Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9447 odpovědí v této kategorii celkem.

Nikola Dostálová
19.8.2019, 13:18

Dobrý den,
jen bych se chtěla zeptat, bude hrát Ondřej Machala #71 extraligu? Proč nehrál na memorialu Zbyňka Kuseho? Je zraněný?
Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Ondřej Machala byl v termínu konání Memoriálu Zbyňka Kusého na kempu reprezentace České republiky.
Michal
9.8.2019, 10:54

Dobrý den,
Bude v nejbližší době nějaká autogramiáda?

Odpověď:
Dobrý den, nejbližší autogramiáda se bude konat v tento pátek pro účastníky náborové akce, další plánujeme v blízké době.
6.8.2019, 07:44

Dobrý den,
mám dotaz ohledně zápasu se Spartakem Moskva, nebyla ta kombinovaná sestava až příliš kombinovaná? Sice šlo o přátelské utkání, ale utrhnout si ostudu 0:8 fanoušky spíše odradí od návštěvy dalších přátelských utkání?

Odpověď:
Dobrý den, před týdnem v úterý šlo áčko poprvé ostré na led, v pondělí byly testy. Nedávalo by smysl jet po pár dnech na ledě do ostrého zápasu. Akorát by se někdo zranil. Bohužel, příprava začala později a byla delší. Všechno směřuje k lepšímu výsledku v sezoně.
6.8.2019, 05:02

Dobrý den,jaké jsou cíle Dynama pro letošní sezonu?
Pokusíte se o play-off?
Děkuju,Pergl

Odpověď:
Dobrý den, naším hlavním sportovním cílem je postoupit do vyřazovacích bojů.
4.8.2019, 20:04

Dobrý den,mám lístky na 13.8. na zápas s Hradcem.Jsem z Českého Těšína 300 km od Pardubek.Jaké jsou prosím možnosti parkování v okolí ČSOB arény.Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za podporu a za cestu do Pardubic. Nejlepší pro Vás bude využít parkoviště přímo u řeky Labe, to je ve vzdálenosti tří minut chůze od arény.
Josef Kašpar (josef39.pce@seznam.cz)
28.7.2019, 12:04

Dobrý den,

kdy bude zveřejněna podoba dresů pro sezonu 2019/2020? Budou moci třeba fanoušci v anketě vybrat z několika variant?

Děkuji za odpověď

Josef Kašpar

Odpověď:
Dobrý den, podobu dresů zveřejníme, až budou hotové a odsouhlasené. O hlasování mezi fanoušky formou ankety neuvažujeme.
Patrik
20.7.2019, 14:13

Dobrý den, je tady stále možnost návratu Briana? Jeho body by se určitě neztratily.

Předem díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu nejedná o návratu Briana Ihnačáka.
Lukáš Dašek (lukyn.dasek@seznam.cz)
17.7.2019, 08:25

Nechápu jak je u lístků na memoriál to zadání partnera, permice mám ale nevim jak si zablokovat místa jelikož nevím co je partner

Odpověď:
Dobrý den, do tohoto pole zadejte, prosíme, číslo ID svého poukazu.
9.7.2019, 12:38

Dobrý den, bylo by se možné domluvit na prohlídce útrob stadionu (šaten, masérny, skyboxu, atd.) jako dárek pro našeho kamaráda, který je celý život věrným fanouškem Pardubic a neušel mu snad jediný zápas (cca za měsíc)? Děkuji za odpověď-

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte nás, prosíme, na info@hcdynamo.cz.
6.7.2019, 16:02

Dobrý den,pozvete na zápasy Dynama Pardubice Dominika Haška?
Myslím si že by si zasloužil doživotní permanentku v.i.p.
díky pergl

Odpověď:
Dobrý den, Dominik Hašek dle jeho časových možností je váženým hostem domácích utkání a vždy na dané utkání obdrží čestnou zlatou VIP kartu, tedy s nejvyšší hodnotou.
Další stránky
123456>>