27.10.2017

Z 2:5 na 6:5. Starší dorostenci otočili zápas ve Žďáru nad Sázavou

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU — Velmi zajímavé a napínavé utkání odehráli starší dorostenci na Vysočině. Po dvou třetinách prohrávali se Žďárem nad Sázavou 2:5, nakonec ve třetím dějství srovnali krok a v prodloužení dokonali obrat. Dynamo soupeře přestřílelo vysoko 46:26.

NOEN extraliga staršího dorostu, 15. kolo, pátek 27.10.2017, Zimní stadion Žďár n/S

Žďár nad Sázavou

5:6
1:1, 4:1, 0:3 – 0:1
Branky a nahrávky: 8:38 Gergel (Pytlík, Dospěl), 25:16 Dospěl (Černohorský), 33:45 Konečný, 38:45 Jindra (Dospěl, Vašíček), 39:11 Pytlík (Marguš) – 6:27 Bucek, 26:57 Bucek (Antoníček, Zeman), 42:18 Rozlílek (Dubovčí), 42:34 Bucek (Zeman), 44:23 Antoníček (Zeman), 63:42 Chára (Šír). Rozhodčí: Kohoutek – Husák, Šustr. Vyloučení: 45:3. Bez využití. Diváci: 95. Střely na branku: 26:46. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:6.
Žďár nad Sázavou: Radosta – Černohorský, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Budín, Filip – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, Jindra, Kuluris, Marguš, Gergel, Vašíček.
Dynamo Pardubice: Vlk (40:00 Růžička) – Dubovči, Oliva, Leder, Hybeš, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek.