Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9367 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal Kmoníček (kmonicek.michal@email.cz)
18.2.2019, 19:41

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak byla myšlena slova GM o rozhodčích. Myslím to, že kdybychom je vetovali, tak by neměl kdo pískat. Ve včerejším kole vetovaly kluby 2 rozhodčí.
Z jakého důvodu HC Dynamo nevetovalo žádného rozhodčího, když jejich účinkování v zápasech bylo šílené.
Myslím si, že by vetování bylo ku prospěchu věci.

Díky za odpověď a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, hokejový klub Dynamo Pardubice v letošní sezoně zatím nevetoval žádného rozhodčího. V případě nespokojenosti se řízení utkání vedení klubu využívá jiných prostředků v souladu s herním řádem.
P. Stepanek
18.2.2019, 08:10

Zdravim. Z jakoho duvodu nejsou na kostce opakovany goly hostujícího tymu ?

Odpověď:
Dobrý den, branky hostujícího klubu jsou na kostce opakovány podle možností režie také s ohledem na komerční spoty.
Josef Kašpar (josef39.pce@seznam.cz)
14.2.2019, 12:26

Dobrý den, kdy se dozvíme výsledek výběrového řízení na sportovního manažera a člena představenstva HC Dynamo Pardubice? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, jakmile bude znám nový sportovní manažer a člen představenstva s tím, že s ním bude podepsaná nová smlouva, rádi tu informaci zveřejníme.
Kateřina Veselková (kaca.veselkova@seznam.cz)
7.2.2019, 22:12

Dobrý den, jelikož je již jasné, že tým skončí v baráži, zajímalo by mě, kdy budou zveřejněny ceny vstupenek na boj o udržení. Předpokládám, že půjde pouze o symbolické částky, ráda bych však znala oficiální stanovisko. Děkuji, Kateřina Veselková

Odpověď:
Dobrý den, ceny vstupenek pro další část sezony určí představenstvo klubu, poté je samozřejmě zveřejníme a spustíme také online prodej.
Michal Kmoníček (kmonicek.michal@email.cz)
3.2.2019, 18:06

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaký význam měla výměna Luboš Horký Tomáš Vondráček. Nic proti Lubošovi, ale Tomáš by se se svými zkušenostmi hodil pro závěr sezony víc už i kvůli tomu, že Tomáš sám řekl, že výměnu nechtěl. a navíc to odporuje slovům GM, že chce nasazovat naše mladé hráče.
A chtěl bych znát pravý důvod ukončení spolupráce s Pavlem Markem. Určitě to nemohly být neuspokojivé výkony mužstva. Od jeho konce nemají změny v týmu hlavu ani patu.
Díky za odpovědi s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, důvody této výměny jsme zveřejnili v tiskové zprávě, poté co by tento trejd uskutečněn. Luboš Horký je právě mladým bruslivým hráčem, který by nám měl v závěru sezony pomoci. Letošní bilance Tomáše Vondráčka v Brně je 1+1 v 15 utkáních, Luboše Horkého pak 2+2 při stejném počtu zápasů. Důvodem ukončení spolupráce se sportovním manažerem Pavlem Markem byly neuspokojivé výkony A týmu.
3.2.2019, 17:36

Dobrý večer, prosím, mám dotaz ohledně brankářů. Co si budeme povídat, žádná hitparáda a dnes se objevil jako dvojka brankář jménem Polívka. Jsem z toho celkem zmatená... Prosím, neuvažujete o Filipovi Landsmanovi - odchovanci Pardubic, který pokud vím, nyní hraje někde v Maďarsku a nevede si vůbec špatně.Před tím chytal Ebel ligu i extraligu na Slovensku. Proč vlastně klub nikdy nezkusil nominovat tohoto golmana? A navíc - Jaroslav Landsman - jeho otec - pokud vím, hokejem žije a golmany trénuje. Tak tomu fakt nerozumím...Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Filip Landsman v některých tréninkových dnech trénuje s A týmem Dynama. Při uzavírání soupisky S vedení klubu rozhodlo Filipa nedopsat.
2.2.2019, 09:08

Dobrý den ,toto je otázka spíše na trenéra nebo GM , ale zeptám se jak je vyřešena pozice třetího brankáře? Nebo jdeme do baráže jen se dvěma golmany....? Přeji nam všem do závěru sezony pevné nervy.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za přání. A tým může v případě nemoci nebo zranění využít brankáře Patrika polívku, na extraligovou soupisku je dále napsaný například juniorský brankář Tomáš Vlk.
Betty
1.2.2019, 10:14

Dobrý den, mohu se zeptat jaká píseň hraje při sestřihu gólů pouštěných na kostce před zápasem?

Odpověď:
Dobrý den, jedná se o skladbu „When We Stand Together“ od skupiny Nickelback.
1.2.2019, 08:47

Dobrý den, chcete mi říct že finanční injekce od města šla na dva hráče z první ligy? kteří tu navíc jsou buď na hostování nebo na střídavé starty? to je vtip? všichni okolo nás zbrojí a my co?

Odpověď:
Dobrý den, hokejový klub Dynamo Pardubice neobdržel žádnou finanční injekci od města na nákupy hráčů. Zastupiteli schválený záměr poslouží k vyčištění klubu od kumulované ztráty, která vznikla i před více než dvaceti lety.
1.2.2019, 08:29

Dobrý den,

v případě, že ”přiklepnutých” 15.mil. nebylo mimo jiné na doplnění kádru, tak na co?? Podle toho s jakou pompou byl prezentován finanční příspěvek, tak se dalo očekávat, že přeci jenom přivedeme nějakého HRÁČE. Předpokládám, že šlo pouze o umazání dluhu (opět černá čísla) a fakticky o žádné peníze na posílení klubu dány nebyly. Je to tak?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, zastupitelé schválili záměr, který klubu pomůže k vyčištění kumulované ztráty, která vznikla i před více než dvaceti lety.
Další stránky
123456>>