20.3.2018

Starší dorostenci vyhráli i v Praze, v sérii vedou

PRAHA — Díky brance v prodloužení dokázali starší dorostenci Dynama podruhé v řadě porazit Slavii Praha a v osmifinále tak získali mečbol. Dvě branky vstřelil Dominik Chára, který vždy poslal Pardubice do vedení, rozdílovou trefu přidal v 63. minutě Filip Koffer.

NOEN extraliga staršího dorostu, OF3, úterý 20.3.2018, Zimní stadion Eden

Slavia Praha

1:1, 0:0, 1:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 12:56 Všetečka, 49:42 Hasil (Vlček) – 2:45 Chára (Zeman), 44:20 Chára (Zeman), 62:18 Zeman (Kostka, Koffer). Rozhodčí: Valenta – Kučera, Zimmermann. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 78. Střely na branku: 19:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
Slavia Praha: Málek – Mareček, Štibingr, Zderadička, Macek, Antoš, Čapka, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Labuzík, Hradil, Hasil, Vlček, Vaniš, Petrák, Klapka.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Oliva, Leder, Kaštánek, Hybeš, Bučko, Jelínek, Blažej – Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek, Koffer, Rouha.