VIDEO: Dynamo už trénuje na ledě

09.07.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Ač venkovní počasí vybízí spíše ke koupání nebo návštěvě předzahrádek, hokejisté Dynama už opět makají. Nezvykle již 9. července 2017 naplánovali trenéři první sraz, partu početného výběru rozdělili na obránce a útočníky a potrénovali v malé hale Tipsport areny.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

„První trénink na ledě byl určen zejména k zapracování. Kluci si musí osahat novou výstroj, máme zde mnoho hráčů, proto jsme pracovali na dvě party, ať máme lepší možnost ke srovnání. Připravili jsme taková cvičení, abychom toho co nejvíce nabruslili,“ řekl sportovní manažer Pavel Marek.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Hokejisté nebyli v malé hale sami, do Tipsport areny si našlo cestu několik desítek fanoušků, aby se seznámili s novými akvizicemi Dynama. „Pardubice jsou hokejové město a že lidé přišli v takovém počtu na první trénink nás všechny těší. Puk nás zatím ještě tolik neposlouchá, hlavně jsme bruslili, na něm jde však pracovat od začátku,“ poznamenal bývalý vynikající obránce.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Trenéři mají k dispozici opravdu široké portfolio adeptů. „Máme tu nyní výběrový kemp, ze kterého chceme, aby vykrystalizovalo kvalitní mužstvo. Naskytla se možnost zde otestovat větší množství hráčů. Při takovém výběru vždy někdo příjemně překvapí. Už i první dojem je důležitý a jsem příjemně potěšen, nikdo nezaostával, kluci se snažili. Dostali jsme tipy na několik dobrých hráčů, teď si je oťukneme a věřím, že se nespleteme. Nad každým hráčem si společně sedneme, pobavíme se o něm. Je skvělé, že hrajeme v úvodu přípravy s výbornými soupeři z KHL, v nich budeme moci hráče otestovat. Takto široký kádr si chceme držet určitě do Mountfield Cupu v úvodu srpna. Může se stát, že z try outu tady zůstane pět hráčů nebo také žádný,“ doplnil.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři