Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9400 odpovědí v této kategorii celkem.

Daniel Řehák (danrehy@seznam.cz)
15.4.2019, 19:37

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli plánujete rozloučení ze sezonou a fanoušky hlavně autogramiadou když ano tak nejlepe o víkendu at mužou přijet fanouškové větší vzdálenosti
děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. V tuto chvíli se soustředíme jen a pouze na to, abychom se zachránili. Ihned poté začneme plánovat další aktivity pro naše skvělé fanoušky. Děkujeme za podporu!
Martin
13.4.2019, 12:13

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli je nutné, aby v ochranné síti za brankou na jihu byla už dva zápasy zapíchnutá papírová vlašťovka.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění, předáme pořadatelské službě ČSOB Pojišťovna ARENY.
PETR KACAFÍREK (ms@gmail.cz)
13.4.2019, 07:42

Jaký je rozpočet klubu a kolik peněz platí ročně sponzoři?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, přesné číslo včetně detailů budeme znát až po vyúčtování sezony, ta stále probíhá.
Roman
10.4.2019, 18:20

Proč jsou rezervace pernamentkářů uváděny do 18:00 když v půl 7 si člověk nemůže koupit vstupenku?

Odpověď:
Dobrý den, po ukončení termínu rezervací vždy na chvíli odstavíme systém z důvodu kontrol objednávek. Zpět byl naposledy systém restartován v 18.40 hodin.
Nikola Dostálová
10.4.2019, 17:10

Dobrý den, vše nejlepší hodně štěstí, zdraví a úspěchů Brianu Ihnačákovi🏒🎂🍺

S pozdravem Nikola

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za přání!
9.4.2019, 16:40

kde můžu sledovat dnešní zápas s Kladnem,? Nejsu z Pardubic, mám to 300 km daleko.

Díky za info
Květoš

Odpověď:
Dobrý den, všechna utkání vysílá přímým přenosem HOKEJKA TV na adrese www.hokejkatv.cz. Děkujeme Vám za podporu!
Jan Shánelec (shanelec@centrum.cz)
8.4.2019, 17:16

Dobrý den Pardubáci.Pišete,že na zítra, je vyprodáno.Chci se zeptat,jestli existuje , nějaká naděje.Jestli přece ,jen by nebyla nějaká naděje, sehnat 1.listek. Pro fanouška z Prahy,co fandí Pardubkam.Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, opravdu je zcela vyprodáno. Jedinou možností je účast na charitativní aukci o dvě vstupenky na utkání.
3.4.2019, 09:41

Dobrý den, i přes nelichotivé výsledky v základní části extraligy jsem fanoušek Dynamo Pardubice a osobně klubu přeji ať úspěšně zvládne baráž a udrží se i na nadále v extralize a příští rok musí celý klub více bojovat, protože jsou součástí extraligy do které patří!

Michal

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za podporu!
1.4.2019, 10:20

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zda nemate chybu v systemu na predprodej online vstupenek na baraz, v obou kategorii po rozkliknuti to zada cislo permanentky, coz by melo zadat jen v te jedne sekci a ta druha by preci mela ukazovat treba VYPRODANO, pokud tomu tak je. Ale koukam ze NELZE koupit zadny listek uz do konce baraze to je nejake divne, vypada to na chybu systemu, protoze to zada vlozeni cisla permice i na mista kam v sezone zadna permice nebyla, predem dekuji a prosim o informaci jestli vsechny domaci zapasy jsou vyprodany pripadne o napravu systemu.

Dekuji, fanousek

Odpověď:
Dobrý den, prodej vstupenek na jednotlivá utkání baráže běží na plné obrátky. Na utkání s Chomutovem a Českými Budějovicemi jsou k dispozici i nerezervovaná místa, poznáte je tak, že jsou označeny čtverečkem, naopak pro majitele permanentek kolečkem, jak je uvedeno v záhlaví stránky. Na Kladno jsou volné vstupenky vyprodány, nyní běží pouze prodej pro rezervovaná místa majitelů permanentek.
Jakub Fiala (fidlaja7@seznam.cz)
31.3.2019, 05:00

Zdravím, jsem momentálně služebně ve Vietnamu, tak nemohu Dynamo podpořit osobně při zápasech, tak bych chtěl alespoň tímto příspěvkem. Sleduji každý zápas a věřím a doufám, že se podaří extraligu pro Pardubice zachránit! Hodně štěstí v v baráži! Držím palce!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za podporu!
Další stránky
123456>>