Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9299 odpovědí v této kategorii celkem.

Roman
12.12.2018, 14:32

Dobrý den můžete uvěst nějaké sestavy na utkání veterénů Tesly a ČR na dostihovém závodišti ale né prosím až po akci!!!!! Děkuji Roman

Odpověď:
Dobrý den, pořadatelem Zimní sportovní park v Pardubicích ne Nadace pro rozvoj města Pardubic. Informace včetně předběžných jmen o zahajovacím dnu naleznete zde.
11.12.2018, 13:22

Pocitate v prijmech s propadem navstevnosti, ktery uz se se zhorsenymi vysledky projevil? nebo pocitate, ze pokladnu naplnite pri barazi?

Odpověď:
Dobrý den, výše návštěvnosti je úměrná sportovním výsledkům. Pokud by došlo ke snížení očekávaných příjmů ze vstupného, budeme na to muset jako správní a odpovědní hospodáři reagovat i na výdajové stránce rozpočtu.
Pavel Veselka (pavelveselka@post.cz)
10.12.2018, 13:25

Dobrý den. Sice se nacházíme ve sportovně hodně špatných časech, ale moje připomínka lehce souvisí. Není na čase přestat si lhát s návštěvností? Předpokládám, že aktuální metodika výpočtu návštěvnosti na zápase je : kapacita haly-neprodané vstupenky=návštěva na zápase. Někdy je nahlášená návštěva vers. realita skutečně do očí bijící ... Technicky předpokládám by nebyl problém sčítat osoby, které skutečně projdou přes turnikety. Takto mám pocit, že návštěvnost která neodráží realitu, je spíše marketingový tah ... I tahle věc by možná mezi fanoušky trochu pročistila vzduch ...
Děkuji za odpověď, příp. prosím o přeposlání mého dotazu odpovědné osobě v klubu.
S pozdravem Pavel Veselka

Odpověď:
Dobrý den, tuto metodiku zavedl v roce 2001 tehdejší generální manažer Zbyněk Kusý, poněvadž je jediná technicky možná v průběhu utkání. Během zápasu nezískáme data z offline čteček, které využívají VIP hosté a partneři klubu. Proto platí rovnice kapacita haly mínus neprodané místa.
10.12.2018, 10:38

Dobry den, chci se zeptat, proc jsou blokovany nektere sektory dopredu na vsechny zapasy a uvolnovany jsou 3 dny pred zapasem.
Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, jedná se o sektory na západě, ty v předprodeji prodáváme přes Ticketportal.
9.12.2018, 21:13

Dobrý večer,přijdou nějaké posily?Kádr potřebuje posílit.

Odpověď:
Dobrý den. Prioritně se zaměřujeme na zlepšení výkonnosti současných hráčů a dále na doplnění týmu, abychom zvýšili jeho kvalitu.
9.12.2018, 20:51

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda nebude sleva na vstupné, přeci jenom výkon A teamu je strašný tak by jste měli peníze alespoň z občerstvení. Nemyslím si, že fanoušci budou za toto platit. Děkuji Dan

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu neuvažuje v průběhu sezony o změně v cenách vstupného. Dynamo napřímo nemá příjem z provozování stánků s občerstvením.
Daniel Kapl (dan.kapl@seznam.cz)
7.12.2018, 10:59

Dobrý den,

Antonín Dušek bude dnes 7.12.2018 hrát 500 zápas v extralize.
Chystáte něco?

D.Kapl
fanoušek

Odpověď:
Dobrý den, dres máme již vyrobený a rádi jej Tondovi předáme.
Otta Peterka
7.12.2018, 09:54

dobrý den chtěl jsem upozornit vaše fanoušky chystají do hl města na zápas dne 30., pátek 28. 12. 2018 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice už je vyprodáno !

Odpověď:
Dobrý den, toto utkání vyprodané není a dle našich informací ani nebude.
Pavel Málek (mtucnak10@seznam.cz)
5.12.2018, 18:28

dobrý večer,chtěl bych se jenom zeptat jestli nevadí že na online zakoupených vstupenkách na nedělní derby s HK je špatně uveden začátek zápasu v 17,00hodin,když se v neděli hraje až v 18,20hodin.Děkuji předem za odpověd váš dlouholetý fanoušek Pavel.

Odpověď:
Dobrý den, původně se mělo hrát od 17.00 hodin, k posunutí začátku utkání došlo z důvodu jeho přímého přenosu Českou televizí.
5.12.2018, 17:12

Dobrý den,
víte o tom, že kromě dorostenců a juniorů existuje ještě tým juniorů Dynamo Pardubice B ?
Byl by problém se občas zmínit i o jejich výsledcích, kterými se také můžete pochlubit?

Odpověď:
Dobrý den, Regionální liga juniorů neeviduje elektronické zápisy, z těchto utkání přinášíme pouze výsledky.
Další stránky
123456>>