První formaci dorostenců se daří

15.02.2019 | Patrik Moučka

PARDUBICE — Dorostenecký první útok je aktuálně umístěn do prvních pěti míst žebříčku kanadského bodování v ELIOD Extralize dorostu.

Na první příčce se aktuálně nachází Daniel Herčík (nar. 2003), který v 26 zápasech nasbíral už 25 vstřelených branek a 36 asistencí. Celkově má na kontě 61 kanadských bodů a vévodí statistickým tabulkám.

Třetí příčku kanadského bodování drží František Formánek (nar. 2004), který se dělí v rozdílu +/- bodů o druhé místo. František Formánek odehrál 31 zápasů s bilancí 30 vstřelených branek a 28 nahrávek a celkově získal 58 bodů.

Pouze o jeden kanadský bod za oběma hráči je na páté příčce usazen Matěj Kloz (nar. 2003). Matěj Kloz má celkově 57 bodů za 18 branek a 39 asistencí z 29 zápasů.