Dva góly z nájezdů je moc, litoval Ondřej Kacetl

14.03.2018 | Jan Hrabal

TŘINEC — Se slovy chvály ke svým spoluhráčům hovořil brankář Ondřej Kacetl přes prohru v prvním čtvrtfinálovém utkání v Třinci. Dynamo nestačilo 2:3 po samostatných nájezdech, ve středu bude ve Werk areně bojovat o srovnání série.

Elektronická aukce dresů

„Odehráli jsme výborné utkání, bojovali jsme, vzadu jsme makali, chybělo nám jen trochu více štěstí. Bohužel se nám nepovedly nájezdy, já v nich dostal dvě branky, to je moc, to musím chytat,“ řekl po vyrovnaném duelu, v němž Pardubice svého protivníka přestřílely, brankář Kacetl.

„Nyní si odpočineme, protáhneme se, zregenerujeme, možná nějaká masáž. Důležité je se kvalitně najíst a dobře se vyspat, lehce se protáhneme na rozbruslení, odpočineme si a nachystáme se na večer. První zápas byl dlouhý, stál nás oba týmy mnoho sil, teď nás čeká další,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena