Škoda přesilovky pět na tři, litoval Marek Trončinský

04.02.2018 | Jan Hrabal

BRNO — Svou produktivní bilanci vylepšil zadák Marek Trončinský vstřelenou brankou, ta ale na bodový zisk v Brně nestačila. Dynamo prohrálo pod Špilberkem 2:1. „Kometa byla aktivnější, byla by náhoda, kdybychom udrželi 1:0 a oni z těch padesáti střel nevyrovnali. Ondřej Kacetl ale chytal výborně! My hráli příliš pasivně – Brno zvítězilo zaslouženě…“ řekl po skončení utkání nejproduktivnější extraligový obránce.

ONLINE VSTUPENKY

Svou branku vstřelil v oslabení, kdy se po Kautově nahrávce objevil sám před kasou. Jeho provedení blafáku do bekhendu bylo parádní. „V posledních zápasech jsem, když jsem byl sám před bránou, vystřelil a jen jsem to plivnul. Tak jsem si říkal, že radši udělám blafák a naštěstí to tam spadlo. Nakonec to bylo k ničemu, i když aspoň jsme vstřelili gól v oslabení, když už nic no,“ poznamenal.

Pardubice po dvou brankách Brna ve druhém dějství prohrávaly, největší šanci srovnat krok měly v další fázi, kdy hrály 72 vteřin přesilovku pět na tři. „Ráno jsme ji trénovali přesilovku a secvičovali, jak ji budeme hrát. Něco jsme tam měli, ale nevyšlo to. Měli jsme ji proměnit! I já zkoušel střílet a nic – je to veliká škoda,“ smutnil ofenzivní zadák.

Kromě vstřelené branky na sebe upozornil hitem na Martina Dočekala v závěrečné části hry. „Já ho dohrál čistě! Říkali, že se napíchnul na hokejku, nechtěl jsem, aby to takhle dopadlo. Špatně se dívá, jak kolega z branže takhle leží na ledě a bolí ho to. Snad bude v pořádku, asi si seženu číslo, abych mu napsal,“ nechal se slyšet pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři