Ve středu je nový zápas, burcuje Matěj Beran

14.03.2018 | Jan Hrabal

TŘINEC — Osobně jeden ze svých nejlepších zápasů kariéry odehrál vytáhlý útočník Matěj Beran v prvním čtvrtfinálovém utkání v Třinci. Dynamu jeho dvě vstřelené branky nestačily – ve Werk areně prohrály 2:3 po samostatných nájezdech.

Elektronická aukce dresů

„Puk mi vletěl do brady a do branky. Je jedno, jak jsem to dal,“ vrátil se ke svému druhému brankovému momentu a pokračoval: „Nejhorší je, že jsme nevyhráli, protože jsme na to měli. Navíc tohle je nejhorší možný způsob, jak můžete prohrát. Ale nedá se nic dělat, ve středu je nový zápas.“

Dynamo si bude muset dát pozor na disciplínu. „Dělali jsme hodně zbytečných faulů, to byl náš problém. Třinec má dobré přesilovky, ale stalo se. Odehráli jsme výborný zápas, ale tohle nás všechny štve. Byli jsme blízko, abychom tady vyhráli. Kdybychom dostali 0:7, řeknete si, že nás přejeli. Ale oni jsou hratelní. Příště to snad skončí opačně,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena