Martin Látal: Naplníme kasu, zítra bude kapitán někdo jiný

13.08.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Vysokou výhrou 7:2 vstoupili hokejisté Pardubic do druhého ročníku Memoriálu Zbyňka Kusého. O vítězství nad Hradcem Králové rozhodli v první třetině, v níž vstřelili čtyři branky. Tu třetí vsítil Martin Látal.

ONLINE VSTUPENKY

„Byl to první zápas, bavilo nás to. Na to, že jsme prakticky nedělali žádnou taktiku, tak jsme zápas odehráli velice slušně. Brzy jsme vedli, to se hned hraje lépe. Moc jsme se na zápas těšili, pomohlo nám, že nám to tam napadalo v první třetině,“ řekl rychlonohý útočník po vítězném duelu.

Jeho trefa byla parádní: nejprve se zašil u branky a jakmile dost kotouč, tak jej umně pověsil pod víko. „Výborná práce kluků z lajny, Juraj Mikuš mě fantasticky našel před bránou, pak to tam padlo. Bekhend je moje silná stránka,“ pousmál se.

Martin Látal byl kapitánem Dynama pro první utkání domácího turnaje. „Je začátek sezony, kasa není moc plná, takže každý zápas bude kapitánem někdo jiný, abychom ji pěkně naplnili. Nebudu platit jen já, mám tam dva asistenty a premiérové střelce, takže se naplní,“ smál se pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři