Mustangové sahají po bronzu. Přijďte je podpořit!

13.03.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Po sobotní nejtěsnější výhře v Praze se Mustangové těší na návrat do ČSOB Pojišťovna ARENY. Zde se bude hrát druhý zápas v utkání o třetí místo parahokejové ligy v sobotu 16. března 2019 od 15.30 hodin ve velké hale. Případný třetí rozhodující zápas bude zahájen o čtyřiadvacet hodin později v malé hale.

K medaili mají po prvním duelu blíže Mustangové, ti proti Spartě uspěli gólem Pavla Kubeše z předposlední minuty základní hrací doby. „Bylo to v zásadě o dobývání jedné brány a po třiačtyřiceti minutách obléhání se konečně zadařilo. Věděli jsme, že Sparta je hodně oslabená, když nemá Zdeňka Krupičku. Zároveň jsme předpokládali, že změní svou otevřenou hru, kterou předváděli během soutěže, že to tzv. zabetonují. Stalo se,“ řekl trenér Mustangů Michal Tereska.

Parahokejová liga, 2018/2019, první utkání o třetí místo, sobota 9. března 2019 od 13.40 hodin, Říčany:
HC SPARTA PRAHA SLEDGE HOKEJ – SHK MUSTANGOVÉ AUTO IN 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).
Branky a nahrávky: 43:41 P. Kubeš (Doležal). Vyloučení: 3:3. Bez využití. Stav série: 0:1.
HC Sparta Praha sledge hokej: Vápenka – Raul , Zapletal, Hrbek – J. Krupička, Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík.
SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Štěpják, P. Kubeš, R. Buhr, Pabst, Kvoch – Michalec, V. Buhr, Hering, Doležal, Geier.

Další utkání série

Druhé utkání o třetí místo, sobota 16. března 2019 od 15.30 hodin, ČSOB Pojišťovna ARENA, velká hala:
SHK Mustangové AUTO IN – HC Sparta Praha sledge hokej.

Případné třetí utkání o třetí místo, neděle 17. března 2019 od 15.30 hodin, ČSOB Pojišťovna ARENA, malá hala:
SHK Mustangové AUTO IN – HC Sparta Praha sledge hokej.