Filip Novák pomohl Dynamu, odchází do Slovanu Bratislava 

Filip Novák pomohl Dynamu, odchází do Slovanu Bratislava

02.11.2016 | Jan Hrabal, fotografie: Jan Beneš

PARDUBICE — Po devíti odehraných utkáních v Tipsport extralize opouští organizaci Dynama Pardubice obránce Filip Novák. Zkušený zadák měl s klubem uzavřený kontrakt do reprezentační přestávky, jeho novým působištěm by se měl stát bratislavský Slovan. „Dynamo mi přirostlo za tak krátkou dobu k srdci, odcházím ze skvělé party lidí, s nimiž jsem si výborně rozuměl,“ řekl čtyřiatřicetiletý obránce.

AUKCE DRESŮ

Filip Novák přišel do Pardubic začátkem října, s klubem se dohodl na měsíční spolupráci. „Na jednu stranu mě odchod mrzí, moc se mi zde líbilo. Ale držím se cíle, že chci ještě dva roky působit v zahraničí a až poté se vrátit. Děkuji Pardubicím, že mě oslovily a že jsem mohl za Dynamo hrát. Uvidíme, co bude, až se budu chtít vrátit do Česka natrvalo,“ nechal se slyšet.

Za východočeský klub odehrál devět utkání, v tom posledním v Liberci skóroval, dále pak si připsal dvě brankové nahrávky. „I když to možná není výsledkově úplně tak patrné, tým se zvedá. Když jsem sem přišel, tak jsme nehráli tak přímočarý hokej jako v posledních utkáních. Tým hraje pod vedením Pavla Rohlíka moderní systém a určitě půjde nahoru, chce to jen trpělivost. Chtěl bych i poděkovat pardubickým fanouškům za podporu, Dynamo budu sledovat – věřím, že se prokouše do vyřazovacích bojů,“ doplnil Filip Novák.

K jeho odchodu se vyjádřil i generální manažer a hlavní trenér Pavel Rohlík: „Filipovi děkujeme za měsíční výpomoc. Naší defenzívě dodal klid, jeho krátká působení u nás bylo přínosné, zejména pro naše mladší hráče. Přejeme mu hodně štěstí v jeho další kariéře.“

ONLINE VSTUPENKY
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři