Rhett Holland uspěl na zkoušce a podepsal roční smlouvu s Dynamem 

Rhett Holland uspěl na zkoušce a podepsal roční smlouvu s Dynamem

10.08.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Důrazného zadáka, který se nebojí přitvrdit už tak ostrý souboj, získal do svých řad pardubický hokejový klub. Na testech uspěl třiadvacetiletý bek Rhett Holland a ještě před čtvrtečním přípravným duelem s Motorem České Budějovice podepsal s Dynamem roční kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Rhett nás přesvědčil svými výkony v přípravě, že nám v sezoně pomůže. Jedná se o velmi důrazného obránce, který se vymyká svým stylem hokejem v porovnání se zadáky, které máme. Byl u nás na zkoušku na základě doporučení, která jsme na něj získali. S try outem se popasoval velmi dobře, svými výkony nás přesvědčil,“ okomentoval Hollandovo angažování generální manažer klubu Dušan Salfický.

Rodák z Calgary úspěšně vystudoval Michiganskou univerzitu, za kterou hrál v NCAA v posledních pěti sezonách. „Na českou extraligu je typologicky jiný. Rhett je tím důrazným bekem, co tvrdí muziku, mile nás překvapil. Takového obránce potřebujeme do svých řad,“ prohlásil Pavel Marek, sportovní manažer.

Rhett Holland vyniká svými fyzickými parametry (188 cm a 100 kg), v roce 2012 byl draftován ve čtvrtém kole Arizonou Coyotes, přednost dal ale vysokoškolskému vzdělání. Angažmá v Dynamu je jeho prvním na evropském kontinentu.

„Domluvili jsme se na roční smlouvě. Soutěž je dlouhá – uvidíme, jak se s ní popasuje. Zatím máme uzavřenou smlouvu na sezonu 2017/2018. Uvidíme, co nadcházející ročník přinese a pak se budeme bavit dál,“ doplnil Dušan Salfický.

„Když jsem sem přicházel na testy, říkal jsem si, že podepsat tu smlouvu by se rovnalo splnění snu. Jsem šťastný, že jsem uspěl a mohu za Dynamo hrát. Už se těším na novou sezonu, až to všechno 8. září všechno vypukne!“ řekl Rhett Holland po podpisu smlouvy.

Rhett Holland

  • Post: obránce
  • Datum narození: 25. září 1993
  • Výška: 188 cm
  • Hmotnost: 100 kg

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři