21.10.2015
(HoH)

Mladší dorostenci vezou z Mladé Boleslavi všechny body

MLADÁ BOLESLAV — Důležitou výhru 5:2 díky třem brankám ve druhé třetině získali mladší dorostenci Dynama Pardubice na ledě Mladé Boleslavi. Východočeši, byť je do vedení poslal Miroslav Sýkora, sice po první třetině prohrávali, pak ale čtyřmi brankami v řadě dokonali obrat ve svůj prospěch, dvakrát se trefil Matěj Blümel, další góly přidali Tomáš Zeman, Jan Svatoš.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 17. kolo, středa 21.10.2015, ŠKO-ENERGO Aréna

Mladá Boleslav

2:5
2:1, 0:3, 0:1
Branky a nahrávky: 8:29 Litera (Moravčík, Sýkora). 11:20 Furmánek – 7:27 Sýkora, 20:57 Blümel (Bucek), 24:00 Zeman (Rozlílek, Rudy), 35:15 Svatoš, 41:16 Blümel (Chára, Bucek). Rozhodčí: Wütherle – Gabriel, Zháňal. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 86. Střely na branku: 25:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
Mladá Boleslav: Haas – Dobrkovský, Furmánek, Málek, Rudolph, Sýkora, Theissig – Čermák, Jindra, Kolner, Litera, Moravčík, Schulz, Šídek, Valdhans, Vojta.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Dubovči, Leder, Pejzl, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Sajdl, Svatoš, Zeman.