Dynamo srovnalo dvoubrankové manko, na bod nedosáhlo
MFC, Donnerstag 9.8.2018 von 15:00 Uhr, ČPP Aréna
Davos

Drittel: 1:0, 1:1, 1:1.
Branky a nahrávky: 2:51 Nygren (Pestoni; 5/5), 22:13 Frehner (Heldner; 5/5), 54:35 Kessler (Nygren, Stoop; 5/5) – 33:53 Rolinek (Machala, Bubela; 5/5), 48:00 Treille (Budík, Hrabal; 4/5). Rozhodčí: Barek, Fraňo – Doležal, Kotlík. Vyloučení: 4:5 (1:2, 1:1, 2:2). Využití: 0:1. Diváci: 738. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2. Nejlepší hráči: Sami Sandell – Vojtěch Budík.
Davos: van Pottelberghe – Nygren, Barandun, Ambühl, Paschoud, Stoop, Heldner, Buchli, Jung – Pestoni, Sandell, Meyer – Kessler, Hischier, Bader – Weder, Aeschlimann, Frehner – Bleiker, Baumgartner, Spinell.
Dynamo Pardubice: Kacetl – Hrabal, Budík, Trončinský, Wishart, Miromanov, Čáslava, Bučko – Machala, Bubela, Rolinek – Mandát, Marosz, Treille – Sýkora, Poulíček, Perret – Antoníček, Dušek, Svoboda.

Übersetzung

Branky a nahrávky = Tore und Assistenzen. Vyloučení = Strafen. Využití = Nutzungen. V oslabení = In der Schwächung. Diváci = Zuschauern. Střely na branku = Shots. Srážky = Hits. Vhazování = Face offs. Blokované střely = Blockierte shots. Průběh utkání = Verlauf des Spiels. Nejlepší hráči = Beste Spielere. Stav série = Status Series. Trenéři = Trainers.

Hauptsponsoren

Tipsport Arena