HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
10.11.2014
Miloslav Hronek

Hokejisté A týmu bavili fanoušky v hotelu Sport

PARDUBICE — Trojice hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se zúčastnila oslavy druhého výročí partnerství pivovaru Radegast a Tipsport extraligy. Do hotelu Sport dorazili Jiří Cetkovský, Karol Korím a Jaroslav Moučka, kteří bavili osazenstvo neustálými vtípky.

Nejvíce otázek z řad fanoušků padalo na Jiřího Cetkovského. Pardubický golem se s nimi vypořádával s vtipem… Například moderátor večera Aleš Javůrek chtěl k jednomu z dotazů doplnit: „S tím, že já jsem sportoval, hrál jsem fotbal…“ Jiří Cetkovský prudce reagoval a rozesmál všechny: „Počkej, to není sport.“

Pardubické příznivce samozřejmě zajímala situace před bitkou v posledním domácím utkání proti Mountfieldu HK. „No, je to osmnáctiletý kluk, který neví, jak se má postavit na vhazování, tak…“ odvětil hráč s číslem 94, jenž znovu rozdmýchal smějící se výbuch fanoušků.

Další otázkou se jeden z fanoušků zeptal, kdo v kabině nejvíce řve. Urostlý centr dlouho neváhal a dál pokračoval v bavení obecenstva: „Uklizečka!“ vyhrkl ze sebe.

V jedné z posledních zajímavých otázek, zda se všichni fanoušci a hráči sejdou po posledním utkání na Pernštýnském náměstí opět neváhal: „Pernštýnské náměstí po sezoně asi bude, ať to skončí, jak to skončí!“

Fotogalerie