Jan Kolář po comebacku: Jsem šťastný, že jsem zpátky

06.09.2013 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Takřka rok nenastoupil k soutěžnímu utkání, ale proti Liberci ukázal, jaký je… Útočník Jan Kolář se ve své obnovené premiéře za Pardubice neztratil a i díky jeho brance Východočeši zdolali Liberec 4:3.

„Jsem šťastný, že jsem zpátky! Odehrál jsem zápas, čekání bylo dlouhé. Výkon nebyl bůhvíjaký, prostor na ledě také ne, ale osahal jsem si to po roce a jsem za to vděčný – za každou vteřinu na ledě. Mohl jsem se vrátit z tělocvičny a posilovny na led!“ radostně vyprávěl.

„Připojil jsem se k týmu na zářijové utkání. Zájem tu je, jsem šťastný, že tu mohu dostat prostor, abych se mohl vrátit zpátky do hry. Jsem rád, že to přišlo v Pardubicích, sem se vracím tuze rád. Budoucnost ukáže, co bude dál,“ pokračoval v rozhovoru pro klubový YouTube kanál.

BARTH media