9.3.2016
(HoH)

Vítězný vstup do play off! Mladší dorost vyhrál 3:0 v Třinci

TŘINEC — Důležitý první bod ve čtvrtfinálové sérii hrané na dvě vítězná utkání vezou mladší dorostenci Dynama z Třince. Pardubičtí mladíci vyhráli ve Werk aréně 3:0, nejprve se v 6. minutě prosadil Filip Koffer, na rozdíl dvou gólů zvyšoval o čtyřicet minut později Jiří Bucek. Výhru stvrdil kapitán Dominik Chára po druhé Blümelově nahrávce v utkání trefou do prázdné brány Ocelářů v samotném závěru. Parádní výkon pardubické defenzívy řídil bezchybný Tomáš Vlk s šestadvaceti zákroky. Druhý zápas se Slezany je na programu v pátek 11. března 2016 od 17.00 hodin v pardubické Tipsport areně.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, ČF1, středa 9.3.2016, Werk aréna

Oceláři Třinec

0:3
0:1, 0:0, 0:2
Branky a nahrávky: 5:31 Koffer (Blümel), 45:20 Bucek, 59:51 Chára (Blümel). Rozhodčí: Fiedler – Novák, Vančo-Minařík. Vyloučení: 6:7, navíc Konderla (Oceláři Třinec) 10 minut osobní trest. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 26:37. Průběh utkání: 0:3.
Oceláři Třinec: Ochman – Adámek, Homola, Konderla, Matuš, Michálek, Patlevič, Radzienciak, Srníček – Čmiel, Indrst, Korčák, Miklér, Peterek, Plandor, Rybnikár, Szmek, Tománek.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, V. Leder, Oliva, Pejzl, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Chára, Jelínek, Koffer, Mazura, Rouha, Rozlílek, Svatoš, Šír, Zeman.