Aktuality žáci, 3. třída

 

Nominace turnaj Slavie

pátek 12.4.2019

Sraz 8:45 Eden stadion Slavia
TÝM 1
Hájek-Andrejko,Novák,Procházka,Faško,Starý,Fiala,Kubát,Roškota,Pospíchal.

TÝM 2
Šmíd-Hanzlík,Mužátko,Florian,Čáslava,Andrejs,Hašek,Vlček,Koffer,Horák.

S sebou 250kč/os startovné a kartičku pojištěnce.

 
 

Zápas A týmu s Motorem

pátek 12.4.2019 — Dnes (pouze dnes) je možnost pro děti jit na barážové utkáni s Motorem.

Sraz vrátnice 17.45 - p. Čihák.

 
 

Zápasové dresy

čtvrtek 4.4.2019

Rád bych Vás všechny požádal aby se koukli doma a do tašek jestli nemá někdo u sebe zápasové dresy. Jedná se o obě barvy 14 a 21.

Kdyby někdo našel tak mě prosím kontaktujte na tel: 605020157.
Děkuji Velínský R.

 
 

Letní příprava sezońa 2019/20

úterý 2.4.2019 — Letní příprava bude 3x v týdnu. Začátek 6.5.2019 a předpokládaný konec 28.6.2019

Pondělí 14.30 - 16.00

Středa 14.30 - 16.00

Pátek 14.00 - 15.30

Tréninky budou probíhat na zimáku. (malá hala, letní stadion, park)

 
 

TURNAJ SLAVIA DUBEN 13-14.4

pondělí 25.3.2019

Je možnost jet na dvoudenni turnaj do Prahy(bez ubytováni) v půlce dubna.
Potřeboval bych vědět kdo by měl zájem jet, at se podle toho můžeme rozhodnout.
Prosím pište mi SMS formou JMÉNO a ANO/NE na tel: 605020157 díky R. Velinsky

 
 

Nominace Mladá Boleslav

pátek 22.3.2019

Sraz na ZS v Boleslavi 9.00
TÝM 1
Hájek-Andrejko,Novák,Hladík,Starý,Fiala,Roškota,Hašek,Mužátko,Pospíchal.

TÝM 2
Šmíd-Faško,Procházka,Čáslava,Hanzlík,Florian,Andrejs,Vlček,Koffer,Reich.

Startovné 200kč/os. Turnaj by měl být ukončen cca 17.30.

 
 

Broušení za období 1-3 měsíc

úterý 19.3.2019

Kubát-100- Horák-100,- Reich-100,- Florian-75,- Hanzlík-75,- Pospíchal-100,- Procházka-50,- Faško-100,- Svozil-100,- Koffer-75,- Mužátko-50,- Štěpánek-100,- Janků,-50,- Král-50,- Hladík-50,- Horáček-75,- Hájek-50,- Votýpka-50,-

Prosím do konce příštího týdne donést. Děkuji R. Velinsky

 
 

Nominace PCE a Chocen

pátek 15.3.2019
sraz PCE 11.00 zápas 12-15.00

Hájek-Andrejko,Kubát,Mužátko,Hladík,Procházka,Koffer
Štěpánek,Starý,Horák.

sraz PCE 8.00 Odjezd Chocen 8.15 zápas 10-12.00

Šmíd-Votýpka,Horáček,Vlček,Eliáš,Janků,Svozil,
Král,Čáslava,Faško.

 
 

Špatný rozpis

sobota 2.3.2019 — Omlouvám se rodičům, kteří dnes dorazili na sraz do Litomyšle.

Nastala chyba od středy byla změna hlášená bohužel se to nedostalo na web a ja stím počítal.

Diky za pochopení M.Šejba

 
 

Nominace PCE a LITOMYŠL

pátek 1.3.2019
sraz PCE 12.15 zápas 13.15 - 16.15

Šmíd-Novák,Procházka,Faško,Roškota,Pospíchal,Florian

Hanzlík,Horák,Votýpka.

Litomyšl sraz PCE 8.00 zápas 10.00-12.00

Hájek-Andrejs,Hašek,Vlček,Štěpánek,Reich,Horáček

Koffer,Kubát,Král.

 
 
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři