Hlavní trenér Miloš Holaň: Spoléháme se na týmový výkon!

11.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — S respektem k síle soupeře a zároveň s vírou ve vlastní schopnosti vstoupí do nejméně čtyřzápasového klání s Oceláři hokejisté Dynama. Pardubice po šesti letech přímo postoupily do čtvrtfinále play off, celá kabina s nadšením vyhlíží červenobílé boje.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

„Čeká nás velice těžký soupeř, favorit naší čtvrtfinálové dvojice je jasný. Máme s Oceláři dobré výsledky ze základní části, na to se ale nebudeme vůbec spoléhat, play off je jiná soutěž. Začínáme venku, musíme podávat zodpovědné výkony a vyvarovat se faulů, neboť Třinec má výborně sehrané přesilovky. Každý zápas začíná za stavu 0:0 a my budeme věřit v postup až do posledního hvizdu série,“ řekl úspěšný trenér Miloš Holaň.

Dynamo vyzve soupeře, s nímž v sezoně dvakrát vyhrálo a dvakrát prohrálo. Pardubice bodovaly s Třincem v posledních šesti utkáních v řadě tato bilance se ale zcela maže. „Úspěch v play off se odvíjí od toho, jak zachytá brankář, jak hraje tým v defenzivní fázi. Klíčové jsou disciplína a přesilové hry. Spoléháme se na týmový výkon!“ pokračoval progresivní kouč pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři