Tomáš Mojžíš se vrací do Pardubic 

Tomáš Mojžíš se vrací do Pardubic

20.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo reaguje na začátek nové extraligové sezony první hráčskou změnou. Z týmu Bílých Tygrů Liberec přichází na hostování pro celý letošní ročník obránce Tomáš Mojžíš. Na východ Čech se tak až do konce dubna vrací zkušený zadák, který v Pardubicích hokejově vyrostl.

Elektronická aukce dresů
ONLINE VSTUPENKY

„Rozhodně nás start do nové sezony nenechává klidným. Rozhodli jsme se po poradě s trenéry posílit naši defenzívu. O návrat Tomáše Mojžíše do Pardubic jsme hodně stáli a jsme rádi, že se nám jej po domluvě s Libercem podařilo zrealizovat do konce sezony,“ řekl předseda představenstva a generální manažer klubu Dušan Salfický.

Tomáš Mojžíš pochází z Kolína, prošel pardubickou mládeží, než se vydal do světa. Může se pochlubit ze zkušenosti z NHL, KHL, švédské i finské nejvyšší soutěže. Za pardubický A tým odehrál šest utkání na začátku sezony 2014/2015 před odchodem do TPS Turku, poslední dva ročníky a začátek současného odehrál v Liberci, s nímž získal tituly mistra i vicemistra.

„Získáváme do našich řad zkušeného a defenzivně laděného obránce. Spoléháme se na něj, že nám v letošní sezoně výrazně pomůže,“ doplnil k příchodu mistra světa z roku 2010 Dušan Salfický s tím, že nevylučuje další hráčské změny v pardubickém A týmu.

„Tomáš Mojžíš je velmi zkušený obránce, který je velmi dobře fyzicky vybavený a dokáže hrát agresivní hokej. Vítáme ho jako výraznou posilu do naší defenzívy. Je komplexním hráčem, počítáme s jeho velkým vytížením v našich utkáních,“ doplnil sportovní manažer a asistent trenéra Pavel Marek.

Pokud se Dynamu podaří vyřešit veškeré legislativní záležitosti s jeho transferem, tak by Tomáš Mojžíš měl zasáhnout již do pátečního utkání s Duklou Jihlava.

Tomáš Mojžíš

  • Post: obránce
  • Datum narození: 2. května 1982
  • Výška: 184 cm
  • Hmotnost: 87 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři