Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9207 odpovědí v této kategorii celkem.

Patrik Krejčí (slegr66@seznam.cz)
24.6.2018, 17:01

Dobrý den,cena lístků na Memoriál Zbyňka Kusého je stejná pro děti i dospělé? Děkuji,Krejčí

Odpověď:
Dobrý den, stejně jako na Tipsport extraligu je cena vstupenek na Memoriál Zbyňka Kusého totožná pro děti i dospělé.
Jan Kříž
21.6.2018, 18:43

Dobrý den,
Je Miloš Bubela top centrem, o kterém mluvil GM D. Salfický?

Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Miloš Bubela je univerzální hráč, který může hrát na centru i na křídle. Do Dynama přichází primárně na místo středního útočníka.
Roman Nozar (Roman Nozar seznam cz)
21.6.2018, 17:47

bude prosim este neaka posila nebo uz je konec

Odpověď:
Dobrý den, nijak nechceme komentovat jakákoliv případná jednání s kterýmkoliv hráčem. Děkujeme Vám za pochopení.
18.6.2018, 21:22

Dobry den. Sledujete nebo je nejaka moznost v angazovani tohoto

Tonda
12.6.2018, 11:20

Dobrý den,

kdy bude nový web? slibujete ho již 3 roky.

Odpověď:
Dobrý den, na novém webu stále pracujeme, chceme jej spustit v blízké době.
Bohumil Klein (bohumil.klein@seznam.cz)
22.5.2018, 16:16

Dobrý den.
Rád bych se zeptal na přesné znění permanentka extra. To znamená , že budu mít zaplacené lístky a možnost vstupu i na utkání Playoff a nebo , že budu mít přednostní nákup pro utkání Playoff jak tomu bylo v minulosti.
Děkuji moc za odpověď
s pozdravem Klein Bohumil

Odpověď:
Dobrý den, všechny informace o prodeji permanentek naleznete zde v sekci na webu. Permanentka EXTRA znamená, že máte zaplacené své místo na celou sezonu včetně případného play off. Děkujeme Vám za podporu!
Petr Śtěpánek
21.5.2018, 21:20

Dobrý den. Když jsme teď chudý klub, budete alespoň zdražovat permanentky ? Nějaký ten čas se nezdražovalo, myslím že fandům to vadit nebude, když to přinese peníze do rozpočtu a zvýší šance přivábit sem nějakou posilu (zřejmě ne s pardubickými kořeny, protože ty dnes míří jinam) ?

Odpověď:
Dobrý den, všechny informace o prodeji permanentek včetně cen naleznete zde v sekci na webu. Děkujeme Vám za podporu!
19.5.2018, 09:17

Dobrý den. Chci se zeptat kdy začne prodej pernamentek na sezónu 2018/2019.Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, všechny informace o prodeji permanentek naleznete zde v sekci na webu. Děkujeme Vám za podporu!
16.5.2018, 15:39

/Dobrý den, kdy už budou v prodeji pernamentky na sezonu 18/19 ???? děkuji

Roman
15.5.2018, 18:28

Dobrý den chtěl jsem se zeptat proč neaktualizujete soupisku proč máme na soupisce hráče litvínova víc jak měsíc se tu na nic neodpovídá proč? díky Roman

Odpověď:
Dobrý den, aktuální soupisku jsme zveřejnili 1.5.2018 v článku ke změnám kádru, na webu bude aktivní v menu v nejbližší době.
Další stránky
123456>>