Rhett Holland: Chci důraznou hrou pomoci celému mužstvu

11.08.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Posledních pět let strávil obránce Rhett Holland na Michiganské univerzitě, po absolutoriu se rozhodl vydat do Evropy a prorazit zde. V Dynamu souhlasil s podmínkami try outu, na něm uspěl a ve čtvrtek odpoledne podepsal s vedením klubu kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Když jsem sem přicházel na testy, říkal jsem si, že podepsat tu smlouvu by se rovnalo splnění snu. Jsem šťastný, že jsem uspěl a mohu za Dynamo hrát. Už se těším na novou sezonu, až to všechno 8. září všechno vypukne!“ řekl Rhett Holland po podpisu smlouvy.

„Mým cílem bylo probojovat se do týmu Dynama a být členem této organizace. Rád bych si zde užil skvělou sezonu. Věřím, že podpisem smlouvy vše začíná,“ pokračoval důrazný zadák.

Celý tým vyhlíží novou sezonu, třiadvacetiletý obránce není výjimkou. „Věřím, že nás čeká výborný rok – moc se na něj těším. Mým cílem je důraznou hrou v obraně pomoci celému mužstvu, hlavně brankáři… Každý zákrok obránce může pomoci vyhrát celý zápas,“ řekl Rhett Holland.

„Snažím se hrát fyzický hokej, blokovat střely soupeřů, první rozehrávkou posílat útočníky do rychlých brejků. Mým hlavním úkolem důraz v obraně,“ pověděl o sobě.

Do Pardubic přišel borec s diplomem. „Na střední škole i Michiganské univerzitě jsem získal výborné zkušenosti, na vysokou školu jsem chodil pět let a mnoho jsem se naučil. Vystudoval jsem reklam a obchodní management, mohu pomoci i v kanceláři na poloviční úvazek,“ pousmál se.

Také Rhett Holland ví, že se Dynamo může opřít o skvělé fanoušky. „Jsou úžasní, nikdy jsem nezažil hrát před takovým publikem. Jsou neskuteční, už se těším na novou sezonu, až nám budou chodit fandit,“ doplnil rodák z Calgary.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři