Matouš Kratochvil: Z každé akce musíme jít do brány

03.03.2019 | Jan Hrabal

OLOMOUC — V první formaci v dresu Dynama se představil v neděli večer v Olomouci útočník Matouš Kratochvil. Na Hané odehrál přes osmnáct minut, byl třetím nejvytíženějším útočníkem Pardubic v utkání.

ONLINE VSTUPENKY

„Chceme maximálně zjednodušit naši hru. Z každé akce se snažíme chodit do brány. Zatím nám to moc nejde. Musíme si jít za tím, pak se k nám třeba přikloní i štěstíčko. Nyní potřebujeme hlavně vyhrát nějaké utkání, aby nám stouplo sebevědomí,“ řekl vytáhlý křídelník po těsné prohře 2:3.

„Jsem velmi rád, že nyní dostávám v Pardubicích tolik prostoru. Hraji přesilovky i oslabení. Velmi si toho vážím, musím nadále pořádně makat. Každý zápas někomu něco dá. Tím, že není více hraju, získávám důležité sebevědomí. Tipsport extraliga je oproti Chance lize rychlejší. Každý takový zápas za Dynamo mě posouvá dál,“ nechal se slyšet rodák z Přerova.

Čtyřiadvacetiletý útočník nastoupil v jedné formaci s Petrem Sýkorou. „On je zkušený hráč. Když mi něco řekne, tak ho hned samozřejmě poslechnu. Jsem rád, že s ním není mohu hrát v jedné pětce. Snažíme se ho pozorovat, přizpůsobit se mu, abych mu vyhovoval. Rád vyslechnu jakoukoliv jeho radu,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři