Ladislav Lubina: Všichni se musíme semknout!

02.02.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pouze jedinou branku viděli fanoušci v pátek večer ve pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ. Duel Dynama se lídrem extraligové tabulky byl sice na góly skoupý, na zajímavé momenty v obou brankovištích nikoliv.

„Přijel soupeř jeden z nejlepších, utkání jsme chtěli odpracovat. Myslím, že toto se až na některé chybičky podařilo. Prohráli jsme jednou nedořešenou herní situací, to je škoda. Nejvíce šancí jsme měli ve druhé třetině, kdy jsme nastřelili dvě tyčky,“ řekl po utkání hlavní trenér pardubických hokejistů Ladislav Lubina.

Zápas se vedoucím týmem tabulky si nenechalo ujít přes 7000 fanoušků. Právě podpora všech příznivců pardubického hokeje Bude s blížícím se závěrem náročné sezony víc důležitá. „V Pardubicích se musíme úplně všichni semknout – hráči, trenéři, celý realizační tým a fanoušci. Musíme udělat maximum pro to, co jsme si vypít chilli, a to je záchrana extraligového hokeje u nás,“ pověděl pro klubový YouTube kanál.