HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
21.03.2007
Redakce Pardubického hokejového Zvonu

První semifinálový Zvon s plakátem Petra Koukala!

Semifinálové boje začínají a Zvon je na to plně přichystán. Stejně jako hráči odpočítává minuty k začátku prodeje a stejně doufá, že Vás svým obsahem potěší. Zvon přinese řadu hokejových informací, rozhovorů a také soutěží. Po velkém úspěchu soutěže o bowlingovou kouli a lístky na bowling se soutěž vrací ve stejné síle! V rozhovoru jsme vyzpovídali „zlého muže“ Libora Pivka a českobudějovického Štěpána Hřebejka. Na plakátu se objeví Petr Koukal a opět budete mít šanci hodnotit hráče za čtvrtfinále vyřazovací části.

V play off přináší Zvon vždy dva rozhovory. Na dvoustránkovém jsme tentokrát vyzpovídali Libora Pivka, který se vyjádřil k uplynulé čtvrtfinálové sérii a přináší své postřehy k českobudějovickému týmu. Dozvíte se, jak hodnotí výkony Michala Tvrdíka, kdo byl podle něj klíčovou postavou Pardubic ve čtvrtfinále a zda je pro něj úspěch účast v semifinále. Jednostránkový rozhovor jsme věnovali tahounovi Českých Budějovic ve čtvrtfinále – Štěpánu Hřebejkovi. Hřebejk se rozpovídal o přípravě na semifinálové duely, zda budou mít výhodu díky rychleji ukončenému čtvrtfinále atd.

I v dnešním Zvonu jsme nezapomněli na plakát, tentokrát jsme jej věnovali Petru Koukalovi. Plakát je v obvyklém designu, formátu A4 na výšku a přidali jsme jej do každého Zvonu. Pro ty, jež jej touží vlastnit samostatně, máme dobrou zprávu – plakát lze zakoupit samostatně za sníženou cenu 10 korun za kus.

Zvon pochopitelně netvoří pouze plakát a rozhovory, přináší také další zajímavé a pro fanoušky nezbytné články, aktuality či statistiky. K nejzajímavějším určitě bude v tomto čísle patřit článek shromažďující výroky jednotlivých aktérů před sérií, cesta obou aktérů ve čtvrtfinálové sérii nebo jednostránkový článek o Michalu Tvrdíkovi, jenž ukončil své působení ve Znojmě, ale je možné, že se do něj opět vrátí. Neméně zajímavé budou i dvě reportáže – tentokrát i z posledního utkání Mountfieldu, kdy v Sazka Areně definitivně porazil pražskou Slavii.

I v tomto čísle jsme nezapomněli na čtenářskou soutěž. Máme pro Vás připravenou soutěž o bowlingovou kouli a 10 poukázek na samotný bowling. Soutěž budu tentokrát dvoukolová, takže si nezapomeňte koupit Zvon a soutěžit. Dobrou zprávu pro Vás určitě bude, že do slosování o bowlingovou kouli stačí správně odpovědět pouze na jeden ze dvou kupónů.

Navíc Vám Zvon i v tomto případě přinese 20% slevový kupon do jedné z pardubických restaurací. Pro ty, jež kupóny využívají, máme dobrou zprávu – prodloužili jsme jejich platnost o 48 hodin.

Pardubický hokejový Zvon získáte na obvyklých prodejních místech v ČEZ Areně za nezměněnou cenu. U prodejních stánků jsou k dispozici i všechna starší čísla a samostatně prodejné plakáty.

Aktuálně na webu
HC Dynamo YouTube