11.12.2014
(HoH)

Mladší dorostenci neuspěli v přestřelce s Hradcem Králové

PARDUBICE — Třináct branek viděli fanoušci v malé hale ČEZ Areny v utkáních mladších dorostenců Pardubic a Hradce Králové. Hosté zcela ovládli první třetinu, nastříleli v ní půltucet (!) gólů a letěli za jasnou výhrou. Jenže pardubičtí mladíci se pěti přesnými zásahy dostali v prostředním dějství zpět do zápasu! V závěrečné třetině si věkově starší královéhradečtí hokejisté nakonec výhru pohlídali.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 22. kolo, čtvrtek 11.12.2014, ČEZ Arena Pardubice

Mountfield HK

5:8
0:6, 5:0, 0:2
Branky a nahrávky: 26:18 Koffer (Bucek), 26:56 Pochobradský (Blümel), 34:14 Pochobradský (Blümel), 37:00 Matýs, 38:22 Blümel (Pochobradský) – 6:23 Dvořák (Maršík, Kellner), 7:21 Hašek (Pažourek, Jirásek), 9:41 Jirásek (Gaspar), 10:00 Kellner (Dvořák), 10:50 Poppel (Havelec), 13:37 Hašek, 43:05 Hašek (Pažourek, Jirásek), 45:10 Maršík (Kellner). Rozhodčí: Barek – Judásek, Sliacký. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. Diváci: 120. Střely na branku: 30:44. Průběh utkání: 0:6, 5:6, 5:8.
Dynamo Pardubice: Vlk (10:50–20:00 Jánský) – Dubovči, Hrubý, Javůrek, Leder, Matěcha, Mert, Mikula, Oliva, Sýkora, Žouželka – Blümel, Bucek, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Matýs, Pochobradský, Svatoš, Zeman.
Mountfield HK: Vomáčka (9:41 Kouba) – Gaspar, Jonáš, Lelek, Muška, Pohl, Šalda, Voňka – Dvořák, Hašek, Havelec, Hladík, Jakubec, Jirásek, Kellner, Maršík, Martinec, Morong, Pažourek, Poppel, Síla.