HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 pohar1973 pohar1987 pohar1989 pohar2005 pohar2010 pohar2012
arena logo Facebook Tacebook YouTube Instagram
03.01.2018
Jan Hrabal

V zelené helmě budu svítit, usmívá se Patrik Poulíček

PARDUBICE — Na chvíli poslední domácí utkání v bílé helmě odehrál útočník Patrik Poulíček. Pardubický dříč v neděli převezme zelenou přilbu pro vítěze prosincového hodnocení Radegast indexu. Mimochodem v této statistice se v souboji s Olomoucí neztratil: +1 za účast na ledě, +4 za hity a opět +1 za zblokované střely znamená šest bodíků do lednových čísel.

Topstory video.

„Mezi našimi bílými helmami asi budu svítit. Pro mě se ale nic nemění, stále budu chtít hrát svůj hokej. Toto ocenění mi dělá radost, v gólech a asistencích to je u mě k pláči, tak jsem aspoň vyhrál tuto statistiku. Uvidíme, jak to půjde v lednu,“ řekl pardubický útočník.

Ono těch střetů měl v utkání s Olomoucí, kterou Dynamo zdolalo 3:1, vlastně víc. Během zápasu totiž zinkasoval nechtěný ale zato tvrdý úder přímo od rozhodčího. „Solidně mě vypnul, bylo to nečekané. Po střetu se mi omlouval, nechtěl mě trefit. Byl v klinči s hráčem soupeře, zavrávoral, vyletěly mu roce a já jsem to schytal. V první moment jsem nezmohl nic, neboť jsem ležel na znaku. Tušil jsem, že to byla ruka rozhodčího, a tak jsem radši nic nekomentoval,“ pokračoval.

V rozhovoru pro klubový YouTube kanál dále hovořil o cennosti výhry v utkání s Olomoucí, o své roli v týmu, partě v Dynamu, cizincích a také o pokutě, kterou dostal za filmování v posledním prosincovém utkání.

×
Odehrané v   | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno
×
Dnes v   | Dor.
HC Slavia Praha
HC Dynamo Pardubice