20.1.2017

Starší dorostenci vyhráli v Chomutově a jsou druzí

CHOMUTOV — I díky hattricku Ondřeje Matýse dokázali starší dorostenci zvítězit jasně 6:0 na ledě Pirátů. Po první třetině svítilo v SD Aréně bezbrankové skóre, pak ale Východočeši vstřelili dvakrát tři branky a rozhodli o svém vysokém vítězství. Dále se brankově prosadili Dominik Chára, Tomáš Zeman a Jiří Bucek. Všech dvaadvacet střel pochytal bezchybný Tomáš Vlk. Po tříbodovém vítězství pardubičtí mladíci na stříbrnou pozici v tabulce.

NOEN extraliga staršího dorostu, 37. kolo, pátek 20.1.2017, SD Aréna

Piráti Chomutov

0:6
0:0, 0:3, 0:3
Branky a nahrávky: 28:05 Matýs (Oliva, Rudy), 32:50 Chára (Pochobradský, Kostka), 39:09 Zeman (Antoníček), 43:31 Bucek (Černý), 50:01 Matýs (Oliva, Chára), 55:25 Matýs (Zeman, Antoníček). Rozhodčí: Knapík – Beneš, Kurtin. Vyloučení: 6:3, navíc Procházka (Piráti Chomutov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání: 0:6.
Piráti Chomutov: Běhula – Štochl, Starý, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Studený – Veselý, Černý, Bajer, Günther, Hradecký, Šafránek, Koblížek, Ouřada, Brandner.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Blažej – Pochobradský, Zeman, Antoníček, Kostka, Chára, Koffer, Černý, Bucek, Matýs, Rozlílek.