Hosté Diskuzního kotle: Zbyněk Kusý, Jan Snopek, Tomáš Divíšek a Jan Starý

PARDUBICE — Stejně jako v minulých sezonách přichází pardubický hokejový klub s nabídkou přímého setkání se svými fanoušky. V pondělí 26. ledna 2008 od 18.00 hodin ve foyer v ČEZ Areně pořádá další tradiční Diskuzní kotel se svými fanoušky. Hosty budou generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý a hráči Jan Snopek, Tomáš Divíšek a Jan Starý.

• Jan Snopek, obránce, kapitán HC Moeller Pardubice
  • Tomáš Divíšek, útočník, asistent kapitána Pardubic
  • Jan Starý, útočník, nejlepší střelec HC Moeller Pardubice

Diskuzní kotel

V posledním domácím utkání s Libercem, který Moeller prohrál 2:3 v prodloužení, vyjádřila řada fanoušků svou nespokojenost v prvních dvou třetinách intenzivním pískotem. Nyní mají všichni fandové možnost přijít a prodiskutovat s hráči, kteří bojují v elitní čtveřici průběžné tabulky O2 extraligy, nejen jejich výkon v posledním utkání.

Tato nabídka je určena všem fanouškům pardubického hokeje, jedná se o zajímavou možnost netradičního setkání s hráči, trenéry a vedením HC Moeller Pardubice. Tato setkání pořádá klub právě pro utužení vazeb mezi ním a početnou fanouškovskou obcí.