23.4.2019

Dynamo přehrálo Rytíře 4:1 a vyhrálo baráž

PARDUBICE — Vítězstvím 4:1 se s vyprodanou ČSOB Pojišťovna ARENOU rozloučili hokejisté Pardubic. V závěrečném barážovém utkání se dvakrát trefil Jan Kloz, před ním se prosadili Ondřej Matýs a Luboš Horký. Dynamo tak po vítězství v prolínací soutěži může vyhlížet sedmdesátou extraligovou sezonu v řadě.

Tipsport extraliga, BAR12, úterý 23.4.2019, ČSOB Pojišťovna ARENA

Rytíři Kladno

4:1
1:0, 1:0, 2:1
Branky a nahrávky: 12:33 Matýs (Holland, Eklund; 5/5), 23:52 Horký z trestného střílení (5/5), 49:26 Kloz (Dušek; 5/5), 52:56 Kloz (Dušek; 5/5) – 58:29 Kružík (Kubík; 5/5). Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Kis, Špringl. Vyloučení: 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), navíc Schaus (Dynamo Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Bez využití. Diváci: 10 194 (vyprodáno). Střely na branku: 21:32 (5:7, 6:14, 10:11). Srážky: 6:5. Vhazování: 14:24. Blokované střely: 7:5. Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Dynamo Pardubice: Kacetl (30:57 Klouček) – Holland, Eklund, Schaus, Mikuš, J. Zdráhal, Budík – Sýkora, Ihnačák, Rolinek – Horký, Poulíček, Machala – Kloz, Dušek, Kratochvil – Matýs, Pochobradský, Voženílek – Machač.
Rytíři Kladno: Cikánek – Zajíc, Nash, Zelingr, Hořava, Veber, Svedlund – J. Strnad, Melka, Redlich – Zikmund, Machač, Jelínek – Bláha, Kaut, Hajný – Kružík, Kubík, Vildumetz.