Ondřej Kacetl: Stále není nic hotové!

13.04.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Sedm odchytaných utkání a tři čistá konta. Brankáře Ondřeje Kacetla zdobí v průběhu baráže výborná čísla. V prolínací soutěži obdržel průměrně 1,15 gólu na zápas při úspěšnosti zákroků 95,90 %.

„Jeden krok jsme udělali, ale pořád musíme hrát s pokorou. Vážíme si toho, že jsme vyhráli, ale nic není hotové. Zápasů je ještě pořád dost do konce, může se stát cokoliv. Nám ještě nějaké vítězství chybí a to musíme udělat,“ řekl po výhře 2:0 nad Motorem České Budějovice.

Ondřej Kacetl souhlasil s tím, že druhý domácí duel s Motorem byl velmi náročný. „České Budějovice kousaly, bylo to těžké. Každý zápas je tady těžký, jsme strašně rádi, že jsme to zvládli,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),