Tvrďák Rhett Holland pokračuje v Dynamu 

Tvrďák Rhett Holland pokračuje v Dynamu

03.04.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Rozvážné budování kádru pro sezonu 2018/2019 pokračuje. Pardubický dres bude i v příštím ročníku oblékat obránce Rhett Holland, jenž s vedením klubu podepsal nový kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Rozhodli jsme se prodloužit spolupráci s Rhettem Hollandem, protože nás přesvědčil, že patří do našeho širšího kádru. Rhett je typem obránce, který se v extralize moc neobjevuje. Je důrazným a tvrdým zadákem, jenž předvedl své přednosti i v play off,“ řekl předseda představenstva a generální manažer klubu Dušan Salfický.

Čtyřiadvacetiletý zadák přišel do Pardubic před minulou sezonou, uspěl na testech a za Dynamo odehrál dohromady včetně vyřazovacích bojů 38 utkání. Vstřelil v nich dvě branky a přidal stejný počet nahrávek. Ač se vyznačuje tvrdou hrou, nasbíral za celou extraligovou sezonu pouze 28 trestných minut.

„Počítáme s tím, že bude v našem širším kádru, sezona může být náročná, proto chceme mít tým početnější. Rhett je pravákem, takových obránců mnoho není, je perspektivním hráčem, domluvili jsme se i na jeho případném vytěžování ve WSM lize,“ pokračoval šéf klubu.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

„Udržíme v organizaci obránce, jenž splnil všechna očekávání, s nimiž k nám přišel, i v nové sezoně se tak můžeme opřít o důrazného defenzivního obránce. Rhett má výborné charakterové vlastnosti, které jsou pro nás velmi důležité. Jeho profesionální přístup k lednímu hokeji, jeho chování v kabině a kolektivu nám potvrzují správnost našeho rozhodnutí. Za sebe říkám, že podepisuji hráče, který perfektně zapadnul do našeho kolektivu, jehož soudržnost nám přinesla letošní úspěch. Na tuhle kartu chci vsázet dál!“ doplnil Dušan Salfický.

Rhett Holland je dle svých slov rád, že podepsal novou smlouvu ještě před návratem do rodného Calgary. Po celý rok musel o svou pozici v mužstvu bojovat. „První ročník v české extralize byl pro mne vynikající a cennou zkušeností pro můj hokejový rozvoj. V životě jsem nehrál před tak skvělými fanoušky, vrcholem bylo play off. Město a atmosféra v klubu jsou vynikající, proto jsem šťastný, že zde mohu pokračovat. Těším se na další sezonu v pardubickém dresu!“ řekl obránce Dynama.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři