HC DYNAMO PARDUBICE
11.12.2015
Jan Hrabal

VIDEO: Výhru potřebujeme potvrdit v neděli, ví Richard Král

MLADÁ BOLESLAV — Sedmnáct střel – čtyři góly. Výborná produktivita zajistila hokejistům Pardubic důležité tři body v úvodním utkání třetí čtvrtiny základní části v Mladé Boleslavi. Hosty nasměroval za výhrou výborný začátek, na začátku druhé třetiny vedli 3:0. „Mladou Boleslav jsme nepouštěli do vyložených šancí, sehráli jsme dobrý zápas,“ chválil pardubický trenér Richard Král.

Topstory video.

Obětavý výkon jeho party přinesl kýžený výsledek. „Od druhé třetiny se sice Mladá Boleslav dostávala na koně, měla tlak ve třetině, ale myslím, že ty střely byly spíše někde od modré čáry, zpoza brány nebo z prostoru u mantinelu, nepouštěli jsme je do vyložených šancí. Největší tlak měli ve třetí třetině, i díky přesilovkám. Asi nejdůležitější bylo neproměněné trestné střílení. Potom už jsme věřili, že utkání zvládneme,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Odehrané v   | Jun.
HC Dynamo Pardubice