Miloš Holaň: Důležitá výhra, cením si výkonu a touhy zvítězit

28.08.2018 | Jan Hrabal

PODĚBRADY — Hokejisté Pardubic jsou prvním týmem, který v letošním přípravném období porazil Spartu v základní hrací době. Po dvou brankách Vojtěcha Budíka a jedné Tye Wisharta zvítězili v Poděbradech 3:1, vítězství jistil výborný Ondřej Kacetl.

„Odehráli jsme vynikající zápas, který měl od začátku vysoké tempo. Hrálo se na menším hřišti, což nám paradoxně hodně svědčilo. Byli jsme v dobrém pohybu a v prvním dějství jasně lepším týmem. Podařilo se nám dostat se do vedení, podle mě jsme měli zápas zlomit v přesilovce pět na tři, kterou jsme hráli minutu padesát. V ní jsme nastřelili břevno, Miloš Bubela netrefil prázdnou bránu, to jsou momenty, kdy se dá utkání zlomit... Obdrželi jsme branku na 1:1, mužstvo ukázalo parádní sílu ve třetí třetině, v níž jsme se vrátili k naší hře z první po hlušší pasáži ve druhé. Výsledek jsme dotáhli do cenného vítězného konce,“ hodnotil zápas hlavní trenér Miloš Holaň pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),