Vaši návštěvu.
» www.maro.cz

MARY & POPP’S AGENCY

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti event management, marketing, hostess, entertainment, média, produkčních a reklamních služeb. Jsme komunikační, reklamní a eventová agentura s bohatými zkušenostmi s tvorbou reklamních kampaní, reklamních produkcí a pořádáním firemních akcí… s působností po celé ČR od roku 2009. Bez ohledu na to, o jak velkou událost se jedná vám pomůžeme zjednodušit celý proces realizace akce či kampaně a dodáme vám komplexní řešení kdekoliv v celé České republice. Chápeme, že zákazníci potřebují být vyslyšeni při svých přáních a požadavcích, nasloucháme vašim potřebám a cílům, podle toho vyvíjíme kreativní plán, který pracuje pro vás… po celou dobu plánování strategie a realizace zakázky jsme s vámi. Věříme ve stejné věci – kreativita, celistvost, partnerství, inovace. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Můžeme vás ujistit, že tomu tak není. Je to prostě … pravda.
» www.marypopps.cz

Martin Beránek

Máša agency s. r. o.

Máša agency byla založena v roce 2000 a poskytuje svým klientům full-servis v oblasti promo, event akcí, public relations, modelingu a marketingu. Zrealizovala mnoho velkých i menších společenských, kulturních a sportovních akcí například pro: prezident ČR Václav Klaus, BMW, Coca-Cola, Eurotel, Quelle, Panasonic, Mistrovství světa juniorů v hokeji, HC Dynamo Pardubice a další.
» www.masa-agency.cz

McDonald’s Pardubice

Obě restaurace McDonald’s v Pardubicích mají otevřeno každý den od 7.00 hodin do 1.00 hodin v noci. Zákazníci se mohou těšit na moderní, příjemné a nekuřácké prostředí, rodiče uvítají dětské židličky nebo přebalovací pult pro své ratolesti. Na větší z restaurací, tedy na Palackého třídě, můžete využít McDrive, zajít si do naší kavárny McCafé na lahodnou kávu a zákusek, případně objednat narozeninovou oslavu pro Vaše ratolesti, kde si užijí spoustu zábavy. Restaurace nabízí širokou škálu platebních možností: kromě platby v hotovosti v českých korunách přijímáme také eura a americké dolary, zaplatit lze také všemi druhy stravenek (Edenred, Sodexo Pass nebo Chéque Déjeuner) a samozřejmostí je bezhotovostní platba jakýmkoli druhem platební karty. Těšíme se na vaši návštěvu!
» www.mcdonalds-pce.cz

MD Logistika

Jsme tradiční českou firmou se zkušeným týmem zaměstnanců, vlastními sklady, moderním vozovým parkem, manipulační technikou a IT podporou. MD logistika má jediný cíl: efektivně a spolehlivě zajišťovat kompletní logistické služby potravinářského zboží. Naše výkonnost a dynamika nám umožnila vyrůst ve významného poskytovatele logistických služeb, zaručujícího neustále potřebné inovace, rozvoj procesů a technologií což nám umožňuje otevřenou komunikací a s respektem plnit potřeby našich stávajících i nových zákazníků. Každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější.
» www.mdlogistika.cz

Mebaco

Nabídka ručního mytí vozidel, čištění interiérů suchou i mokrou cestou, leštění laku a nanesení tvrdého vosku.

Media vision

Pro naše klienty zajišťujeme outdoorové reklamní kampaně na našich statických velkoplošných LED obrazovkách nebo také na mobilní LED obrazovce, která je velice neokoukanou formou prezentace v rámci celé České republiky. Služby, které našim klientům poskytujeme nejsou jen z oblasti vizuální komunikace, ale také nabízíme malonákladový i velkonákladový tisk. Dále výrobu reklamních plachet, buttonů a dalších reklamních předmětů.
» www.mediavision.cz

Meduna – vakuová kalírna

Kalírna MEDUNA nabízí tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů, které výrazně zvyšuje užitné vlastnosti strojírenských výrobků. Kalírna se sídlem v Pardubicích - Černé za Bory poskytuje procesy kalení, žíhání, cementování, nitrocementování, nitridování, karbonitridování, indukční kalení a mnohé další na špičkové úrovni. Neodmyslitelnou součástí našich služeb je odborné poradenství, metalografie a spektrální analýza. Za kvalitou Vašich výrobků stojí maximální péče našeho týmu a moderní vybavení pro tepelné zpracování. Náš zkušený tým technologů a kaličů je Vám k dispozici.
» www.kalirna.cz

Mersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Řešení Mersen pro „Bezpečnost a spolehlivost elektrické energie“ integruje naše znalosti produktů do požadavků našich zákazníků, aby požadovaná aplikace byla bezpečná, spolehlivá a rentabilní. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů pro celou skupinu Mersen. Obchodní část společnosti zajišťuje prodej kompletního sortimentu skupiny Mersen v České republice a na Slovensku.
» www.mschneider.cz

Mgr. Petr Pelikán

Soudní exekutor Mgr. Petr Pelikán byl jmenován soudním exekutorem k 1. 7. 2017 do uvolněného Exekutorského úřadu po JUDr. Ladislavu Navrátilovi. Mgr. Petr Pelikán pracoval pro Exekutorský úřad JUDr. Navrátila od roku 2005, kontinuita Vašich případů je tak zachována. Exekutorský úřad vyvíjí svou činnost stanovenou zákonem č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád). Hlavní činností úřadu je nucený výkon exekučních titulů. Realizujeme všechny způsoby provedení exekuce. Exekutorský úřad provádí i další činnost dle exekučního úřadu – sepisujeme exekutorské zápisy o osvědčení skutkového děje nebo stavu věci, provádíme dražby na návrh vlastníka či osoby oprávněné disponovat s věcí, sepisujeme a doručujeme výhrady práva dovolání se neúčinnosti právního jednání.
» www.exekuce-pardubice.cz

Město Pardubice

Pardubice jsou statutární město na východě Čech a metropolí Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky. S devadesáti tisíci obyvatel jsou desátým největším městem České republiky.
» www.pardubice.eu

ME Systems

Společnost Martin Engineering je přední mezinárodní výrobce systémů pro zlepšení manipulace se sypkými hmotami v průmyslu. Společnost ME Systems je výhradní zástupce Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost ME Systems poskytuje technická řešení spojená s odstraňováním problémů při manipulaci a skladování sypkých hmot – nálepy materiálů na dopravní pásy, tlumení materiálu na přesypech, jejich utěsnění, mechanické potlačení prašnosti nebo skrápěním vodní mlhou případně pěnou, regulace chodu dopravního pásma, odstraňování kleneb sypkých hmot v silech, zásobnících apod. vzduchovými děly a vibrátory a dále veškeré služby spojené s údržbou a servisem realizovaných hmotných dodávek.
» www.mesystems.cz

MML Consulting

Po pětadvaceti letech ve vrcholných manažerských funkcích nadnárodních společností působících na trhu elektro-technického průmyslu se Ing. Jaroslav Šuda rozhodl jít vlastní cestou. Společnost MML Consulting s.r.o. byla založena v roce 2013 s cílem sestavit schopný tým lidí, který dokáže využít získané mnohaleté zkušenosti v oboru a dále je zhodnotit nejen na poli elektrotechniky a strojírenství. V současné době působíme téměř pět let na českém i zahraničním trhu.
» www.mml-consulting.com

Media marketing services

Společnost MEDIA MARKETING SERVICES a. s. je součástí holdingu Media Bohemia a je významným mediálním zastupitelstvím pro rozhlasová média. Na mediálním trhu se úspěšně pohybuje již více než 18 let, v současné době obchodně zastupuje 53 regionálních a lokálních rozhlasových stanic sdružených v síti MMS Radio Network.
» www.mms.cz

NAPA TRUCKS

Nákup a prodej nákladních vozidel DAF, prodej náhradních dílů na tato vozidla a jejich plný servis.
» www.napatrucks.cz

Naturamed

Společnost NaturaMed Pharmaceuticals byla založena v České republice v roce 2006, se zaměřením na prodej vysoce kvalitních omega-3 výrobků, vyráběných v Norsku. Naši čeští a slovenští zákazníci si nejvíce oblíbili produkt OmegaMarine Forte+, který je v České a Slovenské republice registrován jako potravinový doplněk.
» www.naturamed.cz

Nemocnice Pardubického kraje

Nemocnice Pardubického kraje vznikla k 31. prosinci 2014 sloučením pěti nemocnic akutní lůžkové péče, jejichž vlastníkem je Pardubický kraj. K tomuto datu z důvodu fúze s Pardubickou krajskou nemocnicí, byly z obchodního rejstříku vymazány Chrudimská nemocnice,, Litomyšlská nemocnice, Orlickoústecká nemocnice, Svitavská nemocnice a veškeré závazky, jmění, práva a povinnosti přešly na nástupnickou společnost Nemocnice Pardubického kraje. Vznikem nové společnosti vyvrcholil dlouhodobý proces naplánovaný na základě Scénáře efektivní transformace akutní lůžkové nemocniční péče v Pardubickém kraji, který schválili krajští zastupitelé. Nemocnice Pardubického kraje se s ročním obratem více než 3,5 miliardy korun a se zhruba 4500 zaměstnanci řadí mezi desítku největších nemocnic v zemi.
» www.nempk.cz

NIOSPORT AGENCY

Působíme v oblasti reklamy a marketingu formou komplexních služeb. Naše společnost je ve volném sdružení a úzce spolupracuje s týmem renomovaných grafiků, fotografů, architektů a profesionálních expertů.
» www.niosport.cz

Obchodní firma Hanousek

Ucelený sortiment pro svářeče. Obchodní, servisní a poradenská činnost. Najdete u nás: přídavné svařovací materiály ESAB, autogenní technika, chemické výrobky, brousící a řezací kotouče, brousící plátna a papíry, elektrické a ruční nářadí osvědčených výrobců, ochranné pomůcky, plechy pozinkované, nerezové.
» www.hanousek.cz

Odpady XL

Společnost odpady XL s. r. o. navazuje na dlouholetou tradici společnosti ODPADY 98 s. r. o., která byla založena v Pardubicích 23.března 1998 panem Josefem Štambaským a Zdeňkem Páclem, jako společnost zabývající se úplnými službami v oblasti odpadového hospodářství v rámci České republiky.
» www.odpadyxl.cz

Ovoce zelenina Petr Mudroch

V roce 2002 jsme začali zásobovat ovocem a zeleninou vlastní maloobchody. O půl roku později jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a rozšířili jsem naše působení také o velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Již od prvního dne byla naším hlavním motem kvalita dodávaného zboží. Jsme pyšní na bezvadnou kvalitu naši zeleniny a ovoce. Velmi důležitou součástí naší práce je komplexní zajištění zákazníka tím máme na mysli zajištění plného sortimentu, který zákazník potřebuje. Jsme schopni zajistit i exotické málo dostupné druhy ovoce a zeleniny. Snažíme se pochopit zákazníka. Jeho potřeby a možnosti tak aby aby objednávky byli optimalizovány na jeho možnosti a nedocházelo ke zbytečný ztrátám. Orientujeme se na spolupráci se soukromými pěstiteli, které pravidelně navštěvujeme a kontrolujeme kvalitu jejich výrobků. Dodávky od prvopěstitelů jsou a budou i v budoucnosti naši prioritou.
» www.zeleninapardubice.cz

Pardubický kraj

Kraj je územním společenstvím občanů, kterému náleží právo na samosprávu. To znamená, že může v právních vztazích vystupovat svým jménem a nese odpovědnost z těchto vztahů vyplývající. Dále mu tím vzniká právo i povinnost pečovat o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Tato práva a povinnosti v praxi realizují samosprávné orgány kraje. Tím hlavním je krajské zastupitelstvo, které má v Pardubickém kraji 45 zastupitelů. Dalším významným orgánem je rada kraje, v čele s hejtmanem. Jako poradní orgány jsou zřízeny výbory zastupitelstva a komise rady.
» www.pardubickykraj.cz

pd com

Společnost pd com s.r.o. byla založena v Pardubicích v roce 2014, její specializací je obchodní, ekonomické a technické poradenství v oblastech: radiokomunikace, výpočetní technika, využití stlačeného zemního plynu (CNG) v dopravě, komunikační a informační systémy v městské hromadné dopravě.
» www.pdcom.cz

Pejskar

Společnost Pejskar & spol. s provozovnou v Polici nad Metují patří k nejstarším výrobcům trvanlivých fermentovaných masných výrobků v České republice. Vždyť právě tady byl vyvinut jeden z prvních fermentovaných salámů, který byl na počest místa svého vzniku nazvaný Poličan.
» www.pejskar-uzeniny.cz

Penzion Café City

Penzion nabízí ubytování v nově vybudovaném objektu. Nachází se v samém centru Pardubic, je situován ve dvorním traktu a proto zde naleznete klidné ubytování. Součástí všech prostorných pokojů je vlastní sociální zařízení a klimatizace. V apartmánech navíc najdete vybavený kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, topinkovač, nádobí a příbory), žehličku a žehlící prkno, pračku a pohodlnou sedací soupravu.
» www.penzioncity.cz

PLC Services

Akciová společnost PLC Services se sídlem v Pardubicích začala působit v oboru potrubních systémů v lednu roku 2009, kdy pro tuto činnost získala potřebná oprávnění a odborně kvalifikovaný personál s mnohaletými zkušenostmi s výstavby, údržby a činností souvisejících s potrubním provozem. Po dobu svého působení firma zrealizovala již několik významných akcí zejména na potrubních systémech s nebezpečím výbuchu (ropovody, plynovody, produktovody, horkovody apod.).
» www.plcservices.cz

Plyntop

Firma PLYNTOP JM s. r. o. Zaječice zajišťuje montáž rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu – regulační stanice, plynové hořáky, zářiče včetně dodávky materiálu pro rodinné domy, kotelny, administrativní budovy a technologické rozvody.
» www.plyntop.cz

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách je firma s více než čtyřicetiletou tradicí ve výrobě konzumních vajec. Skládá se ze dvou středisek Kosičky a Mlékosrby. Pracuje zde 35 lidí. Na středisku v Kosičkách je šest snáškových hal o kapacitě 155 tisíc kusů slepic. Slepice chováme v klecových technologiích, které splňují požadavky EU na sklon podlah, výšku klecí i osazení na 1 cm2. Roční produkce vajec v roce 2011 dosáhla 45 milionů kusů vajec. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce a jako jediní v České republice částečně bílá vejce pro potřeby velikonočního období. Na středisku v Mlékosrbech si odchováváme kuřice pro potřeby snáškových hal v Kosičkách. Současná kapacita odchovu je 140 tisíc kuřat jednorázový zástav.
» www.vejcekosicky.cz

PROFI CREDIT Czech

Společnost PROFI CREDIT Czech je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku a v Bulharsku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem, která nabízí úvěry zaměstnancům i podnikatelům.
» www.proficredit.cz

ProScan

ProScan je nezávislým autorizovaným dealerem pro prodej a servis vozů SCANIA a ISUZU.
» www.proscan.cz

Příhoda

Naše výrobky jsou obvykle zároveň potrubím i distribučním či sběrným prvkem. Rozlišujeme přetlakové rozvody (tkaninové vyústky a potrubí) a podtlakové (odsávací) potrubí pro odvádění vzduchu z místnosti.
» www.prihoda.com

PSP izoterm

Firma PSP izoterm byla založena v květnu 1991, tehdy ještě pod názvem PSP – Polyurethan sandwich panels s.r.o. Zakladateli firmy a současnými majiteli jsou výlučně české fyzické osoby. Svou činnost firma zahájila v pronajatých prostorách v Hluboké u Skutče výrobou sendvičových panelů pro obytné kontejnery, chladírenské a mrazírenské boxy, automobilové nástavby a lehké montované stavby metodou pěnění do dutin, izolační panely pro stavebnictví . Tato technologie se používá v tomto provoze dodnes a byla dále rozšířena o výrobu tvarových dílů izolace z tvrdé a viscoelastické („paměťové“) polyuretanové pěny. V roce 1993 firma otevřela svůj druhý provoz ve Vysokém Mýtě. Zde byla zavedena technologie lepení panelů ve vakuových lisech. Tato technologie zásadním způsobem rozšířila variabilitu výroby a umožnila pružně reagovat na poptávku zákazníků, zejména při výrobě rozměrných a členitých panelů pro skříňové nástavby. V roce 1997 byla zakoupena první CNC pila pro řezání polyuretanových pěn i ostatních izolačních materiálů ve dvou osách. Tím firma dále rozšířit svůj výrobní program o tvarové díly vyřezávané z bloků izolačních materiálů jako jsou segmenty pro izolaci potrubí , izolační prvky komínových systémů, izolační panely pro stavebnictví, tvarové díly pro stavebnictví apod. V roce 1998 získala firma vlastní prostory ve Vysokém Mýtě a bylo sem přemístěno i vedení firmy. Výrobní kapacity pak byly nadále rozšiřovány nákupem dalších lisů a CNC strojů. Významným mezníkem byl i rok 2010, kdy byla uvedena do provozu 3D CNC frézka na niž je možno vyrábět, jak již označení napovídá, díly tvarované ve 3 osách. Firma, která byla v roce 2001 přejmenována na PSP izoterm s.r.o. a tedy v květnu 2011 oslavila již 20 let své existence, však kromě zvyšování objemu výroby dbá přinejmenším se stejnou důsledností na zvyšování kvality svých výrobků. Že se jí to daří dokládá i přiznání Certifikátu kvality ISO 9001 v květnu 2004 a jeho opakované obhajování až do současnosti.
» www.pspizoterm.cz

Real servis

Správa bytů Pardubice. Veškeré služby jsou zajišťovány prostřednictvím našich střediskových kanceláří, které se nachází v Pardubicích. Mezi naše nejvýznamější klienty patřilo Město Pardubice, pro které jsme zajišťovali správu již od roku 1993 a dále zajisťujeme správu přiblížně 200 objektů ve vlastnictví fyzických osob společenství vlastníků bytových jednotek, družstev a občanských sdružení v Pardubicích, Přelouči, Chvaleticích a okolí.
» www.realservis.net

realma-pískovna dolany s. r. o.

Pískovna Dolany nabízí písek a kačírky pro všechny odběratele. Ať už doma potřebujete trochu písku do pískoviště nebo jste velká firma působící ve stavebnictví, navštivte pískovnu Dolany. Jako jedna z mála pískoven v okolí Pardubic umožňujeme vjezd drobných odběratelů do pískovny, kde si sami mohou vybrat a naložit kamenivo. Zajistíme i dopravu materiálu na místo určení. Stálá kvalita dodávaného kameniva dle certifikovaného systému řízení výroby, výroba kameniva podle předložených křivek zrnitosti pro velkoodběratele.
» www.piskovnadolany.cz

Recosa

RECOSA Pardubice, s. r. o., založená v roce 1990, je více jak 25 let správně vnímána jako tradiční střechařská realizační firma. Jsme stabilní společnost, s vlastními kmenovými zaměstnanci, poskytující nejvyšší kvalitu odvedené práce, založené na mnohaleté praxi, profesionální přístup k obchodním partnerům. Základy naší spolehlivosti jsou opřeny o vlastní zaměstnance, pravidelně proškolované odbornými dodavatelskými firmami, výrobci izolačních materiálů, vlastní zázemí firmy, výrobní, dopravní a manipulační prostředky. Jsme držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Poskytujeme komplexní dodávky a realizace střech, včetně klempířských, zednických, hromosvodářských prací, projektové dokumentace, odborné posouzení stavu. Dalším předmětem činnosti naší firmy jsou izolace staveb: spodní, tlakové radonové, ale i tepelné. Izolační materiály rovněž prodáváme v sídle naší společnosti a to jak velko-, tak i maloodběratelům. Připravujeme rozšíření našeho výrobního programu v oblasti zateplování objektů, snižování energetické náročnosti budov. Jsme odborným dodavatelem zařazeným v seznamu firem „Zelená úsporám“, dotační tituly.
» www.recosa.cz

RENOMIA

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění.

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby:

 • analýza rizik a risk management
 • příprava pojistného programu a výběr nejvýhodnější varianty pojištění
 • správa pojistného programu
 • řešení škod 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • poradenství
 • vzdělávání v oblasti pojištění

RENOMIA má zkušenosti s pojištěním sportovních klubů, profesionálních hráčů i jednotlivých sportovních akcí na mezinárodní úrovni. Vyškolení specialisté připravují komplexní pojistné programy pro sportovní organizace, mezinárodní sportovní akce, profesionální sportovce i členy sportovních asociací.

V roce 2015 například pojistila Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji a UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. Pod značkou RENOMIA Sport svým klientům nabízí zkušenosti, mezinárodní know-how a specializovaný tým pro pojištění sportovních aktivit.

Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů. RENOMIA poskytuje svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA má jasně definované poslání, cíle a hodnoty, kterými se řídí, jak při poskytování služeb klientům, tak při práci se zaměstnanci. Úspěšný rozvoj RENOMIA je založen na odborných znalostech, pracovitosti a kreativitě jedinečného týmu spolupracovníků, kteří působí v ČR i v zahraničí. Profesní růst jednotlivých zaměstnanců a jejich celková spokojenost jsou pro RENOMIA jednou z hlavních priorit.

RENOMIA je držitelem prestižního oborového ocenění Pojišťovací makléř roku 2016 a také se díky významnému evropskému ocenění Ruban d’Honneur v soutěži European Business Awards v kategorii Zaměstnavatel roku zařadila mezi 10 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě.
» www.renomia.cz

REPON

Společnost REPON byla založena v roce 1994 a od samého počátku je její činnost zaměřena na povrchové úpravy kovů. Proces galvanizace ochrání kov před korozí a zlepší jeho povrchové vlastnosti. V současné době nabízíme galvanické zinkování, niklování, chromování a černění oceli nebo eloxování hliníku. Výrobní linky jsou rozděleny do tří závodů, které najdete v Novém Městě nad Metují, v Náchodě a v Žatci.
» www.repon.cz

RESPECT, a.s.

RESPECT GROUP je jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském trhu, který od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti průmyslového pojištění pro podnikatele a firmy.

Významnou součástí služeb je kvalitní riskmanagement a efektivní systém likvidace škod. RESPECT GROUP je zcela nezávislý a vždy hájí zájmy svých klientů. RESPECT GROUP disponuje sítí 41 obchodních kanceláři v České a Slovenské republice.

Poskytuje svým klientům komplexní pojistný systém, který pečlivě a efektivně organizuje jednotlivé oblasti fungování pojistné ochrany klienta. Pojistný systém RESPECT je postaven na pěti základních pilířích:

 • Riskmanagement – koncepční audit,
 • pojistný program,
 • uživatelský manuál,
 • pojistný trh,
 • vlastní likvidační servis.

RESPECT Group patří mezi zakládající členy celosvětové makléřské sítě UNiBA a je rovněž výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku. Prostřednictvím více než 130 kanceláří obchodních partnerů UNiBA poskytuje RESPECT svým klientům mezinárodní i lokální servis na 5 kontinentech světa. Společnost RESPECT klade důraz na neustálé vzdělávání svých firemních klientů a jejich zaměstnanců v oblasti pojišťovacích produktů a služeb. Pořádá pro ně pravidelné semináře v rámci RESPECT Academy.

RESPECT Group se stal několikrát Makléřem roku a obhájil tak 1. místo v kategorii Pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele.

RESPECT má zkušenosti s pojištěním sportovních událostí, a to jak v mezinárodním, tak i v lokálním měřítku, dále pojišťuje sportovní kluby, profesionální hráče a týmy.

Řídí se mottem: Za kvalitu pojištění přebíráme osobní odpovědnost. Jedním z nejdůležitějších atributů zákaznické péče RESPECTu je sestavení individuálního koncepčně – servisního týmu z řad expertů, kteří se orientují v oblasti podnikání klienta a mají zkušenosti, detailní odborné znalosti a odbornou praxi. Výsledkem RESPECT přístupu je garance spolehlivé pojistné služby a rychlého servisu i ve složitých situacích.
» www.respect.cz

Rexala

Rexala se specializuje na následující podnikatelské aktivity, a to zejména pro klienty z Pardubického kraje: pronájem a správa bytových a nebytových prostor, správa společností, poskytování obchodních adres, komunikanční a konferenční servis pomoc s podnikatelskými záměry (financování, marketing, prověření obchodních partnerů, ekonomika…), poradenství v oblasti ekonomických analýz, krizového řízení, change managementu a optimalizace procesů.
» www.rexala.cz

Richter + Frenzel

Společnost Richter + Frenzel byla založena roku 1895 Emilem Richterem a Ernstem Frenzelem v německém Norimberku. V současnosti jsme předním maloobchodním i velkoobchodním prodejcem sortimentu sanity, topenářských a instalačních výrobků, inženýrských sítí a stále častěji vyhledávaných produktů z oblasti obnovitelných zdrojů energie. Na českém trhu působíme více jak dvě desetiletí a díky našim 29 pobočkám pokrýváme distribučně celou Českou republiku. Ve vybraných pobočkách navíc provozujeme pod značkou R+F KOUPELNY dvanáct koupelnových center, která prezentují unikátní koncept koupelen doplněný celou řadou praktických zákaznických služeb.
» www.r-f.cz

Sev.en EC

Elektrárna ve Chvaleticích se stala součástí skupiny Sev.en v roce 2013. Severní energetická a. s. koupila akcie elektrárny od skupiny ČEZ. Tím vstoupila jako nový subjekt na trh s elektrickou energií a teplem. Od 1. srpna 2015 nese společnost nový název Sev.en EC, a. s.
» www.7ec.cz

Služby města Pardubic

Obchodní společnost Služby města Pardubic a. s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.
» www.smp-pce.cz

SmP – odpady

Předmětem naší činnosti je komplexní zabezpečení služeb v oblasti svozu a likvidace odpadů pro občany i podnikatelské subjekty nejen ve městě Pardubice. Zajišťujeme taktéž přistavování velkoobjemových kontejnerů. Pro svoz i likvidaci odpadů disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a kvalifikovanou obsluhou veškeré techniky a technologických zařízení dle příslušných norem a předpisů. Naším cílem je poskytnout odbornou a pružnou službu, založenou na týmové spolupráci několika profesí v oblasti komunálních služeb, která bude sloužit k vaší spokojenosti.
» www.smp-pce.cz

Správa a údržba silnic Pardubického kraje

Správa a údržba silnic Pardubického kraje, krajská příspěvková organizace, se sídlem v Pardubicích - Doubravicích je organizací zřízenou pro zajišťování správy a údržby silnic II. a III. tříd v majetku Pardubického kraje. V roce 2002 organizace vznikla sloučením bývalých Správ a údržeb silnic Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí a Litomyšl. V rámci kraje působí celkem 15, optimálně umístěných cestmistrovství a to: v Pardubicích, Přelouči, Holicích, Chrudimi, Třemošnici, Luži, Hlinsku, Běstovicích, Litomyšli, Poličce, Žamberku, Ústí nad Orlicí, Lanškrouně, Svitavách, Moravské Třebové a odloučeném pracovišti v Králíkách. Správa a údržba silnic Pardubického kraje mimo svou hlavní náplň provádí doplňkovou ekonomickou činnost – práce a služby pro ostatní vlastníky komunikací. Jedná se prakticky o kompletní servis v oblasti silničního stavitelství.
» www.suspk.cz

Stabedo

Pro naše klienty zajišťujeme veškerou inženýrskou činnost v rámci pozemního stavitelství, vodohospodářských a inženýrských staveb a to jak v předrealizační fázi, tak i v rámci vlastní realizace projektu (díla). Součástí našeho servisu je i zpracování projektové dokumentace ve stupních pro územní řízení a dále pro stavební řízení, včetně komunikace s dotčenými orgány státní správy a ostatními dotčenými účastníky stavebního řízení. V rámci realizace stavby zajišťujeme koordinaci jednotlivých dodávek stavebních částí díla, včetně technologických celků, případně zajišťujeme kompletní realizaci stavebního díla vlastními kapacitami. V rámci subdodavatelských dílčích plnění díla spolupracujme s prověřenými dodavateli stavebních činností a materiálů, kteří disponují dostatečným servisem a technickou podporou při zajištění jednotlivých dodávek.
» www.stabedo.cz

Stafi

Stavební firma STAFI finalizace staveb s. r. o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – plastová okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech. Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Nová zelená úsporám, Panel 2013, Jessica, nebo Program energetických úspor v bytových domech s 10% dotací od České Spořitelny. Zajišťujeme kompletní servis k získání těchto dotací na bytové či panelové domy + sami rekonstrukce domů provedeme. Většinu zakázek realizujeme v Pardubickém kraji, ale působíme po celé České republice.
» www.stafisro.cz

Stapro

Společnost STAPRO s. r. o. je významným dodavatelem informačních systémů, diagnostických přístrojů, zdravotnické techniky a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. Stapro od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního ASW a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993.
» www.stapro.cz

STASYS

Hlavním a jediným posláním firmy STASYS je poskytovat svým zákazníkům kvalitní, rychlé a cenově dostupné služby v oboru úklidových prací, prodeje čistících přípravků, prostředků a úklidových pomůcek. Firma provádí veškeré úklidové práce komplexně, k tomu využívá nejnovějších technologických postupů pro úklid, které pomáhají dosáhnout vysoké kvality. Ve společnosti je zaveden a uplatňován systém jakosti QMS ISO 9001:2000. Firma STASYS provádí periodické úklidové práce v administrativních budovách, školách, hotelových a restauračních zařízeních, tělocvičnách, výrobních halách, skladech atp. Dále provádí speciální úklidové a čistící práce: extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku, strojní, tlakové nebo parní mytí a odmašťování podlah, nanášení ochranných vosků na podlahové krytiny, otryskávání materiálů pod vodní clonou, čištění interiérů motorových vozidel a letadel, mytí oken, výloh, praní záclon aj.
» www.stasys.cz

STAVIS

Stavební společnosti STAVIS Pardubice nabízí širokou škálu služeb ve stavebnictví, komplexní stavební servis (vyřízení stavebního povolení, autorizovaný stavební dozor, kolaudace), ale i další navazující služby, jako je truhlářská výroba (výroba kuchyní a nábytku na míru, výroba oken a dveří z masivu) nebo servis trávníků.
» www.stavispardubice.cz

Stavitelství Mutl

Společnost vznikla roku 2002, na základě splnění všech náležitostí k udělení Koncesní listiny na nákladní dopravu. Později došlo k rozšíření podnikatelských aktivit o živnosti: zemní práce, velkoobchod, maloobchod, přípravné práce pro stavby, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.
» www.stavitelstvi-mutl.cz

Stěhování Hanč

Působíme na trhu od roku 1992 a za 25 let naší činnosti jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naším cílem je spokojený zákazník a dobrý pocit z profesionálně odvedené práce. Klientům nabízíme pojištění nákladu až do 5 000 000 korun v ceně stěhování. Tuto částku lze navýšit dle přání zákazníka. Náš profesionální stěhovací tým tvoří bezúhonní a spolehliví lidé s bohatými zkušenostmi, které skýtají dostatečnou záruku, že všechny poskytované služby proběhnou kvalitně, rychle a bez zbytečných škod.
» www.stehovani-hanc.cz

Josef Stehno

STRABAG

STRABAG je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG a patří k předním stavebním společnostem v České republice. Realizujeme všechny druhy staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Široké spektrum služeb a mnoho poboček rozmístěných po celém území České republiky jsoupřednostmi, které nás přibližují zákazníkům. Využití koncernového know-how a možnost partnerské spolupráce s dalšími koncernovými firmami je naší přidanou hodnotou a konkurenční výhodou společnosti. Ve všech fázích realizace každého projektu důsledně uplatňujeme filozofii přístupu, ve kterém je na prvním místě kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost. Pečlivé plánování celého procesu, od zodpovědné a kvalifikované nabídky pro konkrétního zákazníka a jeho konkrétní potřeby až po ten nejmenší detail stavby, nám při zachování nekompromisních kvalitativních ukazatelů umožňuje dosahovat významných časových a materiálových úspor. To vše stručně shrnuje naše vize: vynikat mezi ostatními schopností přinášet kvalitu za nejlepší dosažitelnou cenu.
» www.strabag.cz

