Dynamo získalo kanadského centra Tylera Redenbacha 

Dynamo získalo kanadského centra Tylera Redenbacha

11.10.2015 | (HoH)

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice se v dnešním utkání 10. kola Tipsport extraligy představí s novou akvizicí. Ofenzívu Pardubic vyztuží střední útočník Tyler Redenbach, jenž poslední sezonu dohrával v Davosu, se kterým získal mistrovský titul. V Evropě má bohaté zkušenosti.

ONLINE VSTUPENKY

„Na Tylera jsme obdrželi vynikající reference ze zámoří, jedná se o šikovného centra, měl by být tvůrcem hry,“ uvedl Dušan Salfický, sportovní manažer klubu. Jedenatřicetiletý zkušený centr přišel do Evropy v roce 2008, šest sezon působil v nejvyšší finské soutěži, hrál v Laappenrantě, IFK Helsinkách a Pelicans Lahti.

„Tyler Redenbach je velmi chytrý hráč, velmi dobře čte hru, má nebezpečnou střelu, i když raději nahrává svým spoluhráčům. Je šikovný na puku. Věřím, že zapadne do našeho týmu, bude jeho posilou a zlepší ofenzivní sílu,“ doplnil sportovní manažer s tím, že po vyřízení veškerých formalit spojených s příchodem nového hráče může Tyler Redenbach nastoupit již k dnešnímu utkání v Litvínově.

„Jsem rád, že se podařilo vše zařídit a mohu už dnes večer hrát,“ řekl po dopoledním tréninku Tyler Redenbach a doplnil: „Všechno se událo během posledních dní. Přiletěl jsem včera večer, přespal v Pardubicích a jdu na věc! Moc se těším na utkání v Litvínově, chci udělat všechno pro to, abych byl týmu pomohl. V Evropě jsem strávil sedm let a těším se na novou výzvu – v České republice.“

Tyler Redenbach

  • Post: útočník
  • Datum narození: 25. září 1984
  • Výška: 182 cm
  • Hmotnost: 88 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři