16.10.2014
(HoH)

Junioři narazili na ledě rozjetého Liberce

LIBEREC — Vysokou prohru 2:7 si připsali junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v 18. extraligovém kole v Liberci, který tak bodoval v devátém utkání v řadě. Mladí Východočeši se prosadili až v závěrečné třetině, kdy skórovali David Barkóci a Michal Petira.

DHL extraliga juniorů, 18. kolo, čtvrtek 16.10.2014, Svijanská aréna

7:2
2:0, 3:0, 2:2
Branky a nahrávky: 11:51 Král (Havlas), 17:13 Arlt (Ordoš, Jedlička), 26:34 Tržický (Ordoš, Jedlička), 33:41 Zachar (Heřmánek), 35:14 Zachar (Šír, Solenský), 40:47 Ordoš (Kačírek, Jedlička), 44:58 Babec (Šír) – 40:57 Barkóci (Krajňák), 56:03 Petira (Procházka). Rozhodčí: Hrubý – Bosák, Svoboda. Vyloučení: 7:8, navíc Bažant (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. Diváci: 67. Střely na branku: 52:28. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2.
Bílí Tygři Liberec: Stezka – Arlt, Beránek, Divila, Mrázek, Pálek, Šír, Tržický – Babec, Havlas, Heřmánek, Huňa, Jedlička, Kačírek, Král, Ordoš, Solenský, Vondráček, Zachar.
Dynamo Pardubice: Husár (40:00 Červený) – Bažant, Franc, Nedbal, Petira, J. Procházka, Vácha – Barkóci, Chvojka, Krajňák, Kusý, Kysela, Pipek, M. Procházka, Sladkovský, Velinský.