18.8.2018

Bitva jako řemen! Dynamo podlehlo Eisbärenu 2:3

PARDUBICE — Druhé vystoupení Dynama na Memoriálu Zbyňka Kusého přineslo parádní a jiskřivý hokej s Eisbärenem Berlin. Východočeši vedli po Miromanově trefě, německý vicemistr třemi góly v řadě otočilo vývoj utkání. Ve třetí třetině vrhli červenobílí veškeré síly do útoků, ve 48. minutě snížil Matouš Kratochvíl obratnou tečí Miromanovy trefy, přes velikou snahu a takřka dvouminutovou power play Pardubice na srovnání nedosáhly. Bod získaly za výhru v nájezdech, v první sérii se trefil Rostislav Marosz všechny penalty pochytal Milan Klouček.

Memoriál Zbyňka Kusého, 5, sobota 18.8.2018, ČSOB Pojišťovna ARENA

Eisbären Berlin

2:3
1:0, 0:3, 1:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 10:15 Miromanov (Svoboda; 5/4), 47:09 Kratochvíl (Miromanov, Trončinský; 5/4), rozhodující samostatný nájezd Marosz – 25:42 Richmond (Aubry, Buchweiser; 5/5), 37:07 Smith (Dupont; 4/5), 37:37 Aubry (Buchweiser, Jaspers; 5/5). Rozhodčí: Horák, Veselý – Barvíř, Blümel. Vyloučení: (1:4, 7:8, 1:1), navíc Perret 5 minut a osobní trest do konce utkání, Gallet 10 minut osobní trest – Oppenhaimer 5 minut a osobní trest do konce utkání, Müller a Richmond všichni 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. Diváci: 3387. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3. Nejlepší hráči: Daniil Miromanov – Kai Wissmann.
Dynamo Pardubice: Klouček – Gallet, Budík, Čáslava, Trončinský, Miromanov, Holland, Hrabal, Bučko – Dušek, Bubela, Svoboda – Mandát, Koffer, Perret – Treille, Kratochvíl, Marosz – Machač, Poulíček, Kusý.
Eisbären Berlin: Franzreb – Müller, Dupont, Richmond, Kettemer, Adam, Wissmann – MacQueen, Sheppard, Bush, Noebels, Olver, Oppenhaimer, Ranford, Smith, Fischbuch, Buchweiser, Aubry, Jaspers, Jahhnke.