V zelené helmě budu svítit, usmívá se Patrik Poulíček

03.01.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Na chvíli poslední domácí utkání v bílé helmě odehrál útočník Patrik Poulíček. Pardubický dříč v neděli převezme zelenou přilbu pro vítěze prosincového hodnocení Radegast indexu. Mimochodem v této statistice se v souboji s Olomoucí neztratil: +1 za účast na ledě, +4 za hity a opět +1 za zblokované střely znamená šest bodíků do lednových čísel.

ONLINE VSTUPENKY

„Mezi našimi bílými helmami asi budu svítit. Pro mě se ale nic nemění, stále budu chtít hrát svůj hokej. Toto ocenění mi dělá radost, v gólech a asistencích to je u mě k pláči, tak jsem aspoň vyhrál tuto statistiku. Uvidíme, jak to půjde v lednu,“ řekl pardubický útočník.

Ono těch střetů měl v utkání s Olomoucí, kterou Dynamo zdolalo 3:1, vlastně víc. Během zápasu totiž zinkasoval nechtěný ale zato tvrdý úder přímo od rozhodčího. „Solidně mě vypnul, bylo to nečekané. Po střetu se mi omlouval, nechtěl mě trefit. Byl v klinči s hráčem soupeře, zavrávoral, vyletěly mu roce a já jsem to schytal. V první moment jsem nezmohl nic, neboť jsem ležel na znaku. Tušil jsem, že to byla ruka rozhodčího, a tak jsem radši nic nekomentoval,“ pokračoval.

V rozhovoru pro klubový YouTube kanál dále hovořil o cennosti výhry v utkání s Olomoucí, o své roli v týmu, partě v Dynamu, cizincích a také o pokutě, kterou dostal za filmování v posledním prosincovém utkání.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři