Ostřílený Sacha Treille míří do Dynama 

Ostřílený Sacha Treille míří do Dynama

31.05.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Do svého týmu získaly Pardubice zkušeného francouzského útočníka, který již úspěšně působil v české nejvyšší soutěži. Novou tváří ofenzívy Dynama je Sacha Treille, který s vedením klubu podepsal roční kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Chtěli jsme sehnat kvalitní levé křídlo. Bohužel na našem trhu nebyl žádný český hráč, který by splňoval naše požadavky. Jakmile jsme narazili na možnost angažovat Sachu, tak jsme si zjistili aktuální informace. Kromě hokejových kvalit pro něj rozhodl fakt, že nemá status cizince, neboť v České republice dříve působil,“ řekl generální manažer Dušan Salfický.

Sacha Treille je ostříleným útočníkem, kterého zdobí výborné fyzické parametry, v posledních dvou sezonách v Rouen vstřelil 52 branek ve 100 utkáních. Rodák z Grenoblu hrál na devíti mistrovstvích světa, na nichž vsítil dohromady 10 gólů.

„Prošel si českou extraligou, je švédským mistrem, hrál v Německu a poslední roky ve Francii, kde má bod na utkání. V poslední sezoně byl nejlepším střelcem Rouen, to svědčí o jeho kvalitě. Pro nás je ještě důležitější, že je stabilním reprezentantem Francie, jeho úroveň je vysoká, je ostřílený mezinárodním hokejem, pravidelně nastupuje na mistrovstvích světa. Zjišťovali jsme si i jeho povahové vlastnosti, po detailním rozboru všech informací jsme se po dohodě s trenéry rozhodli jej angažovat,“ doplnil šéf klubu s tím, že k A týmu Dynama se připojí v červenci, kdy hráči půjdou na led.

Ráno podepsal smlouvu a teď už zase maká. Takhle se připravuje ostřílený útočník SACHA #TREILLE na svou práci v Dynamu! 💪

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Sacha Treille

  • Post: útočník
  • Datum narození: 6. listopadu 1987
  • Výška: 193 cm
  • Hmotnost: 99 kg
  • Držení hole: levé

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři