Dresy pro memoriál připomínají odkaz Zbyňka Kusého 

Dresy pro memoriál připomínají odkaz Zbyňka Kusého

06.08.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Kvalitní mezinárodní turnaj v ledním hokeji zhlédne pardubická ČSOB Pojišťovna ARENA od 16. do 19. srpna 2018. Dynamo v něm uctí památku svého nejúspěšnějšího generálního manažera, na Memoriálu Zbyňka Kusého se utká se Slovanem Bratislava, Eisbärenem Berlin a Admiralem Vladivostok o takřka metrový pohár.

ONLINE VSTUPENKY

Hokejisté Dynama vyjedou ke všem utkáním v nových červených dresech. Na nich nechybí velký znak klubu, připomíná však éru, kdy Pardubicím vládl Zbyněk Kusý, jenž je podepsán nejen pod třemi mistrovskými tituly.

Dynamo si váží podpory Pardubického kraje i statutárního města Pardubice, na dresu nechybí ani logo samotného memoriálu či číslo na přední straně pro snadnější orientaci. Lahůdkou jsou tři pruhy v jeho spodní polovině, kde jsou zvěčněny tři party, které v letech 2005, 2010 a 2012 dovedly Pardubice k zisku mistrovského titulu.

Dresy, které na rukávech „podepsal“ Zbyněk Kusý, zamíří po odehrání memoriálu do elektronické aukce, jejíž výtěžek bude věnován na rozvoj mládežnického hokeje.

To jsou ony – naše dresy pro blížící se Memoriál Zbyňka Kusého. Tyhle kousky budete moci získat jen a pouze v internetové aukci po skončení turnaje. Nejen skrze „podepsané“ dresy chceme připomenout odkaz Zbyňka Kusého, na nichž naleznete i všechny mistrovské týmy z let 2005, 2010 a 2012. Jak se Vám líbí?

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři