27.10.2015
(HoH)

Mladší dorostenci doplatili v Brně na špatnou koncovku

BRNO — Soupeře jasně přestříleli, ale odjeli bez bodů. Mladší dorostenci prohráli na ledě Komety Brno 1:2, jediný gól Východočechů vstřelil v 58. minutě Filip Koffer. Dynamo vystřelo o osmnáct puků na branku více než soupeř, odjelo však od Špilberku s prázdnou.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 13. kolo, úterý 27.10.2015, DRFG Arena

Kometa Brno

2:1
1:0, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 6:25 Gajarský (Zábranský), 20:11 Kunc (Svoboda, Gajarský) – 57:43 Koffer (Blümel). Rozhodčí: Dědek – Bernard, Musil. Vyloučení: 4:5, navíc Zeman (Dynamo Pardubice) 10 minut osobní trest. Bez využití. Diváci: 93. Střely na branku: 22:40. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Kometa Brno: Dostál – Gavid, Gloz, Holemý, Sedlaček, P. Vašíček, Věžník, Zábranský – Čajkovič, Gajarský, Konečný, Kučeřík, Kudrna, Kunc, Lašák, Meluzín, Novák, Svoboda, D. Vašíček.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Dubovči, Hybeš, Leder, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Šír, Zeman.