DHL extraliga juniorů, 14. kolo, sobota 28.10.2017, Horácký zimní stadion

Dukla Jihlava

3:6
2:1, 0:0, 1:5
Branky a nahrávky: 10:59 Heinrich (Waller, Mareš), 14:18 Mareš (Váňa), 54:41 Heinrich (Čermák, Mejzlík) – 12:13. Pochobradský, 41:39 Syrovec (Petrus), 41:47 Pochobradský (Zídek, Bučko), 48:34 Štefka (Zídek), 57:13 Štefka (Zídek), 59:35 Veverka. Rozhodčí: S. Mertl – J. Mertl, Samuel. Vyloučení: 4:3, navíc Krtek 10 minut osobní trest a osobní trest do konce utkání, Čermák (oba Dukla Jihlava) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. Diváci: 95. Střely na branku: 36:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:6.
Dukla Jihlava: Šťastný – Váňa, Mareš, Rašín, Trávník, Havelka, Krtek – Mejzlík, Heinrich, Waller – Čermák, Adam, Jindra – Peschout, Kadleček, Strnad – Norris.
Dynamo Pardubice: Kulich – Faltys, Bučko, Zukal, Mert, Javůrek, Pražák – Štefka, Pochobradský, Zídek – Dušek, Hoskovec, Černý – Syrovec, Petrus, Veverka – Kubišta.