Střída Sport

Společnost STŘÍDA SPORT založil v roce 1996 bývalý profesionální hokejista a pardubický odchovanec Martin Střída, který v Pardubicích otevřel první specializovanou prodejnu potřeb pro lední hokej. O 20 let později se již zavedená společnost přestěhovala do Prahy, kde byla v roce 2006 otevřena velkoobchodní pobočka s administrativním a skladovým zázemím. Od roku 2010 společnost disponuje výhradním právem pro distribuci zboží značky CCM. STŘÍDA SPORT kromě České republiky také působí na slovenském trhu s hokejovým vybavením a postupně vstupuje na trh maďarský. Mezi strategické partnery patří Český svaz ledního hokeje, Slovenský zväz ľadového hokeja, řada extraligových hokejových týmů, týmů první ligy a další obchodní společnosti.
» www.stridasport.cz

TASK

TASK se zabývá kompletními dodávkami tiskových služeb a výrobou CTP, tedy technologie pro digitální zhotovení tiskových desek.
» www.task.cz

Tatra mléko

Mlékárna Hlinsko byla založena v roce 1939 a výroba byla spuštěna v roce 1943. V prvním roce mlékárna zpracovala 2 miliony litrů syrového mléka do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí. Po 70 letech zpracovává necelých 200 milionů litrů mléka ročně a výrobní program byl rozšířen o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště. V roce 1947 společnost zrealizovala první exporty výrobků, aktuálně vyváží do více jak 25 zemí po celém světě. Od roku 1964 dodává na trh výrobky pod značkou Tatra, kterou používá dodnes a řadu výrobků rozšířila o značky Tatra Zmrzka a Tatra Professional, kterou používá pro dodávky profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu. Od roku 2011 mlékárna patří do společnosti firem AGROFERT, a. s. Mlékárna Hlinsko je hrdá na své výrobky prvotřídní kvality. Město Hlinsko se nachází na Českomoravské vysočině, oblasti zvláště známé pro svoji čistou a neznečistěnou přírodu, která rozhodně přispívá k výborné chuti mléka. Vstupní surovina je vždy z českých chovů a je pravidelně kontrolována. Mlékárna dlouhodobě investuje do nejmodernějších technologií a do systému řízení kvality. Díky tomu dosahuje společnost u všech výrobků nejen špičkové kvality, ale také jejich výjimečné chuti. Mlékárna Hlinsko je certifikována podle norem ISO 9001, HACCP a mezinárodním certifikátem IFS.
» www.tatramleko.cz

Tecam

Společnost Tecam je významným dodavatelem materiálu pro výstavbu a údržbu inženýrských sítí. Firma byla založena jako ryze česká společnost dodávající materiál významným stavebním firmám i konečným drobným odběratelům. Svým zákazníkům se snažíme nabízet zboží a služby v té nejlepší kvalitě. Vyškolený personál poskytuje odborné poradenství v celé naší prodejní síti jak projekčním kancelářím, stavebním firmám i drobným stavebníkům. V České republice působíme od roku 1994. Od této doby se úspěšně rozvíjíme.
» www.tecam.cz

Timra

Česká společnost založená na základě více než dvaadvacetiletých zkušeností z ponikání v oborech obchodu, služeb a provozně-výrobních odvětví. Práce pro zákazníky je postavena na týmové spolupráci - naše produkty jsou výsledkem souhry všech spolupracovníků společnosti TIMRA. Specializujeme se na realizace staveb, provádění energetických úspor a revitalizací budov a objektů, stavební opravy a rekonstrukce, dopravní stavby, zemní práce, stavebně technické poradenství a inženýrská činnost a další činnosti v oboru. Nabídneme vám ale mnohem víc!
» www.timra.cz

TIS – CR s. r. o.

Poskytujeme technicko-inženýrské služby v oblasti přípravy a realizace vyšších dodávek transportních zařízení, hmotných dodávek, montáží a služeb.
» www.tis-cr.eu

TOP CENTRUM CZ s.r.o.

TOP CENTRUM nabízí široký výběr profesionálního nářadí, stavební mechanizace, kufrů a brašen na nářadí, teleskopických žebříků a vestaveb do vozidel SORTIMO. TOP CENTRUM zastupuje a zároveň provádí záruční a pozáruční servis firem Milwaukee, Hitachi, Knipex, Wera, Bessey, Parat, Tyrolit, Husqvarna, Telesteps, Honda, Atlas Copco, Sortimo a dalších. Pro pohodlný nákup využijte internetový obchod www.topcentrum.cz nebo navštivte sídlo firmy v Rohovládově Bělé, kde naleznete moderní zázemí a ucelenou nabídku produktů. Navštívit můžete také prodejnu Milwaukee centrum v Pardubicích nebo na webové stránce www.milwaukeetopcentrum.cz.
» www.topcentrum.cz

Transys

Historie inženýrské společnosti TRANSYS spol. s r. o. Chrudim se začala vyvíjet od konce roku 1992. Byla založena odborníky s mnohaletou praxí v oblasti projekce a dodávek transportních zařízení pro technologické závody, skládky a povrchové doly a jim příslušné ocelové konstrukce. Její vznik ovlivnily nové požadavky českého trhu na rychlé dodávky vysoké kvality s nízkými pořizovacími a následnými provozními náklady. V roce 2001 do společnosti přistoupili dva společníci z Holandska a společnost rozšířila své aktivity o oblast dodávek speciální jeřábové techniky, lodních vykladačů a speciálních jednoúčelových strojů.
» www.transys.cz

