11.11.2006
(HoH)

HC Moeller bavil Vrchlabí

Téměř dva a půl tisíce diváků si našlo cestu do vrchlabské Elektromont arény na exhibiční hokejové utkání mezi tamním druholigovým celkem a HC Moeller Pardubice. Oslavy šedesáti let od sehrání prvního hokejového utkání v tomto městě se povedly a přispěla k tomu obě mužstva. Pardubice v zápase vyhrály proti jednomu z adeptů na postup do první ligy 4:1, o branky se podělili Michal Šeda, Dušan Andrašovský, Jan Snopek a Jan Starý. Do branky se nejprve postavil Ján Lašák, kterého v polovině utkání vystřídal Vladislav Koutský. První start v A týmu HC Moeller Pardubice si zapsal osmnáctiletý obránce Martin Šindler.

přát., pátek 10.11.2006, Elektromont aréna

Vrchlabí

1:4
0:1, 1:1, 0:2
Branky a nahrávky: 23. Jakubec (Borůvka) – 20. Šeda (Blažek), 29. Andrašovský (Rolinek), 53. Snopek (Tvrdík, Hlinka), 60. Starý. Rozhodčí: Stolín – Samek, Svoboda. Vyloučení: 4:5, navíc Čaloun 10 minut a do konce utkání osobní trest a Linhart 10 minut osobní trest (oba Pardubice). Využití: 0:1. Diváci: 2492. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
Vrchlabí: Ševčík – Vála, Matějíček, Chaloupka, Vyskočil, Borůvka, Beránek – Horčička, Macháček, Vondrlík – Valko, Král, Plodek – Šrámek, Dvořák, Jakubec.
Dynamo Pardubice: Lašák (31. Koutský) – Havíř, Koma, Snopek, Šeda, J. Nakládal, Linhart, Šindler – Ondřej, Blažek, Mrázek – Hlinka, Rolinek, Andrašovský – Tvrdík, Starý, Čaloun – O. Nakládal, Koukal, Kolář.