Dynamo získalo kanadského centra Tylera Redenbacha 

Dynamo získalo kanadského centra Tylera Redenbacha

11.10.2015 | (HoH)

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice se v dnešním utkání 10. kola Tipsport extraligy představí s novou akvizicí. Ofenzívu Pardubic vyztuží střední útočník Tyler Redenbach, jenž poslední sezonu dohrával v Davosu, se kterým získal mistrovský titul. V Evropě má bohaté zkušenosti.

AUKCE DRESŮ

„Na Tylera jsme obdrželi vynikající reference ze zámoří, jedná se o šikovného centra, měl by být tvůrcem hry,“ uvedl Dušan Salfický, sportovní manažer klubu. Jedenatřicetiletý zkušený centr přišel do Evropy v roce 2008, šest sezon působil v nejvyšší finské soutěži, hrál v Laappenrantě, IFK Helsinkách a Pelicans Lahti.

„Tyler Redenbach je velmi chytrý hráč, velmi dobře čte hru, má nebezpečnou střelu, i když raději nahrává svým spoluhráčům. Je šikovný na puku. Věřím, že zapadne do našeho týmu, bude jeho posilou a zlepší ofenzivní sílu,“ doplnil sportovní manažer s tím, že po vyřízení veškerých formalit spojených s příchodem nového hráče může Tyler Redenbach nastoupit již k dnešnímu utkání v Litvínově.

„Jsem rád, že se podařilo vše zařídit a mohu už dnes večer hrát,“ řekl po dopoledním tréninku Tyler Redenbach a doplnil: „Všechno se událo během posledních dní. Přiletěl jsem včera večer, přespal v Pardubicích a jdu na věc! Moc se těším na utkání v Litvínově, chci udělat všechno pro to, abych byl týmu pomohl. V Evropě jsem strávil sedm let a těším se na novou výzvu – v České republice.“

Tyler Redenbach

  • Post: útočník
  • Datum narození: 25. září 1984
  • Výška: 182 cm
  • Hmotnost: 88 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary