Přijďte fandit nadějím na Bartoňův memoriál! 

Přijďte fandit nadějím na Bartoňův memoriál!

25.12.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Již 46. ročník tradičního Bartoňova memoriálu obohatí vánoční program v pardubické Tipsport areně. V ní se v tradiční termín střetne osm týmů o prestižní trofej na turnaji hráčů ročníku 2007 a mladších. Na tomto turnaji samozřejmě startuje i výběr pardubického Dynama.

ONLINE VSTUPENKY

46. ročník Memoriálu Jiřího Bartoně

  • Skupina A
    HC Dynamo Pardubice
    Mountfield HK
    HC Zubr Přerov
    HC Energie Karlovy Vary
  • Skupina B
    Bílí Tygři Liberec
    HC Olomouc
    BK Mladá Boleslav
    Aukro Berani Zlín

Všeobecná ustanovení

  1. Datum konání: 26.–27. prosince 2017
  2. Místo konání: Tipsport arena, Pardubice
  3. Ředitel turnaje: Patrik Moučka
  4. Patron turnaje: Vladimír Martinec
  5. Turnajová komise: Marek Dvořák

Technická ustanovení

  1. Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje
  2. Startují: hráči ročníku 2007 a mladší
  3. Podmínky účasti: vedoucí družstev předají turnajové komisi seznam hráčů s čísly dresů a registrační průkazy
  4. Systém turnaje: turnaje se zúčastní pět mužstev, hraje se každý s každým ve skupině, poté dle umístění následují utkání o umístění; za výhru v základní hrací době se udělují tři body, v nájezdech dva, za remízu jeden, za prohru žádný; úprava ledové plochy se provádí po každém utkání
  5. Hrací doba: 3×12 minut čistého času ve skupinách, 3×15 minut čistého času v bojích o umístění
  6. Tresty: 1 minuta, 3 minuty a 7 minut + do konce utkání; hráč, který obdrží trest do konce utkání, nesmí nastoupit v dalším zápase
  7. Kritéria pro určení pořadí ve skupině: počet bodů, vzájemné utkání (příp. minitabulka), celkový brankový rozdíl, vyšší počet vstřelených branek, nižší počet obdržených branek, los

Časový rozpis turnaje

Úterý 26. prosince 2017
Skupina Utkání Čas Místo
A HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 8.00 hodin malá hala
B Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc 8.45 hodin velká hala
B BK Mladá Boleslav – Aukro Berani Zlín 9.30 hodin malá hala
A HC Dynamo Pardubice – HC Zubr Přerov 10.15 hodin velká hala
A Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary 11.00 hodin malá hala
B Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 11.45 hodin velká hala
B HC Olomouc – BK Mladá Boleslav 12.30 hodin malá hala
A HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary 13.15 hodin velká hala
A HC Zubr Přerov – Mountfield HK 14.00 hodin malá hala
B Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 14.45 hodin velká hala
B HC Olomouc – Aukro Berani Zlín 15.30 hodin malá hala
A HC Energie Karlovy Vary – HC Zubr Přerov 16.15 hodin velká hala
Středa 27. prosince 2017
Utkání Čas Místo
O 5.–8. místo 4A–3B 7.45 hodin velká hala
O 5.–8. místo 3A–4B 8.00 hodin malá hala
Semifinále 1A–2B 10.00 hodin malá hala
Semifinále 2A–1B 11.15 hodin velká hala
O 7. místo 4A/3B–3A/4B 12.00 hodin malá hala
O 5. místo 4A/3B–3A/4B 13.15 hodin velká hala
O 3. místo Poražení semifinalisté 14.30 hodin malá hala
Finále Vítězní semifinalisté 15.00 hodin velká hala
Slavnostní vyhlášení turnaje 16.30 hodin velká hala
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři