Mládežníci si zahráli pod širým nebem

20.12.2018 | Patrik Moučka

PARDUBICE — Mladší a starší žáci si zahráli utkání pod širým nebem. Sobotní dopoledne přineslo dvě výhry pro oba domácí celky, které se utkaly s Litomyšlí.

AUKCE DRESŮ

Pardubičtí mladíci ročníku 2008 a 2006 nastoupili dne 15.12.2018 k utkání v lize starších a mladších žáků. Našim svěřencům se podařilo oba zápasy vyhrát a připsat si do tabulky zasloužené body. Ročník 2008 porazil Litomyšl 11:0, stejně dobře si vedl i ročník 2006, který zvítězil 9:0. Utkání se uskutečnila v prostředí Dostihového závodiště Pardubice, kde v průběhu prosince vyrostla ledová plocha.

„Jsme rádi, že nám klub HC Litomyšl vyšel vstříc v této myšlence uskutečnit takovéto utkání. Je to pro kluky něco nového a zajímavého hrát pod širým nebem. Bylo dobré, že nám přálo počasí a dva dny před utkáním byly teploty pod bodem mrazu, což ledu určitě pomohlo po několika deštivých dnech. Chtěl bych hráče pochválit za svědomitý výkon, přistoupili k utkání skvěle a doufám, že to pro ně bude dobrá vzpomínka. Poděkování patří Dostihovému spolku a Nadaci pro rozvoj města Pardubice, které vše zrealizovali a maximálně nám vyšli vstříc při přípravě utkání,“ uvedl po zápase hlavní trenér Marek Dvořák.