17.2.2015
(HoH)

Junioři se v jiskřivém duelu v Liberci neprosadili

LIBEREC — Druhou prohru v souboji o play off si v dohrávaném utkání v Liberci připsali junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Východočeši se pod Ještědem neprosadili a podlehli 0:4. Domácí se dostali v první třetině do vedení, největší šanci měl na začátku druhého dějství Ondřej Vála, ale trestné střílení neproměnil. Při hře vabank v poslední desetiminutovce Pardubice třikrát inkasovaly.

DHL extraliga juniorů, 45. kolo, pondělí 16.2.2015, Home Credit Arena

4:0
1:0, 0:0, 3:0
Branky a nahrávky: 14:06 Hrníčko (Lakatoš, Havlín), 50:44 Mikyska (Ordoš, Havlín), 54:56 Mikyska (Mrázek, Havlas), 57:43 Huňa (Mikyska). Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 11:9, navíc Král a Beránek 10 minut osobní trest – Voženílek 10 minut osobní trest a osobní trest do konce utkání, Kusý trest ve hře. Využití: 2:0. Diváci: 136. Střely na branku: 50:35. Průběh utkání: 4:0.
Bílí Tygři Liberec: Stezka – Arlt, Beránek, Divila, Havlín, Mrázek, Tržický – Havlas, Hrníčko, Huňa, Jedlička, Kalfiřt, Král, Lakatoš, Mikyska, Ordoš, Paločko, Solenvský, Svoboda.
Dynamo Pardubice: Vejmelka – Adam, Bažant, Budík, Nedbal, Ščotka, Vácha – Havrda, Hlaváček, Chvojka, Kusý, Kysela, Pipek, Špaček, Vála, Velinský, Voženílek.