Tutti Pazzi

Bistro TUTTI PAZZI se od července 2012 snaží v té nejlepší kvalitě nabídnout to zásadní, co patří do italské kuchyně a úspěšně dokazuje, že jídlo chutá mnohem lépe bez aditiv a polévka se dá dělat i jinak, než z kostky. V TUTTI PAZZI se snoubí prodejna potravin s restaurací, kavárnou a vinárnou. Prostředí na starém městě v Pardubicích Vás osloví svou útulností, s jakou se majitelé snažili 400 let staré prostory zařídit. Bistro TUTTI PAZZI je ideálním místem na nákup autentických potravin, lehký oběd, čerstvou kávu, nebo skleničku výtečného vína. Proto přijměte naše pozvání, užijte si návštěvu a vychutnejte TUTTI PAZZI!
» www.tuttipazzi.cz

Uni Hobby

UNI HOBBY je český specializovaný (tzv. hobby) obchodní řetězec. Markety provozuje akciová společnost GLOBAL STORES a.s. V současnosti společnost provozuje osm marketů, a to ve Valašském Meziříčí, Brně, Zlíně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Jihlavě, Starém Městě, Chomutově a Hodoníně.
» www.unihobby.cz

VČE – montáže

Společnost VČE – montáže, a. s. se sídlem v Pardubicích je projektantem a generálním dodavatelem elektroenergetických staveb nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí, síťových telekomunikačních staveb a odborných servisních činností pro energetiku. Podnikání společnosti navazuje na nepřerušenou tradici síťových a technologických montáží Východočeské energetiky, a. s., a jejích právních předchůdců. Organizované počátky těchto montáží spadají do dvacátých let minulého století. Společnost disponuje 160 zaměstnanci a moderním strojním a mechanizačním vybavením. Společnost má zaveden Integrovaný systém řízení zahrnující management jakosti (dle norem ČSN EN ISO řady 9 000), systém environmentálního managementu (dle norem ČSN EN ISO řady 14 000) a systém managementu BOZP (dle OHSAS 18001)
» www.vcem.cz

Veselý CZ

» www.vesely-cz.com

Vesna

Ačkoli historie firmy sahá až do roku 1960, novodobé dějiny jsme začali psát až se vznikem akciové společnosti VESNA v roce 1994. Nedávno jsme tak slavili 20leté výročí moderní české firmy, která se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti převážně textilních výrobků. Nabídkou se snažíme vycházet vstříc potřebám široké veřejnosti. V naší síti prodejen po celé České republice a internetovém obchodě najdete vše od matrací, přikrývek, polštářů a povlečení, přes spodní prádlo a galanterii, až po koberce a další podlahové krytiny.
» www.vesna.cz

Vi3 taxislužba

V našem vozovém parku jsou pouze moderní nové vozy ve špičkovém technickém stavu. Všechny naše vozy splňují magistrátní vyhlášku na provozování taxislužby a řidiči mají všechna potřebná povolení. Obchodní značka Vi3 TAXI vznikla v Pardubicích dne 11. 12. 2015 a přestože jsme relativně nová taxislužba, podařilo se nám získat důvěru tisíců spokojených zákazníků. V roce 2016 došlo k zásadní modernizaci řízení vozidel pomocí GPS dispečinku. Změnili jsme logo a zavedli nové a moderní způsoby objednávky. Nový taxi dispečink přináší i vyšší úroveň zákaznického servisu a komunikace. Na přání zákazníků jsme zřídili nové služby.
» www.vi3.cz

Vinotéka Pánů z Pernštejna

V roce 2005 jsme v Pardubicích otevřeli Vinotéku Pánů z Pernštejna. Byl to další krok po distribuci vín. Vinotéka slouží pro VÍNO KAMELOT jako vlajková loď a odběrné místo pro nákupy přes e-shop. Nabízíme na 600 druhů vín, výběrové destiláty jako například jednosladové (single malt) i míchané whisky (blend), koňaky, burbony, karibské rumy, teuqily, vodky nebo slivovice. Dále delikátní čokolády, kubánské douníky a someliérské a dárkové předměty.
» www.vino-kamelot.cz

Východočeské divadlo Pardubice

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. V letech 2002-2003 divadlo prošlo několika nákladnými rekonstrukcemi jak interiéru, tak exteriéru historické budovy, které jí navrátily původní secesní krásu. V současné době opět zdobí jeviště zrekonstruovaná malovaná opona a v hledišti svítí lustr, který byl také v původních Balšánkových návrzích, ale z důvodu nedostatku financí nebyl vyhotoven. Nová opona i lustr byly financovány z veřejné sbírky. Východočeské divadlo hraje v Městském divadle, na Malé scéně ve dvoře a v letních měsících pak využívá možnosti hraní v amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora. Ročně připravuje okolo osmi premiér, repertoár divadla se snaží uspokojit každého diváka, proto na jevišti uvidíte pohádky, muzikály, dramata i komedie.
» www.vcd.cz

VLADYKA

Speciální návěsy a přívěsy Meusburger, sklápěcí návěsy a přívěsy Carnehl, podvalníkové návěsy a přívěsy Goldhofer, nakládací a nájezdové rampy z hliníku Altec, speciální vozidla značky Ebert.
» www.vladyka.cz

Westminster Unternehmensgruppe

Westminster Unternehmensgruppe je společnost se sídlem v Berlíně a má několik dceřiných společností. Z nich nejsilnější je Westminster Immobilien GmbH zabývající se pronájmem nemovitostí.
» www.westminster.de

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři