Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 4.3.2018 Brno Litvínov 4:0
52 ne 4.3.2018 Chomutov Sparta 4:2
52 ne 4.3.2018 Jihlava Olomouc 3:0
52 ne 4.3.2018 Plzeň Zlín 3:2
52 ne 4.3.2018 Pardubice Hr. Králové 1:3
52 ne 4.3.2018 Vítkovice Liberec 3:2p
52 ne 4.3.2018 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
 
51 pá 2.3.2018 Olomouc Brno 7:2
51 pá 2.3.2018 Třinec Pardubice 2:6
51 pá 2.3.2018 Litvínov Vítkovice 2:1p
51 pá 2.3.2018 Hr. Králové Jihlava 2:4
51 pá 2.3.2018 Sparta Ml. Boleslav 6:2
51 pá 2.3.2018 Liberec Plzeň 4:0
51 pá 2.3.2018 Zlín Chomutov 5:2
 
50 st 28.2.2018 Ml. Boleslav Olomouc 3:4p
50 st 28.2.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:2
50 st 28.2.2018 Chomutov Třinec 3:2p
50 st 28.2.2018 Pardubice Litvínov 2:1
50 st 28.2.2018 Brno Plzeň 4:5sn
50 st 28.2.2018 Sparta Zlín 3:2
50 út 27.2.2018 Liberec Jihlava 2:1
 
48 po 26.2.2018 Sparta Olomouc 2:3p
 
11 po 26.2.2018 Liberec Jihlava 4:1
 
49 čt 8.2.2018 Olomouc Pardubice 5:3
 
48 út 6.2.2018 Třinec Zlín 2:4
48 út 6.2.2018 Vítkovice Brno 0:2
48 út 6.2.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3
48 út 6.2.2018 Jihlava Plzeň 1:6
48 út 6.2.2018 Chomutov Litvínov 3:4sn
48 út 6.2.2018 Pardubice Liberec 2:1
 
47 ne 4.2.2018 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 ne 4.2.2018 Vítkovice Jihlava 3:0
47 ne 4.2.2018 Liberec Sparta 3:2sn
47 ne 4.2.2018 Plzeň Chomutov 5:4sn
47 ne 4.2.2018 Olomouc Třinec 1:2
47 ne 4.2.2018 Brno Pardubice 2:1
47 ne 4.2.2018 Hr. Králové Zlín 6:3
 
46 pá 2.2.2018 Třinec Litvínov 4:3
46 pá 2.2.2018 Zlín Olomouc 4:3
46 pá 2.2.2018 Jihlava Brno 2:0
46 pá 2.2.2018 Chomutov Liberec 2:1p
46 pá 2.2.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
46 pá 2.2.2018 Pardubice Plzeň 2:0
46 pá 2.2.2018 Hr. Králové Sparta 4:1
 
45 út 30.1.2018 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
45 út 30.1.2018 Vítkovice Chomutov 7:3
45 út 30.1.2018 Litvínov Zlín 3:4p
45 út 30.1.2018 Jihlava Pardubice 3:2p
45 út 30.1.2018 Liberec Třinec 0:4
45 út 30.1.2018 Hr. Králové Olomouc 3:0
45 út 30.1.2018 Sparta Brno 3:4p
 
44 ne 28.1.2018 Sparta Plzeň 2:4
44 ne 28.1.2018 Zlín Jihlava 2:1
44 ne 28.1.2018 Chomutov Brno 2:1
44 ne 28.1.2018 Ml. Boleslav Liberec 0:3
44 ne 28.1.2018 Olomouc Litvínov 4:2
44 ne 28.1.2018 Třinec Hr. Králové 2:1sn
 
43 pá 26.1.2018 Litvínov Sparta 1:4
43 pá 26.1.2018 Vítkovice Třinec 1:4
43 pá 26.1.2018 Plzeň Hr. Králové 3:2
43 pá 26.1.2018 Jihlava Chomutov 3:2
43 pá 26.1.2018 Pardubice Ml. Boleslav 3:2
43 pá 26.1.2018 Brno Zlín 3:1
43 pá 26.1.2018 Liberec Olomouc 3:0
 
49 út 23.1.2018 Třinec Sparta 1:0
49 út 23.1.2018 Zlín Ml. Boleslav 1:3
49 út 23.1.2018 Litvínov Jihlava 1:3
49 út 23.1.2018 Liberec Brno 6:2
49 út 23.1.2018 Hr. Králové Chomutov 1:0
 
44 út 23.1.2018 Pardubice Vítkovice 5:3
 
42 ne 21.1.2018 Třinec Jihlava 4:1
42 ne 21.1.2018 Liberec Zlín 7:0
42 ne 21.1.2018 Chomutov Pardubice 4:2
42 ne 21.1.2018 Sparta Vítkovice 4:3sn
42 ne 21.1.2018 Ml. Boleslav Brno 5:2
42 ne 21.1.2018 Olomouc Plzeň 2:4
42 ne 21.1.2018 Hr. Králové Litvínov 7:3
 
41 pá 19.1.2018 Chomutov Ml. Boleslav 0:1
41 pá 19.1.2018 Vítkovice Olomouc 5:2
41 pá 19.1.2018 Jihlava Sparta 2:4
41 pá 19.1.2018 Pardubice Zlín 2:3
41 pá 19.1.2018 Liberec Litvínov 5:1
41 pá 19.1.2018 Plzeň Třinec 2:1
41 pá 19.1.2018 Brno Hr. Králové 3:4p
 
33 út 16.1.2018 Sparta Hr. Králové 2:1p
 
30 út 16.1.2018 Zlín Brno 2:4
 
40 ne 14.1.2018 Třinec Brno 2:5
40 ne 14.1.2018 Litvínov Plzeň 4:5
40 ne 14.1.2018 Olomouc Chomutov 5:3
40 ne 14.1.2018 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
40 ne 14.1.2018 Hr. Králové Liberec 3:1
40 ne 14.1.2018 Sparta Pardubice 2:4
40 ne 14.1.2018 Zlín Vítkovice 2:1
 
39 pá 12.1.2018 Třinec Ml. Boleslav 5:1
39 pá 12.1.2018 Hr. Králové Pardubice 2:3
39 pá 12.1.2018 Zlín Plzeň 4:1
39 pá 12.1.2018 Litvínov Brno 1:4
39 pá 12.1.2018 Olomouc Jihlava 2:3p
39 pá 12.1.2018 Liberec Vítkovice 1:4
 
49 st 10.1.2018 Plzeň Vítkovice 4:1
 
39 út 9.1.2018 Sparta Chomutov 2:3
 
38 ne 7.1.2018 Brno Olomouc 1:0
38 ne 7.1.2018 Pardubice Třinec 2:3sn
38 ne 7.1.2018 Chomutov Zlín 2:0
38 ne 7.1.2018 Vítkovice Litvínov 6:3
38 ne 7.1.2018 Jihlava Hr. Králové 1:3
38 ne 7.1.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
38 ne 7.1.2018 Plzeň Liberec 4:2
 
37 pá 5.1.2018 Třinec Chomutov 4:2
37 pá 5.1.2018 Litvínov Pardubice 1:2
37 pá 5.1.2018 Jihlava Liberec 0:2
37 pá 5.1.2018 Zlín Sparta 2:4
37 pá 5.1.2018 Olomouc Ml. Boleslav 4:2
37 pá 5.1.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:0
37 pá 5.1.2018 Brno Plzeň 3:2sn
 
36 st 3.1.2018 Pardubice Olomouc 3:1
36 st 3.1.2018 Vítkovice Plzeň 3:0
36 st 3.1.2018 Jihlava Litvínov 5:4
36 st 3.1.2018 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 st 3.1.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
36 st 3.1.2018 Brno Liberec 3:2
36 st 3.1.2018 Sparta Třinec 3:5
 
35 so 30.12.2017 Třinec Zlín 0:1
35 so 30.12.2017 Litvínov Chomutov 2:3sn
35 so 30.12.2017 Vítkovice Brno 0:1
35 so 30.12.2017 Liberec Pardubice 4:3
35 so 30.12.2017 Plzeň Jihlava 3:1
35 so 30.12.2017 Olomouc Sparta 2:5
 
34 čt 28.12.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
34 čt 28.12.2017 Ml. Boleslav Litvínov 0:2
34 čt 28.12.2017 Chomutov Plzeň 7:6p
34 čt 28.12.2017 Jihlava Vítkovice 1:2p
34 čt 28.12.2017 Pardubice Brno 0:2
34 čt 28.12.2017 Sparta Liberec 3:0
 
33 út 26.12.2017 Brno Jihlava 3:2p
33 út 26.12.2017 Litvínov Třinec 2:5
33 út 26.12.2017 Liberec Chomutov 2:3p
33 út 26.12.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 7:1
33 út 26.12.2017 Plzeň Pardubice 2:3sn
33 út 26.12.2017 Olomouc Zlín 1:0
 
32 pá 22.12.2017 Chomutov Vítkovice 1:4
32 pá 22.12.2017 Třinec Liberec 2:3sn
32 pá 22.12.2017 Zlín Litvínov 2:4
32 pá 22.12.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
32 pá 22.12.2017 Hr. Králové Olomouc 2:5
32 pá 22.12.2017 Pardubice Jihlava 3:2
32 pá 22.12.2017 Sparta Brno 3:2
 
31 st 20.12.2017 Vítkovice Pardubice 2:0
31 st 20.12.2017 Jihlava Zlín 1:2
31 st 20.12.2017 Plzeň Sparta 3:1
31 st 20.12.2017 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 st 20.12.2017 Brno Chomutov 2:3
31 st 20.12.2017 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 st 20.12.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
 
30 ne 10.12.2017 Sparta Litvínov 3:6
30 ne 10.12.2017 Chomutov Jihlava 4:2
30 ne 10.12.2017 Olomouc Liberec 4:1
30 ne 10.12.2017 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
30 ne 10.12.2017 Hr. Králové Plzeň 6:0
 
29 pá 8.12.2017 Plzeň Olomouc 6:0
29 pá 8.12.2017 Vítkovice Sparta 7:3
29 pá 8.12.2017 Litvínov Hr. Králové 3:4
29 pá 8.12.2017 Jihlava Třinec 1:0p
29 pá 8.12.2017 Zlín Liberec 4:3
29 pá 8.12.2017 Brno Ml. Boleslav 4:1
29 pá 8.12.2017 Pardubice Chomutov 5:2
 
27 st 6.12.2017 Chomutov Olomouc 2:3p
 
34 út 5.12.2017 Zlín Hr. Králové 2:3p
 
19 út 5.12.2017 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
 
16 út 5.12.2017 Sparta Vítkovice 2:4
 
28 ne 3.12.2017 Sparta Jihlava 6:5p
28 ne 3.12.2017 Zlín Pardubice 5:2
28 ne 3.12.2017 Liberec Litvínov 4:3p
28 ne 3.12.2017 Plzeň Třinec 4:3p
28 ne 3.12.2017 Hr. Králové Brno 1:0sn
28 ne 3.12.2017 Olomouc Vítkovice 0:1
28 ne 3.12.2017 Ml. Boleslav Chomutov 5:0
 
27 pá 1.12.2017 Plzeň Litvínov 5:1
27 pá 1.12.2017 Liberec Hr. Králové 5:4sn
27 pá 1.12.2017 Jihlava Ml. Boleslav 3:0
27 pá 1.12.2017 Vítkovice Zlín 5:0
27 pá 1.12.2017 Pardubice Sparta 1:4
 
35 st 29.11.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:2
 
27 st 29.11.2017 Brno Třinec 2:3
 
25 st 29.11.2017 Zlín Chomutov 4:1
 
23 út 28.11.2017 Olomouc Pardubice 3:2p
 
26 ne 26.11.2017 Třinec Ml. Boleslav 2:4
26 ne 26.11.2017 Jihlava Olomouc 3:2p
26 ne 26.11.2017 Vítkovice Liberec 3:2
26 ne 26.11.2017 Plzeň Zlín 1:2p
26 ne 26.11.2017 Brno Litvínov 6:2
26 ne 26.11.2017 Pardubice Hr. Králové 3:2
26 ne 26.11.2017 Chomutov Sparta 4:3p
 
25 pá 24.11.2017 Třinec Pardubice 3:2sn
25 pá 24.11.2017 Ml. Boleslav Sparta 1:4
25 pá 24.11.2017 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 pá 24.11.2017 Olomouc Brno 3:2p
25 pá 24.11.2017 Liberec Plzeň 2:5
25 pá 24.11.2017 Hr. Králové Jihlava 5:2
 
24 út 21.11.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
24 út 21.11.2017 Jihlava Liberec 0:2
24 út 21.11.2017 Chomutov Třinec 3:5
24 út 21.11.2017 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
24 út 21.11.2017 Plzeň Brno 5:4
24 út 21.11.2017 Pardubice Litvínov 5:0
24 út 21.11.2017 Sparta Zlín 1:3
 
23 ne 19.11.2017 Sparta Třinec 2:1
23 ne 19.11.2017 Litvínov Jihlava 3:0
23 ne 19.11.2017 Zlín Ml. Boleslav 1:6
23 ne 19.11.2017 Liberec Brno 4:3
23 ne 19.11.2017 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 ne 19.11.2017 Hr. Králové Chomutov 3:2p
 
22 pá 17.11.2017 Chomutov Litvínov 1:3
22 pá 17.11.2017 Zlín Třinec 1:3
22 pá 17.11.2017 Brno Vítkovice 1:3
22 pá 17.11.2017 Pardubice Liberec 5:1
22 pá 17.11.2017 Jihlava Plzeň 1:2
22 pá 17.11.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 pá 17.11.2017 Sparta Olomouc 3:2sn
 
21 st 15.11.2017 Plzeň Chomutov 3:2
21 st 15.11.2017 Vítkovice Jihlava 3:4
21 st 15.11.2017 Litvínov Ml. Boleslav 6:3
21 st 15.11.2017 Brno Pardubice 1:2p
21 st 15.11.2017 Hr. Králové Zlín 5:1
21 st 15.11.2017 Liberec Sparta 5:4p
21 út 14.11.2017 Olomouc Třinec 4:0
 
20 ne 5.11.2017 Pardubice Plzeň 0:4
20 ne 5.11.2017 Zlín Olomouc 1:3
20 ne 5.11.2017 Litvínov Třinec 2:3
20 ne 5.11.2017 Chomutov Liberec 3:4p
20 ne 5.11.2017 Jihlava Brno 0:2
20 ne 5.11.2017 Sparta Hr. Králové 1:2p
20 ne 5.11.2017 Ml. Boleslav Vítkovice 1:4
 
19 pá 3.11.2017 Litvínov Zlín 1:3
19 pá 3.11.2017 Vítkovice Chomutov 4:2
19 pá 3.11.2017 Olomouc Hr. Králové 1:0
19 pá 3.11.2017 Brno Sparta 3:2p
19 pá 3.11.2017 Jihlava Pardubice 2:3sn
19 pá 3.11.2017 Liberec Třinec 5:3
 
18 út 31.10.2017 Zlín Jihlava 1:2sn
18 ne 29.10.2017 Třinec Hr. Králové 0:3
18 ne 29.10.2017 Pardubice Vítkovice 3:4
18 ne 29.10.2017 Olomouc Litvínov 1:3
18 ne 29.10.2017 Ml. Boleslav Liberec 3:1
18 ne 29.10.2017 Chomutov Brno 3:2p
 
17 pá 27.10.2017 Pardubice Ml. Boleslav 3:0
17 pá 27.10.2017 Plzeň Hr. Králové 1:0
17 pá 27.10.2017 Litvínov Sparta 4:3
17 pá 27.10.2017 Vítkovice Třinec 1:2
17 pá 27.10.2017 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 pá 27.10.2017 Brno Zlín 2:3sn
17 čt 26.10.2017 Liberec Olomouc 3:2sn
 
30 út 24.10.2017 Třinec Vítkovice 3:4
 
18 út 24.10.2017 Sparta Plzeň 0:2
 
16 ne 22.10.2017 Zlín Liberec 3:2p
16 ne 22.10.2017 Třinec Jihlava 3:0
16 ne 22.10.2017 Chomutov Pardubice 3:2
16 ne 22.10.2017 Olomouc Plzeň 5:0
16 ne 22.10.2017 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
16 ne 22.10.2017 Ml. Boleslav Brno 0:2
 
15 pá 20.10.2017 Třinec Plzeň 3:2p
15 pá 20.10.2017 Litvínov Liberec 2:3sn
15 pá 20.10.2017 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 pá 20.10.2017 Brno Hr. Králové 1:2
15 pá 20.10.2017 Pardubice Zlín 4:3p
15 čt 19.10.2017 Jihlava Sparta 4:2
 
14 út 17.10.2017 Třinec Brno 4:1
14 út 17.10.2017 Olomouc Chomutov 5:2
14 út 17.10.2017 Ml. Boleslav Jihlava 3:1
14 út 17.10.2017 Zlín Vítkovice 3:7
14 út 17.10.2017 Litvínov Plzeň 2:1p
14 út 17.10.2017 Hr. Králové Liberec 3:1
 
13 ne 15.10.2017 Sparta Chomutov 3:2
13 ne 15.10.2017 Liberec Vítkovice 2:1
13 ne 15.10.2017 Olomouc Jihlava 3:0
13 ne 15.10.2017 Hr. Králové Pardubice 6:0
13 ne 15.10.2017 Zlín Plzeň 4:5sn
13 ne 15.10.2017 Ml. Boleslav Třinec 2:3
13 ne 15.10.2017 Litvínov Brno 4:3sn
 
12 pá 13.10.2017 Chomutov Zlín 1:4
12 pá 13.10.2017 Vítkovice Litvínov 7:3
12 pá 13.10.2017 Jihlava Hr. Králové 0:2
12 pá 13.10.2017 Plzeň Liberec 5:1
12 pá 13.10.2017 Brno Olomouc 5:0
12 pá 13.10.2017 Pardubice Třinec 2:1
12 pá 13.10.2017 Sparta Ml. Boleslav 3:2
 
15 út 10.10.2017 Vítkovice Olomouc 3:4sn
 
4 út 10.10.2017 Sparta Litvínov 3:1
 
11 ne 8.10.2017 Třinec Chomutov 4:3p
11 ne 8.10.2017 Olomouc Ml. Boleslav 1:3
11 ne 8.10.2017 Zlín Sparta 4:2
11 ne 8.10.2017 Hr. Králové Vítkovice 2:0
11 ne 8.10.2017 Plzeň Brno 4:5p
11 ne 8.10.2017 Litvínov Pardubice 0:1sn
 
10 pá 6.10.2017 Třinec Sparta 4:1
10 pá 6.10.2017 Ml. Boleslav Zlín 4:1
10 pá 6.10.2017 Chomutov Hr. Králové 2:3
10 pá 6.10.2017 Jihlava Litvínov 4:1
10 pá 6.10.2017 Vítkovice Plzeň 0:2
10 pá 6.10.2017 Pardubice Olomouc 1:2p
10 pá 6.10.2017 Brno Liberec 7:2
 
14 út 3.10.2017 Sparta Pardubice 1:3
 
9 ne 1.10.2017 Olomouc Sparta 2:3p
9 ne 1.10.2017 Brno Vítkovice 5:1
9 ne 1.10.2017 Zlín Třinec 4:0
9 ne 1.10.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1
9 ne 1.10.2017 Plzeň Jihlava 2:1p
9 ne 1.10.2017 Litvínov Chomutov 2:3
9 ne 1.10.2017 Liberec Pardubice 4:1
 
8 pá 29.9.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
8 pá 29.9.2017 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
8 pá 29.9.2017 Jihlava Vítkovice 4:2
8 pá 29.9.2017 Chomutov Plzeň 1:4
8 pá 29.9.2017 Zlín Hr. Králové 2:1sn
8 pá 29.9.2017 Pardubice Brno 4:5
8 pá 29.9.2017 Sparta Liberec 7:1
 
6 út 26.9.2017 Brno Sparta 2:1
 
7 ne 24.9.2017 Liberec Chomutov 1:4
7 ne 24.9.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 ne 24.9.2017 Plzeň Pardubice 10:2
7 ne 24.9.2017 Hr. Králové Sparta 2:3
7 ne 24.9.2017 Brno Jihlava 4:2
7 ne 24.9.2017 Olomouc Zlín 3:4p
7 so 23.9.2017 Třinec Litvínov 5:1
 
6 pá 22.9.2017 Zlín Litvínov 3:2
6 pá 22.9.2017 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 pá 22.9.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
6 pá 22.9.2017 Olomouc Hr. Králové 1:3
6 pá 22.9.2017 Pardubice Jihlava 7:5
6 čt 21.9.2017 Třinec Liberec 5:2
 
5 út 19.9.2017 Liberec Ml. Boleslav 3:1
5 ne 17.9.2017 Jihlava Zlín 3:2
5 ne 17.9.2017 Vítkovice Pardubice 4:2
5 ne 17.9.2017 Plzeň Sparta 4:3
5 ne 17.9.2017 Litvínov Olomouc 0:3
5 ne 17.9.2017 Hr. Králové Třinec 3:1
5 ne 17.9.2017 Brno Chomutov 2:3sn
 
4 pá 15.9.2017 Třinec Vítkovice 3:2
4 pá 15.9.2017 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
4 pá 15.9.2017 Chomutov Jihlava 4:3p
4 pá 15.9.2017 Zlín Brno 0:4
4 pá 15.9.2017 Olomouc Liberec 3:0
4 pá 15.9.2017 Hr. Králové Plzeň 4:3p
 
3 út 12.9.2017 Pardubice Chomutov 1:4
3 út 12.9.2017 Vítkovice Sparta 6:1
3 út 12.9.2017 Litvínov Hr. Králové 3:0
3 út 12.9.2017 Plzeň Olomouc 10:0
3 út 12.9.2017 Jihlava Třinec 0:2
3 út 12.9.2017 Brno Ml. Boleslav 2:3
3 út 12.9.2017 Liberec Zlín 3:2
 
2 ne 10.9.2017 Sparta Jihlava 4:3
2 ne 10.9.2017 Třinec Plzeň 5:2
2 ne 10.9.2017 Zlín Pardubice 0:2
2 ne 10.9.2017 Hr. Králové Brno 2:4
2 ne 10.9.2017 Olomouc Vítkovice 2:4
2 ne 10.9.2017 Ml. Boleslav Chomutov 1:2
2 ne 10.9.2017 Litvínov Liberec 2:0
 
1 pá 8.9.2017 Pardubice Sparta 2:3
1 pá 8.9.2017 Plzeň Litvínov 5:1
1 pá 8.9.2017 Chomutov Olomouc 4:2
1 pá 8.9.2017 Vítkovice Zlín 1:2p
1 pá 8.9.2017 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 pá 8.9.2017 Brno Třinec 5:4sn
1 pá 8.9.2017 Liberec Hr. Králové 3:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:07x
2:113x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:014x
3:112x
3:218x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:05x
4:114x
4:217x
4:38x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:05x
5:19x
5:29x
5:34x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:03x
6:11x
6:23x
6:33x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:22x
7:34x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:21x
0:14x
0:1sn1x
0:212x
0:33x
0:43x
1:27x
1:2pp7x
1:2sn2x
1:314x
1:413x
1:62x
2:313x
2:3pp8x
2:3sn11x
2:414x
2:55x
2:61x
3:44x
3:4pp6x
3:4sn4x
3:52x
3:62x
3:71x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři