Prohlášení HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. 

Prohlášení HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

08.08.2017 | HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

PARDUBICE — V úterý 8. srpna 2017 se uskutečnilo jednání valné hromady společnosti HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s., které se zúčastnili všichni akcionáři společnosti. Všichni akcionáři vyjádřili svým hlasováním jasné stanovisko o pokračování fungování společnosti.

ONLINE VSTUPENKY

Akcionáři schválili plán stabilizačních kroků vedoucích k ozdravení společnosti:

 • HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. naleznou vyváženou smluvní shodu na snížení cen za pronájem ledové plochy tak, aby jejich výše byla srovnatelná s ostatními městy v nejbližším okolí.
 • HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. naleznou vyváženou smluvní shodu na změně obchodních podmínek provozu cateringu při hokejových utkáních tak, aby hokejový klub měl procentuální podíl z tržeb.
 • HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. vstoupí v jednání o zařazení skyboxu Rozvojového fondu Pardubice, a.s. a primátorské lóže do režimu nájemní smlouvy s hokejovým klubem s cílem vhodně zvýšit potenciál tržeb klubu.
 • Statutární město Pardubice je na základě žádosti hokejového klubu ze dne 14. března 2017 připraveno v rámci změny rozpočtu města na rok 2017 schválit navýšení dotační podpory na činnost střediska mládeže hokejového klubu o 2 miliony korun, tedy na úroveň platnou v sezoně 2011/2012.
 • Statutární město Pardubice je připraveno uzavřít novou rámcovou reklamní smlouvu (na období 2 let a 3 let opce) s cenou plnění 4 miliony korun, tedy jako za cenu současnou. Důvodem návrhu je ukončení současné rámcové reklamní smlouvy k 31. prosince 2017.
 • Akcionáři schválili záměr navýšení základního kapitálu společnosti až do výše 10 milionů korun.
 • Akcionáři schválili záměr prodeje majetkového podílu v Champions Hockey League, a to z důvodu hledat finanční zdroje na posílení stavu likvidních oběžných aktiv.
 • Akcionáři věří, že přijatá opatření budou dostatečná ke stabilizaci ekonomického fungování společnosti.

  V Pardubicích dne 8. srpna 2017

  Ing. Martin Charvát
  předseda dozorčí rady společnosti
  primátor statutárního města Pardubice

  Dušan Salfický
  předseda představenstva společnosti
  generální manažer klubu
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři